Karta atleta

Export do excelu
  • Dominik Vebr
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér: Pernica Jan
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2027
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - 1 - - - - -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Žádná medaile
Rekordy ČR
Hala Junioři
1 anglická míle 4:20.67 Ostrava 30.01.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
150 m 20.08 Brno 06.09.2016
150 m 20.81 h Jablonec nad Nisou 10.12.2016
200 m 24.09 Praha - Eden 10.05.2022
300 m 41.29 Brno 13.09.2017
300 m 37.48 h Praha - Strahov 14.01.2022
400 m 52.27 h Praha - Strahov 21.01.2022
400 m 51.76 Praha - Eden 10.05.2022
600 m 1:23.70 h Praha - Strahov 14.01.2022
800 m 1:55.25 h Ostrava 19.02.2022
800 m 1:53.89 Praha - Juliska 06.06.2022
1000 m 2:30.10 Domažlice 17.09.2021
1000 m 2:32.80 h Praha - Strahov 21.01.2022
1500 m 4:12.11 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
1500 m 3:57.74 Třebíč 14.05.2022
1 anglická míle 4:20.67 h Ostrava 30.01.2022
3000 m 09:09.74 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
3000 m 09:18.38 Jičín 23.08.2020
1500 m překážek 5:02.92 Svitavy 28.04.2018
skok vysoký 1.35 h Jablonec nad Nisou 31.01.2016
skok daleký 5.10 Ústí nad Orlicí 30.06.2018
středoškolský pohár 2548 Svitavy 24.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 51.96 Čáslav 04.07.2021
600 m 1:24.65 h Praha - Stromovka 09.02.2021
800 m 1:58.66 h Ostrava 20.02.2021
800 m 1:54.91 Turnov 14.09.2021
1000 m 2:30.10 Domažlice 17.09.2021
1500 m 4:04.50 Plzeň 02.06.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.11.2021 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (SKM Valašské Meziříčí) Přespolní běh/J 16 Valašské Meziříčí 22:34
17.09.2021 14. ročník Hvězdného házení a 12. ročník Memoriálu Jana Mazance (MÍLAŘI Domažlice) 1000 m/M Domažlice 2:30.10
14.09.2021 Memoriál Ludvíka Daňka (AC Turnov, z. s.) 800 m/M/B02 1 Turnov 1:54.91
28.08.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/U23M/R2 1 Plzeň 1:55.01
29.08.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/U23M/F 7 Plzeň 1:56.34
21.08.2021 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 800 m/M/B01 1 Jičín 1:59.20
21.08.2021 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 400 m/M/B01 5 Jičín 52.36
18.08.2021 Rieter mítink (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 800 m/M/B01 1 Ústí nad Orlicí 1:55.57
26.07.2021 3. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 400 m/M/B01 3 Brno 53.06
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 800 m/M Čáslav 1:59.88
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 400 m/M/B02 1 Čáslav 51.96
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 800 m/J/R2 2 Kladno 1:57.04
20.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 800 m/J/F 5 Kladno 1:59.06
12.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 1500 m/M Ústí nad Orlicí 4:06.23
08.06.2021 1. kolo PPD juniorů a dorostu (ASK Slavia Praha) 800 m/J 5 Praha - Eden 2:02.06
07.06.2021 Memoriál Josefa Odložila (Bronzový mítink WACT) 800 m/M/B2 7 Praha 1:56.01
02.06.2021 Mítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 1500 m/M 9 Plzeň 4:04.50
23.05.2021 Mítink ČAS (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/M/B2 9 Ostrava 1:58.43
20.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/M/R1 6 Ostrava 1:58.66
09.02.2021 3. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 600 m/M/F 6 Praha - Stromovka 1:24.65
30.01.2021 2. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 1500 m/M Praha - Stromovka DNF