Karta atleta

Export do excelu
  • Lenka Čechová
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér: Tesař Jan
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    400 m 752 992
    800 m 321 1054
    akt. 21.06.2022
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - 1 -
- - - - - - - - - - 1 - - - -
- 1 - 1 - - - - - - - - 1 - -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Žádná medaile
Rekordy ČR
Dráha Žákyně
4 x 300 m 2:46.39 Jablonec nad Nisou 18.09.2016

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.35 Stará Boleslav 21.08.2019
100 m 13.22 Stará Boleslav 31.08.2019
150 m 19.41 Kolín 26.08.2016
200 m 25.84 Nové Město nad Metují 21.08.2021
200 m 25.78 h Praha - Stromovka 22.02.2022
300 m 44.99 h Praha-Strahov 30.01.2015
300 m 40.80 Stará Boleslav 11.09.2021
400 m 57.03 h Praha - Stromovka 22.02.2022
400 m 55.28 Děčín 14.05.2022
500 m 1:16.19 Stará Boleslav 07.09.2016
600 m 1:35.12 h Praha - Strahov 13.01.2017
600 m 1:30.26 Stará Boleslav 03.05.2022
800 m 2:06.92 h Ostrava - Vítkovice 03.02.2022
800 m 2:06.99 Kladno 14.06.2022
1000 m 3:01.89 h Praha-Strahov 18.01.2019
1500 m 4:43.69 Stará Boleslav 21.05.2021
3000 m 13:10.91 Beroun 14.06.2015
5000 m 21:41.99 Praha - Eden 27.08.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 11.90 Stará Boleslav 11.10.2014
60 m překážek (0.76/8.20) 09.45 h Praha-Strahov 10.01.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 09.27 h Praha - Stromovka 21.01.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 14.76 Praha-Eden 20.05.2016
200 m překážek (0.76) 31.54 Beroun 28.08.2015
skok vysoký 1.37 Stará Boleslav 10.10.2015
skok vysoký 1.30 h Praha-Stromovka 12.02.2016
skok daleký 5.13 h Praha-Stromovka 12.02.2016
skok daleký 5.01 Praha-Eden 21.05.2016
vrh koulí 3kg 08.39 Stará Boleslav 10.10.2015
vrh koulí 3kg 08.69 h Praha-Stromovka 12.02.2016
hod oštěpem 500g 38.38 Stará Boleslav 09.09.2015
hod oštěpem 600g 34.95 Čáslav 30.08.2017
hod kriketovým míčkem 54.52 Stará Boleslav 19.09.2014
pětiboj 2636 Stará Boleslav 11.10.2014
pětiboj hala [Zky] 2895 h Praha-Stromovka 12.02.2016
sedmiboj [Zky] 4542 Praha-Eden 21.05.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 25.84 Nové Město nad Metují 21.08.2021
300 m 40.80 Stará Boleslav 11.09.2021
400 m 57.72 h Praha - Stromovka 14.02.2021
400 m 56.47 Nové Město nad Metují 21.08.2021
800 m 2:13.00 h Praha - Stromovka 09.02.2021
800 m 2:10.21 Bílina 14.08.2021
1500 m 4:43.69 Stará Boleslav 21.05.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.11.2021 15. ročník Podzimní běh Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) Přespolní běh/Ž 4 Praha - Stromovka 13:02
11.09.2021 Velká cena v běhu na 300m v rámci oslav 80 let založení ASB (Atletika Stará Boleslav) 300 m/Ž Stará Boleslav 40.80
07.09.2021 19. České akademické hry (AK Olomouc) 400 m/Ž Olomouc 56.87
07.09.2021 19. České akademické hry (AK Olomouc) 800 m/Ž Olomouc 2:11.87
04.09.2021 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Ž Olomouc 2:10.30
04.09.2021 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Atletický klub Olomouc z.s.) 400 m/Ž/B01 2 Olomouc 56.49
28.08.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/U23Z/R2 2 Plzeň 2:12.14
29.08.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/U23Z/F 4 Plzeň 2:11.06
21.08.2021 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Ž/B01 1 Nové Město nad Metují 25.84
21.08.2021 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 400 m/Ž/B01 2 Nové Město nad Metují 56.47
14.08.2021 Bílinská půlka (AK Bílina) 800 m/Ž/B01 1 Bílina 2:10.21
11.08.2021 1. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) 200 m/Ž Stará Boleslav 26.01
11.08.2021 1. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) 300 m/Ž Stará Boleslav 41.16
08.07.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m/Ž Praha - Eden DNS
03.07.2021 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 800 m/Ž Mladá Boleslav 2:13.01
03.07.2021 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 400 m/Ž/B01 3 Mladá Boleslav 57.56
26.06.2021 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Ž/R1 7 Zlín 2:12.71
12.06.2021 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Ž Stará Boleslav 2:12.71
07.06.2021 Memoriál Josefa Odložila (Bronzový mítink WACT) 800 m/Ž 7 Praha 2:12.13
02.06.2021 Mítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Ž/B1 7 Plzeň 2:13.71
21.05.2021 Kontrolní oddílové závody (Atletika Stará Boleslav ) 1500 m/Ž Stará Boleslav 4:43.69
20.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Ž/R1 4 Ostrava 2:13.43
14.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Ž/B1 3 Praha - Stromovka 57.72
09.02.2021 3. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 800 m/Ž/F Praha - Stromovka 2:13.00
30.01.2021 2. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 800 m/Ž/B02 2 Praha - Stromovka 2:13.31