Karta atleta

Export do excelu
  • Tomáš Habarta
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště
  • Trenér: Ressler Ivan
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    3000 m př. 365 1000
    akt. 30.11.2021
  • Úspěchy:
    2021: MEJ-3000 m př./10., MSJ-3000 m př./10.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - 1 1 - 1 - - - - -
- - - 1 - - - - - - 1 - 1 - -
- - - 1 - - - - - - - 1 - - -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Žádná medaile
Rekordy ČR
Hala Žáci
1500 m 4:06.80 Ostrava 15.12.2018

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.27 Uherské Hradiště 15.05.2018
100 m 13.22 Uherské Hradiště 28.09.2018
200 m 26.63 Uherské Hradiště 28.09.2018
300 m 40.14 Uherské Hradiště 15.08.2018
400 m 52.77 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
400 m 50.52 Jablonec nad Nisou 03.10.2020
800 m 1:54.20 Ostrava - Vítkovice 05.06.2020
800 m 1:54.17 h Ostrava 03.02.2021
1000 m 2:29.94 Zlín 15.08.2020
1500 m 3:56.96 h Ostrava 21.02.2021
1500 m 3:54.55 Olomouc 12.06.2021
2000 m 5:43.3 Holešov 21.05.2020
3000 m 08:54.76 Uherské Hradiště 22.06.2019
3000 m 08:45.24 h Praha - Stromovka 09.02.2021
5000 m 15:14.71 Uherské Hradiště 03.07.2021
10 km silnice 31:05 Uherské Hradiště 10.10.2021
2000 m překážek (0.91) 5:48:22 Grenoble 17.10.2021
3000 m překážek 08:59.47 Ostrava 23.05.2021
skok vysoký 1.62 Uherské Hradiště 09.05.2019
pohár rozhlasu 1864 Uherské Hradiště 09.05.2019
středoškolský pohár 1550 Městský atletický stadion Dany Zátopkové, Uherské Hradiště 19.09.2019
sprintérský trojboj 1366 Uherské Hradiště 28.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 1:54.17 h Ostrava 03.02.2021
800 m 1:54.55 Uherské Hradiště 30.06.2021
1500 m 3:56.96 h Ostrava 21.02.2021
1500 m 3:54.55 Olomouc 12.06.2021
3000 m 08:45.24 h Praha - Stromovka 09.02.2021
5000 m 15:14.71 Uherské Hradiště 03.07.2021
10 km silnice 31:05 Uherské Hradiště 10.10.2021
2000 m překážek (0.91) 5:48:22 Grenoble 17.10.2021
3000 m překážek 08:59.47 Ostrava 23.05.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.10.2021 Championnats Nationaux Interclubs Ca/Ju/Es 2000 m překážek (0.91)/J Grenoble 5:48:22
10.10.2021 Slovácký běh (AC Slovácká Slavia Uheské Hradiště) 10 km silnice/M Uherské Hradiště 31:05
25.09.2021 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 3000 m překážek/J Praha - Eden 09:42.88
25.09.2021 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 800 m/J/B01 4 Praha - Eden 1:58.10
19.09.2021 Interclubs Jeunes 2000 m překážek (0.91)/J Longeville les Metz 5:50.84
11.09.2021 MMS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Břeclav) 2000 m překážek (0.91)/J Břeclav 6:09.10
11.09.2021 MMS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/J Břeclav 1:55.46
28.08.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let (AK ŠKODA Plzeň) 3000 m překážek/U23M Plzeň 09:01.89
20.08.2021 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ 3000 m překážek/J/R1 7 Nairobi (KEN) 09:18.20
22.08.2021 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ 3000 m překážek/J/F 10 Nairobi (KEN) 09:09.86
17.07.2021 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ 3000 m překážek/J/R1 7 Tallinn (EST) 09:07.50
18.07.2021 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ 3000 m překážek/J/F 10 Tallinn (EST) 09:08.58
03.07.2021 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 5000 m/M Uherské Hradiště 15:14.71
30.06.2021 Memoriál Květoslava Tichavského (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 800 m/M Uherské Hradiště 1:54.55
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 3000 m překážek/J Kladno 09:19.90
12.06.2021 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (Atletický klub Olomouc z.s.) 1500 m/M Olomouc 3:54.55
05.06.2021 1. kolo MMaS družstev juniorů a juniorek + MMaS jednotlivců juniorů a juniorek (AK Olomouc) 3000 m překážek/J Olomouc 09:15.90
23.05.2021 Mítink ČAS (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m překážek/M 4 Ostrava 08:59.47
07.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/J Ostrava 3:57.52
21.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/M 6 Ostrava 3:56.96
09.02.2021 3. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 3000 m/M/B02 2 Praha - Stromovka 08:45.24
03.02.2021 Czech Indoor Gala (WAIT Silver) 800 m/M 5 Ostrava 1:54.17