Karta atleta

Export do excelu
  • Denisa Folková
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AC Slovan Liberec, z.s.
  • Trenér: Jeřábek Petr
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2018: ME17-800 m/SF, 100-200-300-400 m/2., YOG-800 m/9.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - 1 2 - - 2 - - - -
- - - - - - - - - 2 - - 1 - -
- - - - - - 1 - - - - - - - -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Mistrovství Evropy do 17 let
Györ 2018 Štafeta 100-200-300-400
Rekordy ČR
Žádný aktuálně držený rekord

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.02 h Jablonec nad Nisou 27.12.2011
100 yardů 14.8 h Jablonec nad Nisou 27.12.2011
50 m 09.38 h Jablonec nad Nisou 12.02.2011
60 m 08.45 Turnov 24.05.2016
60 m 08.29 h Jablonec nad Nisou 15.01.2020
100 m 13.11 Jablonec nad Nisou 13.06.2020
150 m 20.17 Liberec 02.07.2016
150 m 20.07 h Jablonec nad Nisou 29.01.2020
200 m 26.38 Česká Lípa 12.05.2018
200 m 26.34 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
300 m 41.46 h Jablonec nad Nisou 15.01.2020
300 m 41.40 Liberec 01.06.2020
400 m 56.42 Pardubice 05.05.2018
400 m 56.21 h Ostrava 16.02.2019
500 m 1:16.40 h Jablonec nad Nisou 29.01.2020
600 m 1:36.25 Trnava 24.09.2016
600 m 1:35.83 h Jablonec nad Nisou 16.01.2019
800 m 2:08.10 Turnov 29.05.2018
800 m 2:10.10 h Ostrava 21.02.2021
1000 m 3:02.26 Liberec 01.06.2020
1000 m 2:54.01 h Praha - Stromovka 23.01.2021
1500 m 5:07.11 h Praha-Stromovka 05.03.2016
1500 m 4:51.14 Mladá Boleslav 27.06.2020
2000 m 7:35.39 Praha - Děkanka 05.06.2016
3000 m 12:21.16 h Jablonec nad Nisou 14.02.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 11.66 Hradec Králové 01.07.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 11.37 h Jablonec nad Nisou 06.12.2014
60 m překážek (0.76/8.20) 10.21 h Jablonec nad Nisou 03.12.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 09.71 h Jablonec nad Nisou 04.02.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 16.33 Brno 06.09.2016
100 m překážek (0.76/8.50) 17.30 Jablonec nad Nisou 07.05.2017
200 m překážek (0.76) 33.83 Stará Boleslav 31.08.2016
300 m překážek (0.76) 48.83 Praha - Eden 29.08.2017
400 m překážek (0.76) 68.76 Kolín 01.07.2017
1500 m překážek 5:41.75 Jablonec nad Nisou 04.06.2016
skok vysoký 1.29 Kladno 10.10.2015
skok vysoký 1.30 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
skok daleký 5.21 Olomouc 27.05.2017
skok daleký 5.09 h Jablonec nad Nisou 10.01.2018
vrh koulí 2kg 07.64 Budapešť 29.10.2016
vrh koulí 3kg 06.70 Svitavy 30.04.2016
vrh koulí 3kg 06.77 h Jablonec nad Nisou 27.12.2016
hod oštěpem 500g 19.51 Olomouc 27.05.2017
hod kriketovým míčkem 22.64 Stará Boleslav 11.10.2014
hod plným míčem 1kg 05.30 h Jablonec nad Nisou 27.12.2013
středoškolský pohár 2185 Turnov 26.09.2017
středoškolský pohár 1671 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
pětiboj 2104 Hradec Králové 01.07.2014
pětiboj hala [Zky] 2013 h Jablonec nad Nisou 11.01.2015
pětiboj hala [Dky] 2832 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
sedmiboj [Zky] 3416 Liberec 03.07.2016
sedmiboj [Dky] 3563 Jablonec nad Nisou 08.05.2017
čtyřboj 1060 Jablonec nad Nisou 03.10.2012
čtyřboj 0947 h Jablonec nad Nisou 31.01.2014
30 m 03.60 h Jablonec nad Nisou 27.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 58.22 h Praha - Stromovka 09.02.2021
800 m 2:10.10 h Ostrava 21.02.2021
1000 m 2:54.01 h Praha - Stromovka 23.01.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Ž/R2 4 Ostrava 2:11.03
21.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Ž/F 4 Ostrava 2:10.10
14.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Ž/B1 5 Praha - Stromovka 2:11.69
09.02.2021 3. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 400 m/Ž/B01 5 Praha - Stromovka 58.22
30.01.2021 2. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 800 m/Ž/B01 6 Praha - Stromovka 2:10.88
23.01.2021 1. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 1000 m/Ž/F 6 Praha - Stromovka 2:54.01