Karta atleta

Export do excelu
  • Marek Řehák
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Svoboda Ludvík
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m 1713 964
    akt. 23.11.2021
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - 2 - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 06.92 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
60 m 07.02 Kolín 12.05.2020
100 m 10.68 Zlín 26.06.2021
150 m 16.70 h Praha - Strahov 07.12.2019
150 m 16.50 Kolín 20.05.2020
200 m 22.05 h Praha - Stromovka 28.01.2020
200 m 22.24 Kolín 11.07.2020
300 m 38.40 Brno 07.09.2016
300 m 37.78 h Praha - Strahov 08.12.2018
1000 m 3:46.92 Kolín 08.07.2016
100 m překážek (0.84) 16.64 Kolín 08.07.2016
skok vysoký 1.30 h Velký Osek 15.03.2016
skok vysoký 1.49 Kolín 08.07.2016
skok o tyči 2.00 Kolín 08.07.2016
skok daleký 5.46 Kolín 03.10.2017
skok daleký 5.82 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
vrh koulí 4kg 10.49 Kolín 08.07.2016
vrh koulí 5kg 10.51 h Praha - Strahov 10.12.2017
vrh koulí 5kg 11.20 Kolín 07.10.2019
vrh koulí 6kg 09.40 h Praha - Strahov 07.12.2019
vrh koulí 6kg 09.41 Kolín 29.08.2020
hod diskem 1kg 19.08 Kolín 08.07.2016
hod oštěpem 600g 27.41 Brno 06.09.2016
hod oštěpem 700g 33.97 Kladno 26.05.2018
hod oštěpem 800g 36.41 Kolín 29.08.2020
pohár rozhlasu 1373 Nymburk 16.05.2017
středoškolský pohár 2655 Kolín 07.10.2019
středoškolský pohár 2617 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
devítiboj 3505 Kolín 08.07.2016
sprintérský trojboj 2567 Kolín 12.05.2020
chůze dráha 3000 m 20:01.30 Stará Boleslav 03.10.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 06.96 h Praha - Stromovka 09.02.2021
100 m 10.68 Zlín 26.06.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.06.2021 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m/M/R2 3 Zlín 10.68
26.06.2021 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m/M/F Zlín DNS
12.06.2021 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/M/FA Stará Boleslav 10.86
12.06.2021 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/M/R03 1 Stará Boleslav 11.11
07.06.2021 Memoriál Josefa Odložila (Bronzový mítink WACT) 100 m/M/B1 4 Praha 10.72
21.05.2021 Oddílové závody - sprinty (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B01 1 Kolín 10.69
19.05.2021 Zlatá tretra Ostrava (Zlatý mítink WACT) (TK Plus) 100 m/M/BC 2 Ostrava 10.77
20.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/R1 4 Ostrava 07.02
20.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/F 8 Ostrava 07.04
14.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/R1 7 Praha - Stromovka 07.11
14.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B1 Praha - Stromovka DNS
09.02.2021 3. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 60 m/M/F 6 Praha - Stromovka 06.96
09.02.2021 3. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 60 m/M/R01 5 Praha - Stromovka 06.97
03.02.2021 Czech Indoor Gala (WAIT Silver) 60 m/M/R1 2 Ostrava 07.04
03.02.2021 Czech Indoor Gala (WAIT Silver) 60 m/M/F 4 Ostrava 07.02
30.01.2021 2. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 60 m/M/R01 5 Praha - Stromovka 07.07
23.01.2021 1. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 60 m/M/R01 Praha - Stromovka DNS