Karta atleta

Export do excelu
  • František Bednář
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér: Cymbál Miloslav
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.81 Praha - Děkanka 28.06.2021
150 m 21.00 Praha - Eden 21.09.2020
300 m 40.83 Praha - Děkanka 27.06.2021
800 m 2:44.54 Praha - Jeseniova 11.10.2020
60 m překážek (0.76) 11.04 Praha - Jeseniova 11.10.2020
skok daleký 4.40 Praha - Přátelství 01.06.2020
hod oštěpem 600g 21.56 Praha - E. Rošického 28.05.2021
hod kriketovým míčkem 31.01 Praha - Jeseniova 11.10.2020
pětiboj 1571 Praha - Jeseniova 11.10.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.44 Praha - Eden 21.09.2020
150 m 21.00 Praha - Eden 21.09.2020
300 m 49.80 Praha - Přátelství 24.06.2020
800 m 2:44.54 Praha - Jeseniova 11.10.2020
60 m překážek (0.76) 11.04 Praha - Jeseniova 11.10.2020
skok daleký 4.40 Praha - Přátelství 01.06.2020
hod kriketovým míčkem 31.01 Praha - Jeseniova 11.10.2020
pětiboj 1571 Praha - Jeseniova 11.10.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.10.2020 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (SK Jeseniova) pětiboj/Žcm 15 Praha - Jeseniova 1571
11.10.2020 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (SK Jeseniova) hod kriketovým míčkem/Žcm/S01 13 Praha - Jeseniova 31.01
11.10.2020 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/B01 1 Praha - Jeseniova 08.44
11.10.2020 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (SK Jeseniova) skok daleký/Žcm/S01 2 Praha - Jeseniova 4.39
11.10.2020 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B04 1 Praha - Jeseniova 11.04
11.10.2020 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (SK Jeseniova) 800 m/Žcm/B02 2 Praha - Jeseniova 2:44.54
29.09.2020 Přebor Prahy mladšího žactva (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 60 m/Žcm/FA 6 Praha - Hostivař 08.50
29.09.2020 Přebor Prahy mladšího žactva (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 60 m/Žcm/R05 1 Praha - Hostivař 08.48
21.09.2020 Finále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B01 2 Praha - Eden 08.44
21.09.2020 Finále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žcm/B01 6 Praha - Eden 21.00
10.09.2020 Semifinále C přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B01 3 Praha - Eden 08.46
10.09.2020 Semifinále C přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žcm/B02 1 Praha - Eden 21.30
24.06.2020 Mezioddílové utkání staršího a mladšího žactva (USK Praha) 300 m/Žcm/B03 3 Praha - Přátelství 49.80
11.06.2020 Přebor USK Praha v pětiboji mladšího žactva (USK Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 3 Praha - Přátelství 11.99
11.06.2020 Přebor USK Praha v pětiboji mladšího žactva (USK Praha) pětiboj/Žcm 10 Praha - Přátelství 1008
11.06.2020 Přebor USK Praha v pětiboji mladšího žactva (USK Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm 17 Praha - Přátelství 26.16
11.06.2020 Přebor USK Praha v pětiboji mladšího žactva (USK Praha) skok daleký/Žcm 11 Praha - Přátelství 3.94
11.06.2020 Přebor USK Praha v pětiboji mladšího žactva (USK Praha) 60 m/Žcm/B03 2 Praha - Přátelství 08.78
11.06.2020 Přebor USK Praha v pětiboji mladšího žactva (USK Praha) 800 m/Žcm/B02 6 Praha - Přátelství 3:15.82
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - uzavřený závod žactva USK Praha (USK Praha) skok daleký/Žcm 4 Praha - Přátelství 4.40
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - uzavřený závod žactva USK Praha (USK Praha) 150 m/Žcm/B04 1 Praha - Přátelství 22.72
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - uzavřený závod žactva USK Praha (USK Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 2 Praha - Přátelství 12.22