Karta atleta

Export do excelu
  • Štěpán Trávníček
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Baník Stříbro, spolek
  • Trenér: Matulka Alexandr
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2027
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - 1 1 - - - - - - -
- - - 1 - - - - - 1 - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.50 Nýřany 08.09.2016
60 m 08.30 h Praha - Strahov 14.01.2017
100 m 13.93 Plzeň 24.08.2016
150 m 18.86 h Praha-Stromovka 07.02.2018
150 m 18.60 Nýřany 23.08.2022
200 m 23.74 h Praha - Stromovka 19.01.2020
200 m 23.88 Plzeň 26.05.2020
300 m 39.63 h Praha-Stromovka 31.01.2018
300 m 37.85 Nýřany 23.08.2022
400 m 50.19 Karlovy Vary 27.06.2020
500 m 1:06.10 Plzeň 26.05.2020
600 m 1:25.33 Stříbro 05.05.2022
800 m 1:52.61 Tábor 07.09.2021
800 m 1:55.12 h Praha - Stromovka 16.01.2022
1000 m 3:14.79 h Praha-Stromovka 05.12.2015
1000 m 2:35.42 Cheb 20.08.2019
1500 m 4:21.15 h Praha - Stromovka 25.01.2020
1500 m 3:59.87 Domažlice 15.08.2021
3000 m 10:34.70 h Praha - Stromovka 20.01.2018
3000 m 09:35.40 Stříbro 21.06.2022
skok vysoký 1.52 h Praha - Stromovka 24.02.2018
skok vysoký 1.56 Karlovy Vary 08.05.2019
skok daleký 3.68 Nýřany 24.06.2015
vrh koulí 3kg 07.88 Nýřany 08.09.2016
vrh koulí 4kg 07.96 Plzeň 18.05.2017
hod diskem 1kg 21.33 Stříbro 24.09.2018
hod kladivem 4kg 16.83 Domažlice 16.06.2017
hod oštěpem 600g 27.24 Stříbro 26.09.2018
pohár rozhlasu 0727 Stříbro 09.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 23.91 Písek 10.07.2021
400 m 50.48 Plzeň 06.07.2021
800 m 2:02.00 h Praha - Stromovka 09.02.2021
800 m 1:52.61 Tábor 07.09.2021
1000 m 2:36.38 Domažlice 17.09.2021
1500 m 3:59.87 Domažlice 15.08.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.11.2021 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (SKM Valašské Meziříčí) Přespolní běh/J 10 Valašské Meziříčí 22:23
20.11.2021 Bělská pětka (Mistrovství Plzeňského kraje v přespolním běhu) (AC Domažlice, z. s.) Přespolní běh/J 5 Bělá nad Radbůzou 18:05
25.09.2021 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 1500 m/J 5 Praha - Eden 4:09.60
25.09.2021 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 800 m/J/B01 1 Praha - Eden 1:57.67
17.09.2021 14. ročník Hvězdného házení a 12. ročník Memoriálu Jana Mazance (MÍLAŘI Domažlice) 1000 m/M 5 Domažlice 2:36.38
07.09.2021 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána - 60. ročník (TJ VS Tábor, z. s.) 800 m/M/BA 5 Tábor 1:52.61
05.09.2021 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/M 9 Břeclav 1:58.60
28.08.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/U23M/R3 2 Plzeň 1:53.21
29.08.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let (AK ŠKODA Plzeň) 1500 m/U23M Plzeň DNF
29.08.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/U23M/F Plzeň 1:54.60
22.08.2021 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 400 m/M/B2 6 Praha - Juliska 52.88
22.08.2021 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 800 m/M/B1 1 Praha - Juliska 1:53.22
15.08.2021 56. ročník Chodské 1500 a Memoriál I. Kitzbergera na 100m, Mistrovství Plz., Jih. a Kar. kraje v běhu na 1500 m (st. žactvo - dospělí) (AC Domažlice, z. s.) 1500 m/M/B01 8 Domažlice 3:59.87
10.07.2021 Přebor Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 400 m/J Písek 50.77
10.07.2021 Přebor Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/J/B03 2 Písek 23.91
06.07.2021 Mistrovství Jč., Plz. a KV. kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/M/B01 3 Plzeň 50.48
06.07.2021 Mistrovství Jč., Plz. a KV. kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/M/B03 1 Plzeň 23.76
04.07.2021 1. kolo extraligy mužů a žen (VSK Univerzita Brno) 800 m/M/B2 2 Brno 1:52.77
26.06.2021 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/M/R2 7 Zlín 1:56.35
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 800 m/J/R3 1 Kladno 1:55.00
20.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 800 m/J/F Kladno 1:54.34
05.06.2021 Večerní mítink 100m, 200, 1500m, oštěp, disk,výška (TJ Baník Stříbro, spolek ) 1500 m/M/B01 6 Stříbro 4:09.24
02.06.2021 Mítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/M/B2 3 Plzeň 1:57.67
30.05.2021 Mítink PKAS - 800m + 200m (TJ Baník Stříbro, spolek ) 800 m/M/B01 2 Stříbro 1:57.65
09.02.2021 3. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 800 m/M/F 7 Praha - Stromovka 2:02.00