Karta atleta

Export do excelu
  • Miroslav Šajna
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
vrh koulí 4kg 11.88 Kladno 01.07.2020
hod diskem 1kg 39.86 Čáslav 28.08.2020
hod kladivem 4kg 45.09 Stará Boleslav 09.09.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 4kg 11.88 Kladno 01.07.2020
hod diskem 1kg 39.86 Čáslav 28.08.2020
hod kladivem 4kg 45.09 Stará Boleslav 09.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.09.2020 4. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) hod kladivem 4kg/Žci Stará Boleslav 39.34
23.09.2020 4. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) hod diskem 1kg/Žci Stará Boleslav 37.42
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) hod diskem 1kg/Žci 16 Třinec 36.57
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) hod kladivem 4kg/Žci 10 Třinec 37.81
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod kladivem 4kg/Žci/F Beroun 40.63
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 4 Beroun 11.45
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod diskem 1kg/Žci 4 Beroun 36.15
09.09.2020 2. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) hod kladivem 4kg/Žci Stará Boleslav 45.09
09.09.2020 2. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) hod diskem 1kg/Žci Stará Boleslav 37.13
02.09.2020 1. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) hod diskem 1kg/Žci Stará Boleslav 38.05
02.09.2020 1. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) hod kladivem 4kg/Žci Stará Boleslav 41.11
28.08.2020 3.kolo KPD staršího žactva - skupiny B (AC Čáslav z.s.) hod kladivem 4kg/Žci Čáslav 38.09
28.08.2020 3.kolo KPD staršího žactva - skupiny B (AC Čáslav z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 5 Čáslav 11.37
28.08.2020 3.kolo KPD staršího žactva - skupiny B (AC Čáslav z.s.) hod diskem 1kg/Žci Čáslav 39.86
01.07.2020 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (A. C. TEPO Kladno) hod kladivem 4kg/Žci Kladno 38.05
01.07.2020 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 4kg/Žci 4 Kladno 11.88
01.07.2020 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1kg/Žci 6 Kladno 33.30
26.06.2020 2.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 4kg/Žci 5 Vlašim 11.38
26.06.2020 2.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) hod diskem 1kg/Žci 4 Vlašim 32.37
26.06.2020 2.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) hod kladivem 4kg/Žci Vlašim 35.88
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1kg/Žci Kolín NM
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 4kg/Žci Kolín NM
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kladivem 4kg/Žci Kolín NM
05.06.2020 1.kolo KP Středočeského kraje družstev staršího žactva (oblast východ) (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 4kg/Žci 6 Kolín 10.53
05.06.2020 1.kolo KP Středočeského kraje družstev staršího žactva (oblast východ) (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kladivem 4kg/Žci Kolín 41.40
05.06.2020 1.kolo KP Středočeského kraje družstev staršího žactva (oblast východ) (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1kg/Žci Kolín 34.16