Karta atleta

Export do excelu
  • Philippe Carpentier
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: Konop Petr
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - 1 - - - - - - -
- - - - - - - 1 - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
400 m 53.04 Písek 10.07.2021
800 m 2:04.60 h Praha - Stromovka 25.01.2020
800 m 1:55.65 Pardubice 11.09.2021
1000 m 2:45.47 h Jablonec nad Nisou 30.01.2019
1000 m 2:29.41 Cheb 13.09.2021
1500 m 4:01.47 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
1500 m 4:01.22 Ostrava 23.05.2021
1 anglická míle 4:24.59 Bělá nad Radbuzou 16.09.2021
3000 m 08:41.39 h Ostrava 06.03.2021
3000 m 08:47.83 Pacov 22.08.2021
5000 m 15:41.17 Pardubice 05.06.2021
10 km silnice 33:14 Praha - Běchovice 26.09.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 53.04 Písek 10.07.2021
800 m 1:55.65 Pardubice 11.09.2021
1000 m 2:29.41 Cheb 13.09.2021
1500 m 4:03.78 h Praha - Stromovka 26.02.2021
1500 m 4:01.22 Ostrava 23.05.2021
1 anglická míle 4:24.59 Bělá nad Radbuzou 16.09.2021
3000 m 08:41.39 h Ostrava 06.03.2021
3000 m 08:47.83 Pacov 22.08.2021
5000 m 15:41.17 Pardubice 05.06.2021
10 km silnice 33:14 Praha - Běchovice 26.09.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.11.2021 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (SKM Valašské Meziříčí) Přespolní běh/J Valašské Meziříčí
20.11.2021 Bělská pětka (Mistrovství Plzeňského kraje v přespolním běhu) (AC Domažlice, z. s.) Přespolní běh/J Bělá nad Radbůzou 17:22
26.09.2021 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (Sdružení závodů Běchovice) 10 km silnice/J 4 Praha - Běchovice 33:14
25.09.2021 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 1500 m/J Praha - Eden 4:08.20
25.09.2021 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 800 m/J/B02 1 Praha - Eden 1:56.11
16.09.2021 Bělská míle a rámcové atletické závody - 16. ročník (TJ Start Bělá nad Radbuzou) 1 anglická míle/M Bělá nad Radbuzou 4:24.59
13.09.2021 41. ročník Velké ceny Chebu (SKP Union Cheb) 1000 m/M Cheb 2:29.41
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 800 m/J/B01 4 Pardubice 1:55.65
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 1500 m/J Pardubice 4:08.04
28.08.2021 Běh PT kolem Boleveckých rybníků Přespolní běh/M/B2 2 Plzeň 11:02,00
22.08.2021 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 3000 m/M Pacov 08:47.83
15.08.2021 56. ročník Chodské 1500 a Memoriál I. Kitzbergera na 100m, Mistrovství Plz., Jih. a Kar. kraje v běhu na 1500 m (st. žactvo - dospělí) (AC Domažlice, z. s.) 1500 m/M/B01 12 Domažlice 4:06.48
10.07.2021 Přebor Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 400 m/J Písek 53.04
10.07.2021 Přebor Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 800 m/J Písek 2:01.04
06.07.2021 Mistrovství Jč., Plz. a KV. kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/M Plzeň 1:59.36
06.07.2021 Mistrovství Jč., Plz. a KV. kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/M/B02 6 Plzeň 53.25
03.07.2021 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 1500 m/M Praha - Eden DNF
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/J 4 Kladno 4:03.88
20.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 5000 m/J Kladno DNF
12.06.2021 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 1500 m/M 5 Praha - Eden 4:08.52
05.06.2021 1. kolo KP družstev dorostu a juniorů (Hvězda Pardubice z.s.) 5000 m/J MS Pardubice 15:41.17
02.06.2021 Mítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 3000 m/M 10 Plzeň 08:54.20
30.05.2021 Mítink PKAS - 800m + 200m (TJ Baník Stříbro, spolek ) 800 m/M/B01 3 Stříbro 1:58.23
23.05.2021 Mítink ČAS (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/M 4 Ostrava 4:01.22
18.05.2021 Kontrolní závod (TJ Baník Stříbro, spolek ) 3000 m/M Stříbro 08:48.94
02.05.2021 LIMEETING OSTRAVA 2021 (SSK Vítkovice) 1500 m/M Ostrava - Vítkovice 4:04.64
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/J Ostrava 08:41.39
07.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/J 8 Ostrava 4:14.33
26.02.2021 4. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 1500 m/M/F 5 Praha - Stromovka 4:03.78
09.02.2021 3. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 3000 m/M/B02 8 Praha - Stromovka 08:58.36
03.02.2021 Czech Indoor Gala (WAIT Silver) 1500 m/M 7 Ostrava 4:06.52
30.01.2021 2. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 1500 m/M Praha - Stromovka DNF