Karta atleta

Export do excelu
  • Andrea Zabloudilová
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér: Kristinus David
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m 1759 957
    100 m př. 329 1077
    akt. 30.11.2021
  • Úspěchy:
    2021: ME22-100 m př./SF
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - 1 - - - - - - -
- - - - - - 1 - - 1 - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.66 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
60 m 07.97 Jihlava 28.05.2021
100 m 12.11 Jihlava 08.06.2021
150 m 20.30 h Praha-Strahov 16.01.2016
150 m 20.07 Jihlava 07.05.2016
200 m 26.54 h Praha - Strahov 20.01.2018
200 m 25.21 Brno 04.07.2021
300 m 44.17 Třebíč 21.05.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 09.37 h Praha-Stromovka 03.12.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 08.57 h Ostrava 24.02.2018
60 m překážek (0.84) 08.43 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 15.53 Třebíč 10.09.2016
100 m překážek (0.76/8.50) 13.91 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
100 m překážek (0.84) 13.60 Brno 04.07.2021
200 m překážek (0.76) 30.43 Třebíč 10.09.2016
300 m překážek (0.76) 44.92 Jihlava 28.04.2018
400 m překážek (0.76) 63.98 Břeclav 05.09.2021
skok daleký 4.98 h Praha-Strahov 17.01.2015
skok daleký 5.13 Třebíč 17.04.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.77 h Ostrava 20.02.2021
60 m 07.97 Jihlava 28.05.2021
100 m 12.11 Jihlava 08.06.2021
200 m 25.21 Brno 04.07.2021
60 m překážek (0.84) 08.57 h Praha - Stromovka 09.02.2021
100 m překážek (0.84) 13.60 Brno 04.07.2021
400 m překážek (0.76) 63.98 Břeclav 05.09.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.09.2021 19. České akademické hry (AK Olomouc) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 3 Olomouc 14.24
05.09.2021 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/R2 6 Břeclav 12.61
05.09.2021 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 5 Břeclav 14.21
05.09.2021 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m překážek (0.76)/Ž/B2 1 Břeclav 63.98
28.08.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek (0.84)/U23Z/R3 2 Plzeň 14.17
28.08.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek (0.84)/U23Z/F 8 Plzeň 19.52
22.08.2021 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/Ž/R3 5 Praha - Juliska 12.64
22.08.2021 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 5 Praha - Juliska 14.05
22.08.2021 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 400 m překážek (0.76)/Ž/B2 2 Praha - Juliska 65.01
09.07.2021 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 22 LET 100 m překážek (0.84)/Ž/R4 4 Tallinn (EST) 13.76
09.07.2021 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 22 LET 100 m překážek (0.84)/Ž/S1 8 Tallinn (EST) 14.05
04.07.2021 1. kolo extraligy mužů a žen (VSK Univerzita Brno) 200 m/Ž/B3 1 Brno 25.21
04.07.2021 1. kolo extraligy mužů a žen (VSK Univerzita Brno) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 3 Brno 13.60
26.06.2021 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/R1 2 Zlín 13.61
26.06.2021 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/F 6 Zlín 13.79
13.06.2021 Vzhůru Brno - Memoriál Josefa Sečkáře 2021 (AK Olymp Brno, spolek) 100 m překážek (0.84)/Ž/R2 2 Brno 13.59
13.06.2021 Vzhůru Brno - Memoriál Josefa Sečkáře 2021 (AK Olymp Brno, spolek) 100 m překážek (0.84)/Ž/F 4 Brno 13.45
08.06.2021 Mistrovství kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Jihlava z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž Jihlava 13.74
08.06.2021 Mistrovství kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Jihlava z.s.) 100 m/Ž Jihlava 12.11
02.06.2021 Mítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 1 Plzeň 13.76
28.05.2021 Oddílové závody (Atletika Jihlava) 60 m/Ž Jihlava 07.97
28.05.2021 Oddílové závody (Atletika Jihlava) 200 m/Ž Jihlava 25.34
23.05.2021 Mítink ČAS (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Ž/R1 2 Ostrava 12.20
23.05.2021 Mítink ČAS (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Ž/F Ostrava DNS
23.05.2021 Mítink ČAS (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž Ostrava 13.72
19.05.2021 Zlatá tretra Ostrava (Zlatý mítink WACT) (TK Plus) 100 m/Ž/BC 5 Ostrava 12.23
19.05.2021 Zlatá tretra Ostrava (Zlatý mítink WACT) (TK Plus) 100 m překážek (0.84)/Ž 4 Ostrava 13.83
20.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R1 6 Ostrava 07.77
20.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/R1 3 Ostrava 08.62
20.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/F 7 Ostrava 08.62
09.02.2021 3. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 60 m/Ž/R01 6 Praha - Stromovka 07.82
09.02.2021 3. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 60 m překážek (0.84)/Ž/R01 1 Praha - Stromovka 08.57
09.02.2021 3. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 60 m překážek (0.84)/Ž/F Praha - Stromovka 08.61
03.02.2021 Czech Indoor Gala (WAIT Silver) 60 m překážek (0.84)/Ž/R2 8 Ostrava 08.77
23.01.2021 1. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 60 m překážek (0.84)/Ž/R01 4 Praha - Stromovka 08.76
23.01.2021 1. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 60 m překážek (0.84)/Ž/F 5 Praha - Stromovka 08.82