Karta atleta

Export do excelu
  • Klára Bejdáková
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér: Drbohlav Lukáš
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.02 h Praha-Stromovka 07.12.2019
60 m 09.80 Praha - Podvinný mlýn 17.06.2021
300 m 59.19 h Praha - Stromovka 15.01.2020
800 m 3:38.94 Praha - Přátelství 11.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 14.26 Praha - Přátelství 11.06.2020
skok vysoký 1.12 Praha - Vokovice 24.09.2020
skok daleký 3.18 h Praha - Juliska 23.01.2020
skok daleký 3.05 Praha - Přátelství 11.06.2020
vrh koulí 2kg 05.20 h Praha - Stromovka 15.01.2020
vrh koulí 2kg 05.60 Praha - Eden 10.09.2020
hod diskem 0,75kg 17.20 Praha - Podvinný mlýn 24.05.2022
hod kladivem 3kg 16.85 Praha - Vinohrady 18.05.2022
hod kriketovým míčkem 30.79 Praha - Přátelství 11.06.2020
pětiboj 0772 Praha - Přátelství 11.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.05 h Praha - Juliska 23.01.2020
60 m 10.77 Praha - Přátelství 11.06.2020
300 m 59.19 h Praha - Stromovka 15.01.2020
800 m 3:38.94 Praha - Přátelství 11.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 14.26 Praha - Přátelství 11.06.2020
skok vysoký 1.12 Praha - Vokovice 24.09.2020
skok daleký 3.18 h Praha - Juliska 23.01.2020
skok daleký 3.05 Praha - Přátelství 11.06.2020
vrh koulí 2kg 05.20 h Praha - Stromovka 15.01.2020
vrh koulí 2kg 05.60 Praha - Eden 10.09.2020
hod kriketovým míčkem 30.79 Praha - Přátelství 11.06.2020
pětiboj 0772 Praha - Přátelství 11.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2020 Finále D MPD mladšího žactva (VSK FTVS Praha) skok vysoký/Žkm 11= Praha - Vokovice 1.12
24.09.2020 Finále D MPD mladšího žactva (VSK FTVS Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 6 Praha - Vokovice 28.51
10.09.2020 Semifinále C přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) vrh koulí 2kg/Žkm 16 Praha - Eden 05.60
10.09.2020 Semifinále C přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Žkm Praha - Eden NM
11.06.2020 Přebor USK Praha v pětiboji mladšího žactva (USK Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 6 Praha - Přátelství 14.26
11.06.2020 Přebor USK Praha v pětiboji mladšího žactva (USK Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 13 Praha - Přátelství 30.79
11.06.2020 Přebor USK Praha v pětiboji mladšího žactva (USK Praha) 60 m/Žkm/B01 7 Praha - Přátelství 10.77
11.06.2020 Přebor USK Praha v pětiboji mladšího žactva (USK Praha) 800 m/Žkm/B01 11 Praha - Přátelství 3:38.94
11.06.2020 Přebor USK Praha v pětiboji mladšího žactva (USK Praha) skok daleký/Žkm 30= Praha - Přátelství 3.05
11.06.2020 Přebor USK Praha v pětiboji mladšího žactva (USK Praha) pětiboj/Žkm 31 Praha - Přátelství 0772
23.01.2020 Veřejné závody mladšího žactva (jen 2007) (TJ Dukla Praha) 60 m/Žkm/R01 4 Praha - Juliska 10.05
23.01.2020 Veřejné závody mladšího žactva (jen 2007) (TJ Dukla Praha) skok daleký/Žkm/SB 26 Praha - Juliska 3.18
15.01.2020 2. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 57 Praha - Stromovka 05.20
15.01.2020 2. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B19 6 Praha - Stromovka 59.19