Karta atleta

Export do excelu
  • Johana Bierská
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Jäkl Karviná, z. s.
  • Trenér: Broda Michal
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.9 h Havířov, tělocvična ZŠ M.Kudeříkové 11.03.2018
60 m 08.82 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
60 m 08.71 Opava 16.06.2020
100 m 14.51 Přerov 01.05.2019
150 m 22.36 h Ostrava 21.01.2018
150 m 21.12 Opava 16.06.2020
200 m 28.72 Frýdek-Místek 08.06.2020
200 m 29.00 h Ostrava 25.01.2022
300 m 46.54 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
300 m 45.04 Opava 24.08.2021
400 m 61.59 Ostrava - Vítkovice 12.06.2021
400 m 62.87 h Ostrava 25.01.2022
500 m 1:21.34 h Ostrava 15.02.2022
600 m 1:50.94 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
800 m 2:18.77 Opava 07.08.2021
800 m 2:18.83 h Ostrava 16.01.2022
1000 m 3:10.43 h Ostrava 08.01.2022
1500 m 4:51.89 Chorzów 15.05.2021
1500 m 4:50.56 h Ostrava 20.02.2022
1 anglická míle 5:41.50 Frýdek-Místek 22.06.2022
2000 m 7:01.51 h Ostrava 08.01.2022
3000 m 13:47.01 h Ostrava - Vítkovice 19.02.2019
3000 m 11:09.55 Frýdek-Místek 06.04.2022
60 m překážek (0.76/8.50) 11.36 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
100 m překážek (0.84) 19.68 Ostrava - Vítkovice 12.06.2021
200 m překážek (0.76) 37.52 Přerov 01.05.2019
300 m překážek (0.76) 51.44 Opava 15.06.2020
400 m překážek (0.76) 69.64 Ostrava - Vítkovice 12.06.2021
2000 m překážek (0.76) 8:28.20 Ostrava - Vítkovice 05.06.2022
3000 m překážek 12:44.80 Ostrava - Vítkovice 12.06.2022
skok vysoký 1.10 h Havířov, tělocvična ZŠ M.Kudeříkové 11.03.2018
skok daleký 3.56 h Havířov, tělocvična ZŠ M.Kudeříkové 11.03.2018
vrh koulí 3kg 06.24 Přerov 23.10.2019
hod diskem 1kg 16.67 Opava 16.06.2020
hod kladivem 3kg 13.22 Frýdek-Místek 08.06.2017
hod oštěpem 500g 18.80 Přerov 23.10.2019
sprintérský trojboj 1583 Přerov 01.05.2022
vrhačský trojboj 0751 Přerov 23.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.12 Opava 03.08.2021
150 m 21.51 Opava 03.08.2021
200 m 28.81 Bielsko-Biała 09.05.2021
300 m 45.04 Opava 24.08.2021
400 m 61.59 Ostrava - Vítkovice 12.06.2021
800 m 2:21.78 h Ostrava 06.03.2021
800 m 2:18.77 Opava 07.08.2021
1500 m 4:51.89 Chorzów 15.05.2021
100 m překážek (0.84) 19.68 Ostrava - Vítkovice 12.06.2021
400 m překážek (0.76) 69.64 Ostrava - Vítkovice 12.06.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.11.2021 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (SKM Valašské Meziříčí) Přespolní běh/Jky 17 Valašské Meziříčí 18:42
12.09.2021 46. Memoriał Zenona Sęka 800 m/Ž/B1 4 Gliwice 2:18.84
11.09.2021 MMS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Jky 4 Břeclav 4:53.16
11.09.2021 MMS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Jky/B02 2 Břeclav 62.86
28.08.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/U23Z/R1 6 Plzeň 2:19.03
24.08.2021 5.sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 300 m/Ž Opava 45.04
22.08.2021 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 4 Šumperk 70.24
22.08.2021 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Ž Šumperk 2:19.89
22.08.2021 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 400 m/Ž/B02 2 Šumperk 63.13
14.08.2021 ZLÍN 2021 (Atletický klub Zlín, z.s.) 400 m/Ž Zlín 63.44
14.08.2021 ZLÍN 2021 (Atletický klub Zlín, z.s.) 1000 m/Ž Zlín DNS
07.08.2021 71.ročník Velké ceny Sokola Opava (TJ Sokol Opava) 400 m/Ž Opava 62.28
07.08.2021 71.ročník Velké ceny Sokola Opava (TJ Sokol Opava) 800 m/Ž Opava 2:18.77
03.08.2021 4.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 60 m/Ž 4 Opava 09.12
03.08.2021 4.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 300 m/Ž 4 Opava 45.86
03.08.2021 4.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 150 m/Ž/B02 3 Opava 21.51
12.07.2021 Vítkovická půlka a pětka (SSK Vítkovice) 800 m/Ž/B1 mix Ostrava - Vítkovice 2:22.61
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ TŽ Třinec) 800 m/Ž Třinec 2:20.45
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ TŽ Třinec) 400 m/Ž/B01 3 Třinec 62.44
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ TŽ Třinec) 400 m překážek (0.76)/Ž Třinec 72.64
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Jky/R2 3 Kladno 2:19.26
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Jky 7 Kladno 4:53.48
12.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/B01 6 Ostrava - Vítkovice 61.59
12.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B02 1 Ostrava - Vítkovice 69.64
12.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B02 3 Ostrava - Vítkovice 19.68
06.06.2021 Mityng Kwalifikacyjny Piasta Gliwice 2021 800 m/Ž/B1 4 Gliwice 2:19.72
05.06.2021 1. kolo MMaS družstev juniorů a juniorek + MMaS jednotlivců juniorů a juniorek (AK Olomouc) 1500 m/Jky Olomouc 4:52.16
05.06.2021 1. kolo MMaS družstev juniorů a juniorek + MMaS jednotlivců juniorů a juniorek (AK Olomouc) 400 m/Jky/B02 1 Olomouc 61.80
22.05.2021 Ogólnopolski mityng kwalifikacyjny 800 m/Ž/B1 5 Częstochowa 2:19.66
22.05.2021 Ogólnopolski mityng kwalifikacyjny 400 m překážek (0.76)/Ž/B2 1 Częstochowa 70.98
15.05.2021 Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny TS AKS Chorzów 2021 1500 m/Ž Chorzów 4:51.89
09.05.2021 Mityng Otwarcia Sezonu Bielsko-Biała 2021 200 m/Ž/B4 3 Bielsko-Biała 28.81
09.05.2021 Mityng Otwarcia Sezonu Bielsko-Biała 2021 400 m/Ž/B2 3 Bielsko-Biała 63.32
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Jky/R1 4 Ostrava 2:21.78
07.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Jky/F 7 Ostrava 2:23.36