Karta atleta

Export do excelu
  • Vít Kotrba
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: Vaněk Pavel, Vitovský Radek
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2027
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - 1 - - - - - - - -
- - - 1 - - 1 - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.98 h Praha - Strahov 26.01.2020
60 m 07.76 Praha - Eden 13.10.2021
100 m 11.99 Jihlava 30.08.2020
skok vysoký 1.54 Třebíč 22.05.2018
vrh koulí 4kg 14.43 Jihlava 28.04.2018
vrh koulí 5kg 14.52 h Praha - Stromovka 21.01.2020
vrh koulí 5kg 16.29 Praha - Eden 13.10.2021
vrh koulí 6kg 15.63 h Ostrava 20.02.2022
vrh koulí 6kg 16.44 Ostrava - Vítkovice 19.06.2022
vrh koulí 7,26kg 13.98 Praha - Děkanka 15.05.2022
hod diskem 1kg 31.59 Pacov 18.08.2018
hod diskem 1,5kg 53.12 Hradec Králové 18.08.2020
hod diskem 1,75kg 56.60 Ostrava - Vítkovice 19.06.2022
hod diskem 2kg 50.86 Brno 27.08.2022
hod kladivem 4kg 40.35 Pacov 08.09.2018
hod kladivem 5kg 52.17 Pacov 27.06.2020
hod kladivem 6kg 49.73 Jihlava 08.06.2021
hod kladivem 7,26kg 42.35 Vlašim 04.07.2021
hod oštěpem 600g 30.16 Pacov 06.10.2018
hod oštěpem 700g 31.16 Pacov 07.09.2019
hod oštěpem 800g 33.54 Pacov 08.10.2022
hod břemenem 10kg 12.18 Pacov 06.10.2018
hod břemenem 12kg 14.54 Pacov 10.10.2020
hod břemenem 14kg 15.74 Pacov 09.10.2021
hod břemenem 16kg 12.62 Pacov 08.10.2022
pohár rozhlasu 1073 Třebíč 22.05.2018
středoškolský pohár 0709 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
středoškolský pohár 1500 Praha - Eden 13.10.2021
vrhačský trojboj 1903 Pacov 08.10.2022
vrhačský čtyřboj 2479 Pacov 26.05.2021
vrhačský pětiboj 3142 Pacov 08.10.2022

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.76 Praha - Eden 13.10.2021
100 m 12.33 Pacov 26.06.2021
vrh koulí 5kg 16.29 Praha - Eden 13.10.2021
vrh koulí 6kg 13.98 h Ostrava 06.03.2021
vrh koulí 6kg 14.44 Pacov 26.05.2021
vrh koulí 7,26kg 12.59 Vlašim 04.07.2021
hod diskem 1,75kg 49.35 Pacov 09.10.2021
hod diskem 2kg 43.34 Hradec Králové 24.08.2021
hod kladivem 6kg 49.73 Jihlava 08.06.2021
hod kladivem 7,26kg 42.35 Vlašim 04.07.2021
hod oštěpem 800g 32.96 Pacov 26.05.2021
hod břemenem 14kg 15.74 Pacov 09.10.2021
středoškolský pohár 1500 Praha - Eden 13.10.2021
vrhačský trojboj 1822 Pacov 09.10.2021
vrhačský čtyřboj 2479 Pacov 26.05.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.10.2021 Vrhačská sobota (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod diskem 1,75kg/J Brno - Žabovřesky 47.50
13.10.2021 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (ASK Slavia Praha) středoškolský pohár/J 10 Praha - Eden 1500
13.10.2021 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (ASK Slavia Praha) 60 m/J/B03 3 Praha - Eden 07.76
13.10.2021 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (ASK Slavia Praha) vrh koulí 5kg/J Praha - Eden 16.29
09.10.2021 Rozloučení se sezonou na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov) hod diskem 1,75kg/J Pacov 49.15
09.10.2021 Rozloučení se sezonou na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 800g/J Pacov 27.83
09.10.2021 Rozloučení se sezonou na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 6kg/J Pacov 13.54
09.10.2021 Rozloučení se sezonou na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov) hod kladivem 6kg/J Pacov 41.32
09.10.2021 Rozloučení se sezonou na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov) vrhačský čtyřboj/J Pacov 2356
09.10.2021 Rozloučení se sezonou na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov) vrhačský trojboj/J Pacov 1822
09.10.2021 Rozloučení se sezonou na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov) hod diskem 1,75kg/J/F Pacov 49.35
09.10.2021 Rozloučení se sezonou na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov) hod břemenem 14kg/J Pacov 15.74
