Karta atleta

Export do excelu
  • Matouš Pospíšil
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: Malysa Jiří
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.49 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
60 m 07.56 Ostrava - Vítkovice 05.06.2020
100 m 12.19 Brno 05.08.2019
150 m 18.00 Ostrava - Vítkovice 05.06.2020
1000 m 3:47.18 Opava 19.09.2017
skok vysoký 1.78 Ostrava 18.09.2019
skok vysoký 1.70 h Hustopeče 08.02.2020
skok daleký 6.57 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
skok daleký 6.89 Opava 23.06.2020
trojskok 14.35 h Ostrava 20.02.2021
trojskok 14.16 Plzeň 28.08.2021
vrh koulí 4kg 07.98 Opava 19.09.2017
vrh koulí 6kg 07.54 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
pohár rozhlasu 1897 Opava 29.05.2018
středoškolský pohár 1160 Ostrava 18.09.2019
čtyřboj 1715 Opava 19.09.2017
desetiboj [Dci] 0994 Opava 21.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
skok vysoký 1.69 Pardubice 11.09.2021
skok daleký 6.44 h Otrokovice 16.02.2021
skok daleký 6.54 Praha - Eden 25.09.2021
trojskok 14.35 h Ostrava 20.02.2021
trojskok 14.16 Plzeň 28.08.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2021 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) skok daleký/J 7 Praha - Eden 6.54
25.09.2021 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) trojskok/J 4 Praha - Eden 14.11
25.09.2021 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) skok vysoký/J Praha - Eden NM
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/J 9 Pardubice 6.32
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) skok vysoký/J 11 Pardubice 1.69
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) trojskok/J 4 Pardubice 13.78
05.09.2021 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/M 9 Břeclav 13.80
28.08.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let (AK ŠKODA Plzeň) trojskok/U23M 6 Plzeň 14.16
22.08.2021 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) trojskok/M MB Praha - Juliska 13.28
14.08.2021 ZLÍN 2021 (Atletický klub Zlín, z.s.) trojskok/M 5 Zlín 14.01
04.07.2021 1. kolo extraligy mužů a žen (VSK Univerzita Brno) trojskok/M 11 Brno 13.32
20.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/J Kladno DNS
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) trojskok/J 7 Kladno 13.19
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/J 4 Ostrava 13.74
07.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/J 8 Ostrava 6.41
20.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/M 8 Ostrava 14.35
16.02.2021 Otrokovický halový mítink (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/J/F Otrokovice 6.44
16.02.2021 Otrokovický halový mítink (TJ Jiskra Otrokovice) trojskok/J/F Otrokovice 13.86
03.02.2021 Czech Indoor Gala (WAIT Silver) trojskok/M 5 Ostrava 13.95
30.01.2021 2. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) trojskok/M 8 Praha - Stromovka 13.49
23.01.2021 1. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) trojskok/M Praha - Stromovka DNS