Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Mareček
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér: Ruda Jan, Rudová Iveta
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.50 h Praha - Stromovka 08.02.2020
60 m 07.55 Litomyšl 11.07.2020
100 m 11.74 Jablonec nad Nisou 18.09.2021
200 m 23.70 Nové Město nad Metují 22.08.2021
400 m 57.87 Praha - Eden 25.07.2020
1000 m 3:16.85 h Praha - Stromovka 09.02.2020
1500 m 5:53.59 Hradec Králové 12.05.2019
60 m překážek [106,7 cm] 08.33 h Jablonec nad Nisou 22.01.2022
60 m překážek [99,1 cm] 08.24 h Praha - Stromovka 09.02.2021
60 m překážek [91,4 cm] 08.64 h Ostrava - Vítkovice 20.01.2019
110 m překážek [106,7 cm] 15.07 Plzeň 28.08.2021
110 m překážek [99,1 cm] 14.95 Pardubice 11.09.2021
110 m překážek [91,4 cm] 15.03 Praha - Eden 14.09.2019
skok vysoký 1.92 Svitavy 24.09.2019
skok vysoký 1.90 h Ostrava 07.03.2021
skok o tyči 4.23 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
skok o tyči 4.24 Jičín 23.08.2020
skok daleký 6.61 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
skok daleký 6.57 Jičín 23.08.2020
vrh koulí 4kg 06.11 Šternberk 04.05.2017
vrh koulí 5kg 10.87 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
vrh koulí 5kg 11.40 Hradec Králové 11.05.2019
vrh koulí 6kg 10.96 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
vrh koulí 6kg 12.05 Hradec Králové 13.06.2020
hod diskem 1,5kg 33.27 Chrudim 31.08.2019
hod diskem 1,75kg 35.69 Pardubice 13.06.2021
hod oštěpem 700g 28.18 Hradec Králové 12.05.2019
hod oštěpem 800g 32.08 Hradec Králové 14.06.2020
středoškolský pohár 1383 Svitavy 24.09.2019
středoškolský pohár 1376 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
sedmiboj hala [Dci] 3942 h Ostrava - Vítkovice 20.01.2019
sedmiboj hala [J] 4503 h Praha - Stromovka 09.02.2020
desetiboj [Dci] 5150 Hradec Králové 11.05.2019
desetiboj [J] 5573 Hradec Králové 13.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 11.74 Jablonec nad Nisou 18.09.2021
200 m 23.70 Nové Město nad Metují 22.08.2021
400 m 60.36 Třebíč 05.06.2021
1500 m 6:18.17 Třebíč 06.06.2021
60 m překážek [99,1 cm] 08.24 h Praha - Stromovka 09.02.2021
110 m překážek [106,7 cm] 15.07 Plzeň 28.08.2021
110 m překážek [99,1 cm] 14.95 Pardubice 11.09.2021
skok vysoký 1.90 h Ostrava 07.03.2021
skok vysoký 1.86 Třebíč 05.06.2021
skok o tyči 3.92 Kladno 19.06.2021
skok daleký 6.44 Ústí nad Orlicí 12.06.2021
vrh koulí 6kg 11.82 Pardubice 11.09.2021
hod diskem 1,75kg 35.69 Pardubice 13.06.2021
hod oštěpem 800g 30.71 Třebíč 06.06.2021
desetiboj [J] 4740 Třebíč 06.06.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2021 KP jednotlivců juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/J MS Jablonec nad Nisou 11.74
18.09.2021 KP jednotlivců juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 110 m překážek [99,1 cm]/J MS Jablonec nad Nisou 14.95
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) vrh koulí 6kg/J 12 Pardubice 11.82
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 110 m překážek [99,1 cm]/J/B02 1 Pardubice 14.95
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/J/B03 MS Pardubice 23.92
07.09.2021 19. České akademické hry (AK Olomouc) 110 m překážek [106,7 cm]/M/B02 2 Olomouc 15.91
28.08.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let (AK ŠKODA Plzeň) 110 m překážek [106,7 cm]/U23M/R2 3 Plzeň 15.20
28.08.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let (AK ŠKODA Plzeň) 110 m překážek [106,7 cm]/U23M/F 7 Plzeň 15.07
22.08.2021 III.kolo KPD dorostu a juniorů Královéhradeckého a Pardubického krajů (SK Nové Město nad Metují) 200 m/J Nové Město nad Metují 23.70
21.08.2021 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 100 m/M/R02 6 Jičín 11.85
18.08.2021 Rieter mítink (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 110 m překážek [106,7 cm]/M 4 Ústí nad Orlicí 15.52
14.08.2021 2. kolo KPD juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 200 m/M MS Jablonec nad Nisou 23.49
14.08.2021 2. kolo KPD juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 110 m překážek [106,7 cm]/M MS Jablonec nad Nisou 15.21
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) skok daleký/M Čáslav 6.36
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) skok o tyči/M Čáslav 3.83
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 200 m/M/B03 3 Čáslav 24.30
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 110 m překážek [99,1 cm]/J/R3 3 Kladno 15.06
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) skok o tyči/J 11 Kladno 3.92
20.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/J 13 Kladno 6.11
13.06.2021 2. kolo KP družstev dorostu a juniorů (Hvězda Pardubice z.s.) 110 m překážek [99,1 cm]/J Pardubice 15.45
13.06.2021 2. kolo KP družstev dorostu a juniorů (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/J/FA 6 Pardubice 11.96
13.06.2021 2. kolo KP družstev dorostu a juniorů (Hvězda Pardubice z.s.) hod diskem 1,75kg/J 6 Pardubice 35.69
13.06.2021 2. kolo KP družstev dorostu a juniorů (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/J/R02 4 Pardubice 11.87
12.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok o tyči/M Ústí nad Orlicí 3.91
12.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok vysoký/M Ústí nad Orlicí 1.86
12.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok daleký/M Ústí nad Orlicí 6.44
06.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) desetiboj [J]/J/F 11 Třebíč 4740
05.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/J/B2 6 Třebíč 12.02
06.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 1500 m/J 11 Třebíč 6:18.17
06.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 110 m překážek [99,1 cm]/J/B1 4 Třebíč 15.64
05.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/J Třebíč 1.86
06.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok o tyči/J/SA Třebíč NM
05.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/J 10 Třebíč 6.07
05.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh koulí 6kg/J 6 Třebíč 11.57
06.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod diskem 1,75kg/J 7 Třebíč 34.48
06.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod oštěpem 800g/J 11 Třebíč 30.71
05.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 400 m/J/B2 5 Třebíč 60.36
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek [99,1 cm]/J/R1 6 Ostrava 08.57
07.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/J 6 Ostrava 1.90
09.02.2021 3. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 60 m překážek [99,1 cm]/J/B01 4 Praha - Stromovka 08.30
09.02.2021 3. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 60 m překážek [99,1 cm]/J/B02 3 Praha - Stromovka 08.24
30.01.2021 2. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 60 m překážek [99,1 cm]/J/B01 4 Praha - Stromovka 08.40
30.01.2021 2. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 60 m překážek [99,1 cm]/J/B02 4 Praha - Stromovka 08.36