03.10.2021 Podzimní oddílový závod (uzavřený) (TJ VS Tábor, z. s.) hod diskem 1,75kg/J Tábor 47.80
15.09.2021 Atletická středa (TJ Slavoj BANES Pacov) hod diskem 1,75kg/J Pacov 45.94
28.08.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let (AK ŠKODA Plzeň) hod diskem 2kg/U23M 7 Plzeň 42.71
24.08.2021 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) hod diskem 2kg/M 12 Hradec Králové 43.34
24.08.2021 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) hod diskem 1,75kg/J Hradec Králové 47.86
21.08.2021 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) vrh koulí 7,26kg/M Praha - Děkanka 12.57
21.08.2021 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) hod diskem 2kg/M Praha - Děkanka 40.59
21.08.2021 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) hod kladivem 7,26kg/M Praha - Děkanka NM
18.08.2021 Atletická středa (TJ Slavoj BANES Pacov) hod diskem 1,75kg/J Pacov 45.44
07.08.2021 VC Litomyšle - memoriály (TJ Jiskra Litomyšl) hod diskem 1,75kg/J Litomyšl 44.74
07.08.2021 VC Litomyšle - memoriály (TJ Jiskra Litomyšl) vrh koulí 6kg/J Litomyšl 12.74
10.07.2021 Cena města Pacova v disku a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 6kg/J Pacov 13.90
10.07.2021 Cena města Pacova v disku a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) hod diskem 1,75kg/J Pacov 43.42
10.07.2021 Cena města Pacova v disku a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) hod kladivem 6kg/J Pacov 40.74
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 7,26kg/M 4 Vlašim 12.59
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) hod kladivem 7,26kg/M 5 Vlašim 42.35
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) hod diskem 2kg/M Vlašim 42.01
26.06.2021 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, a 2.kolo KPD žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) hod diskem 1,75kg/J Pacov 43.48
26.06.2021 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, a 2.kolo KPD žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) hod kladivem 6kg/J Pacov 48.23
26.06.2021 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, a 2.kolo KPD žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/J Pacov 12.33
20.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 6kg/J 15 Kladno 12.25
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1,75kg/J 4 Kladno 45.71
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) hod kladivem 6kg/J 8 Kladno 46.18
12.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) hod diskem 2kg/M Plzeň 40.50
12.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) hod kladivem 7,26kg/M 4 Plzeň 39.90
12.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) vrh koulí 7,26kg/M 5 Plzeň 12.36
09.06.2021 Atletická středa (TJ Slavoj BANES Pacov) hod diskem 1,75kg/J/F Pacov 43.91
08.06.2021 Mistrovství kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Jihlava z.s.) hod kladivem 6kg/J Jihlava 49.73
08.06.2021 Mistrovství kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Jihlava z.s.) vrh koulí 6kg/J Jihlava 13.08
08.06.2021 Mistrovství kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Jihlava z.s.) hod diskem 1,75kg/J Jihlava 45.58
26.05.2021 Atletická středa (TJ Slavoj BANES Pacov) hod diskem 1,75kg/J Pacov 46.28
26.05.2021 Atletická středa (TJ Slavoj BANES Pacov) hod kladivem 6kg/J Pacov 46.77
26.05.2021 Atletická středa (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 800g/J Pacov 30.63
26.05.2021 Atletická středa (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 6kg/J Pacov 14.44
26.05.2021 Atletická středa (TJ Slavoj BANES Pacov) vrhačský čtyřboj/J/F Pacov 2479
26.05.2021 Atletická středa (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 800g/J/F Pacov 32.96
26.05.2021 Atletická středa (TJ Slavoj BANES Pacov) hod kladivem 6kg/J/F Pacov 47.03
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 6kg/J 7 Ostrava 13.98