Karta atleta

Export do excelu
  • Rozálie Bojková
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.78 Břeclav 27.09.2020
150 m 21.84 Brno 07.09.2020
300 m 45.21 Kolín 04.10.2020
500 m 1:33.20 Frýdek-Místek 17.06.2020
skok daleký 3.72 Brno 07.09.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.78 Břeclav 27.09.2020
150 m 21.84 Brno 07.09.2020
300 m 45.21 Kolín 04.10.2020
500 m 1:33.20 Frýdek-Místek 17.06.2020
skok daleký 3.72 Brno 07.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2020 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/B03 5 Kolín 45.21
28.09.2020 Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladšího žactva (AK Olomouc) 300 m/Žkm/B01 6 Olomouc 45.96
27.09.2020 MMS družstev starších žáků a žákyň (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žky/R01 MS Břeclav 08.78
27.09.2020 MMS družstev starších žáků a žákyň (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Žky/B04 MS Břeclav 46.56
15.09.2020 KP MSK družstev mladšího žactva 4.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B02 6 Frýdek-Místek 08.94
15.09.2020 KP MSK družstev mladšího žactva 4.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Žkm/B01 2 Frýdek-Místek 47.64
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/Žkm/R7 4 Brno 08.87
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 150 m/Žkm/R8 3 Brno 21.84
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) skok daleký/Žkm/KD 5 Brno 3.72
03.09.2020 Krajský přebor družstve mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žkm/B01 1 Třinec 47.37
03.09.2020 Krajský přebor družstve mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B02 3 Třinec 08.84
30.06.2020 KP družstev mlad.žactva 2.kolo (TJ Sokol Opava) 150 m/Žkm/B01 7 Opava 21.86
30.06.2020 KP družstev mlad.žactva 2.kolo (TJ Sokol Opava) 300 m/Žkm/B02 1 Opava 46.95
26.06.2020 KP MSK mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žkm/B01 4 Frýdek-Místek 22.09
26.06.2020 KP MSK mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B02 4 Frýdek-Místek 09.02
17.06.2020 Pětka na dráze (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 500 m/Žkm 9 Frýdek-Místek 1:33.20
11.06.2020 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 1.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B07 2 Frýdek-Místek 09.09
11.06.2020 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 1.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žkm/B05 1 Frýdek-Místek 22.19