Karta atleta

Export do excelu
  • Michal Slabý
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér: Nepomucký Josef
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.33 h Praha - Strahov 12.02.2022
60 m 07.36 Praha - Podvinný mlýn 28.04.2022
100 m 11.44 Praha - Juliska 20.05.2022
150 m 19.92 h Praha-Stromovka 01.12.2018
150 m 19.19 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
200 m 22.99 h Praha - Strahov 12.02.2022
200 m 22.99 Liberec 29.05.2022
300 m 44.61 Praha-Stromovka 16.05.2018
300 m 39.56 h Praha - Stromovka 21.01.2020
400 m 51.06 h Ostrava 19.02.2022
400 m 50.33 Liberec 29.05.2022
800 m 2:09.56 h Praha - Stromovka 02.02.2020
800 m 2:05.67 Praha - Děkanka 04.06.2020
1500 m 4:41.49 Praha - Podvinný Mlýn 13.09.2019
60 m překážek (0.84) 12.50 h Nehvizdy 21.01.2018
1500 m překážek 5:01.52 Kolín 21.09.2019
2000 m překážek (0.84) 7:11.29 Praha - Děkanka 21.06.2020
skok vysoký 1.15 h Nehvizdy 07.01.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 11.48 Mladá Boleslav 06.06.2021
200 m 23.43 h Ostrava 07.03.2021
200 m 23.01 Praha - Děkanka 29.06.2021
400 m 52.36 h Ostrava 06.03.2021
400 m 52.61 Kladno 19.06.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.08.2021 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/R02 4 Pacov 11.77
22.08.2021 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/FB 4 Pacov 11.89
03.07.2021 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/M/R01 5 Praha - Eden 11.70
03.07.2021 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B01 6 Praha - Eden 23.15
28.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m/Dci/FA 5 Praha - Děkanka 11.51
28.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m/Dci/R01 2 Praha - Děkanka 11.51
29.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 200 m/Dci/B01 3 Praha - Děkanka 23.01
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 400 m/Dci/R3 5 Kladno 52.61
20.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/R2 4 Kladno 23.10
13.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) 200 m/M/B03 MS Praha - Eden 22.88
12.06.2021 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/M/R01 5 Praha - Eden 11.38
12.06.2021 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/M/FB 5 Praha - Eden 11.64
12.06.2021 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B02 6 Praha - Eden 52.67
08.06.2021 1. kolo PPD juniorů a dorostu (ASK Slavia Praha) 200 m/Dci/B02 1 Praha - Eden 23.12
06.06.2021 KPJ dospělí OPEN (AC Mladá Boleslav z.s.) 400 m/M/B01 MS Mladá Boleslav 52.79
06.06.2021 KPJ dospělí OPEN (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/M/R03 MS Mladá Boleslav 11.48
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Praha - SPAPR (A. C. Sparta Praha) 200 m/M Praha 23.60
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Praha - SPAPR (A. C. Sparta Praha) 100 m/M/B01 1 Praha 11.91
11.04.2021 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ VS Tábor, z. s.) Přespolní běh/Dci 57 Tábor 16:57
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dci/R3 3 Ostrava 52.36
07.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/R1 3 Ostrava 23.43