Karta atleta

Export do excelu
  • David Drštička
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
  • Trenér: Kolomazník Pavel
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    400 m 1155 948
    akt. 30.11.2021
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - 1 - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.23 h Ostrava 20.01.2018
60 m 07.17 Stadion SK Přerov 1908 20.09.2018
100 m 11.00 Hodonín 09.09.2017
150 m 17.22 h Ostrava 14.01.2018
150 m 16.62 Přerov 22.08.2018
200 m 23.12 h Ostrava 03.02.2021
200 m 22.13 Ostrava - Vítkovice 12.06.2021
300 m 36.25 h Ostrava 14.01.2018
300 m 34.96 Přerov 22.08.2018
400 m 50.20 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
400 m 48.40 Ostrava - Vítkovice 12.06.2021
600 m 1:28.53 Olomouc 24.08.2016
800 m 3:10.03 h Olomouc 18.01.2013
800 m 2:03.45 Ostrava - Vítkovice 05.05.2019
1000 m 3:25.20 Přerov 17.09.2014
1000 m 3:14.52 h Olomouc 11.03.2017
60 m překážek (0.76) 09.9 Přerov 09.10.2013
60 m překážek (0.76) 09.36 h Olomouc 13.12.2013
60 m překážek (0.84) 08.66 h Bratislava 07.02.2015
60 m překážek (0.91) 09.04 h Olomouc 19.03.2016
100 m překážek (0.84) 13.82 Praha 19.09.2015
200 m překážek (0.76) 27.01 Praha 20.09.2015
300 m překážek (0.84) 40.13 Třinec 25.06.2016
skok vysoký 1.41 h Olomouc 22.03.2015
skok vysoký 1.44 Přerov 14.05.2015
skok o tyči 1.50 h Olomouc 19.03.2016
skok daleký 4.72 Hranice 11.06.2013
skok daleký 5.23 h Olomouc 22.03.2015
vrh koulí 3kg 06.56 h Olomouc 16.03.2013
vrh koulí 4kg 07.28 h Olomouc 22.03.2015
vrh koulí 4kg 08.85 Přerov 15.07.2015
vrh koulí 5kg 08.41 h Olomouc 11.03.2017
vrh koulí 5kg 08.57 Přerov 04.11.2017
vrh koulí 6kg 07.93 Přerov 06.10.2017
vrh koulí 7,26kg 07.03 Přerov 06.10.2017
hod diskem 1kg 17.01 Přerov 31.07.2015
hod oštěpem 600g 18.57 Přerov 31.07.2015
hod kriketovým míčkem 27.29 Přerov 09.10.2013
středoškolský pohár 1578 Břeclav 10.10.2017
středoškolský pohár 1565 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
pětiboj 1943 Olomouc 16.10.2013
pětiboj hala 1143 h Olomouc 16.03.2013
čtyřboj 1768 Přerov 17.09.2014
sedmiboj hala [Zci] 2867 h Olomouc 22.03.2015
sedmiboj hala [Dci] 3059 h Olomouc 19.03.2016
sprintérský trojboj 2433 Přerov 01.05.2018
vrhačský trojboj 0737 Přerov 31.07.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.27 Hranice 27.05.2021
100 m 11.04 Třinec 04.07.2021
150 m 16.78 Hranice 27.05.2021
200 m 23.12 h Ostrava 03.02.2021
200 m 22.13 Ostrava - Vítkovice 12.06.2021
300 m 35.27 Hranice 27.05.2021
400 m 50.39 h Ostrava 03.02.2021
400 m 48.40 Ostrava - Vítkovice 12.06.2021
sprintérský trojboj 2358 Přerov 21.07.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.09.2021 19. České akademické hry (AK Olomouc) 400 m/M/B01 4 Olomouc 48.74
28.08.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/U23M/R3 2 Plzeň 49.01
29.08.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/U23M/F 7 Plzeň 48.73
22.08.2021 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 400 m/M/B01 1 Šumperk 49.04
14.08.2021 ZLÍN 2021 (Atletický klub Zlín, z.s.) 400 m/M/BA 3 Zlín 48.69
21.07.2021 Přerovský pětiboj a Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprintérský trojboj/M Přerov 2358
21.07.2021 Přerovský pětiboj a Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/M/B01 1 Přerov 07.33
21.07.2021 Přerovský pětiboj a Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/M/B01 1 Přerov 11.38
21.07.2021 Přerovský pětiboj a Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/M/B01 1 Přerov 22.73
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ TŽ Třinec) 200 m/M/B01 2 Třinec 22.27
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ TŽ Třinec) 100 m/M/FA Třinec 11.04
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ TŽ Třinec) 100 m/M/R02 2 Třinec 11.13
26.06.2021 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (Atletický klub Zlín, z.s.) 400 m/M/R2 5 Zlín 48.56
12.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/M/B01 1 Ostrava - Vítkovice 48.40
12.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B02 1 Ostrava - Vítkovice 22.13
27.05.2021 Uzavřené okresní přebory (SK Hranice, z.s.) 60 m/M/B01 1 Hranice 07.27
27.05.2021 Uzavřené okresní přebory (SK Hranice, z.s.) 150 m/M/B01 1 Hranice 16.78
27.05.2021 Uzavřené okresní přebory (SK Hranice, z.s.) 300 m/M/B01 1 Hranice 35.27
03.02.2021 Czech Indoor Gala (WAIT Silver) 200 m/M/B2 5 Ostrava 23.12
03.02.2021 Czech Indoor Gala (WAIT Silver) 400 m/M/B1 5 Ostrava 50.39