Karta atleta

Export do excelu
  • Sebastian Schneider
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér: Ruda Jan, Rudová Iveta
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - 2 - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.80 Praha - Děkanka 14.06.2017
60 m 07.42 h Praha - Stromovka 11.02.2020
100 m 11.62 Stará Boleslav 23.06.2019
150 m 17.29 h Praha - Strahov 17.01.2020
150 m 17.12 Praha - Eden 04.06.2020
200 m 23.16 Praha - Eden 26.05.2019
200 m 23.13 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
300 m 40.80 Praha - Eden 30.08.2017
300 m 36.79 h Praha - Stromovka 21.01.2020
400 m 54.86 Kolín 01.06.2018
1000 m 3:12.38 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
1500 m 5:13.60 Bílina 06.05.2018
60 m překážek (0.84) 09.02 h Praha - Stromovka 02.12.2017
60 m překážek (0.91) 08.30 h Praha - Stromovka 23.02.2019
60 m překážek (0.99) 08.33 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
60 m překážek (1.06) 08.89 h Praha - Stromovka 22.02.2022
100 m překážek (0.84) 14.73 Praha - Eden 30.09.2017
110 m překážek (0.91) 14.38 Praha - Juliska 03.06.2019
110 m překážek (0.99) 14.54 Praha - Eden 08.06.2021
110 m překážek (1.06) 15.30 České Budějovice 16.06.2022
200 m překážek (0.76) 26.90 Břeclav 24.09.2017
300 m překážek (0.84) 38.59 Praha - Eden 26.05.2019
300 m překážek (0.91) 39.71 Praha - Eden 28.05.2020
400 m překážek (0.83) 60.30 Brno 01.06.2019
400 m překážek (0.91) 62.35 Praha - Eden 25.09.2021
skok vysoký 1.65 h Praha-Stromovka 04.02.2018
skok vysoký 1.66 Praha - Juliska 12.10.2019
skok o tyči 3.10 Praha - Eden 07.10.2018
skok o tyči 2.95 h Praha - Stromovka 10.02.2019
skok daleký 5.75 h Jablonec nad Nisou 13.02.2019
skok daleký 6.12 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 5kg 10.66 h Praha - Stromovka 09.02.2019
vrh koulí 5kg 10.70 Praha-Eden 10.08.2019
vrh koulí 6kg 10.97 Praha - Juliska 14.09.2021
hod diskem 1,5kg 28.82 Praha - Juliska 19.09.2019
hod diskem 1,75kg 19.04 Praha - Juliska 14.09.2021
hod oštěpem 700g 39.64 Pacov 15.07.2018
hod oštěpem 800g 35.05 Praha - Eden 16.06.2020
sedmiboj hala [Dci] 3850 h Praha - Stromovka 10.02.2019
desetiboj [Dci] 5132 Praha - Juliska 13.10.2019
vrhačský trojboj 1262 Praha - Juliska 19.09.2019
chůze dráha 3000 m 22:18.78 Bílina 10.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 11.89 Praha - Děkanka 02.09.2021
200 m 23.22 Praha - Eden 08.06.2021
110 m překážek (0.99) 14.54 Praha - Eden 08.06.2021
110 m překážek (1.06) 15.71 Plzeň 12.06.2021
300 m překážek (0.91) 40.50 Praha - Eden 17.09.2021
400 m překážek (0.91) 62.35 Praha - Eden 25.09.2021
vrh koulí 6kg 10.97 Praha - Juliska 14.09.2021
hod diskem 1,75kg 19.04 Praha - Juliska 14.09.2021
hod oštěpem 800g 34.64 Praha - Juliska 14.09.2021
vrhačský trojboj 1163 Praha - Juliska 14.09.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2021 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 400 m překážek (0.91)/J/B01 7 Praha - Eden 62.35
25.09.2021 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.99)/J/B01 7 Praha - Eden 15.12
17.09.2021 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 300 m překážek (0.91)/M 4 Praha - Eden 40.50
17.09.2021 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B02 5 Praha - Eden 23.70
14.09.2021 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrhačský trojboj/J 4 Praha - Juliska 1163
14.09.2021 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod diskem 1,75kg/J 4 Praha - Juliska 19.04
14.09.2021 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod oštěpem 800g/J Praha - Juliska 34.64
14.09.2021 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrh koulí 6kg/J Praha - Juliska 10.97
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 110 m překážek (0.99)/J/B01 6 Pardubice 14.89
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/J/B03 3 Pardubice 23.48
02.09.2021 3. kolo MPD juniorů a dorostu (Spartak Praha 4) 100 m/J/B03 2 Praha - Děkanka 11.89
28.08.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let (AK ŠKODA Plzeň) 110 m překážek (1.06)/U23M/R3 5 Plzeň 15.80
24.08.2021 2. kolo MPD juniorů a dorostu (TJ Dukla Praha) 110 m překážek (0.99)/J/B01 3 Praha - Juliska 15.03
24.08.2021 2. kolo MPD juniorů a dorostu (TJ Dukla Praha) 200 m/J/B01 7 Praha - Juliska 23.71
21.08.2021 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 110 m překážek (1.06)/M/B01 1 Praha - Děkanka 17.00
17.08.2021 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B02 8 Praha - Eden 12.10
17.08.2021 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B03 4 Praha - Eden 24.09
08.07.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.99)/J/R 1 Praha - Eden 15.01
08.07.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.99)/J/F Praha - Eden 14.84
09.07.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/J/B02 3 Praha - Eden 23.42
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 110 m překážek (0.99)/J/B01 MS Bílina 14.60
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 110 m překážek (0.99)/J/B02 MS Bílina 14.85
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 110 m překážek (0.99)/J/R3 2 Kladno 14.71
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 110 m překážek (0.99)/J/F 7 Kladno 14.96
12.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 110 m překážek (1.06)/M Plzeň 15.71
12.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/M/B01 7 Plzeň 23.65
08.06.2021 1. kolo PPD juniorů a dorostu (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.99)/J/B01 1 Praha - Eden 14.54
08.06.2021 1. kolo PPD juniorů a dorostu (ASK Slavia Praha) 200 m/J/B02 2 Praha - Eden 23.22
02.06.2021 Mítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 110 m překážek (0.99)/J Plzeň 15.04
28.05.2021 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B04 2 Praha - Eden 23.36
28.05.2021 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.99)/J Praha - Eden 14.71
23.05.2021 Mítink ČAS (SSK Vítkovice, z.s.) 110 m překážek (0.99)/J/B1 4 Ostrava 14.70