Karta atleta

Export do excelu
  • Tomáš Dvořák
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Procházka František
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - 2 2 - 3 2 -
- - - - - - - - - 1 2 - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Žádná medaile
Rekordy ČR
Dráha Dorostenci
110 m překážek 13.61 -1.8 Kladno 15.06.2021
110 m překážek 13.61 +1.2 Kolín 26.09.2021
Hala Žáci
60 m překážek 7.99 Praha 14.12.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.18 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
60 m 07.12 h Ostrava 06.03.2021
100 m 10.90 Brno 04.07.2021
150 m 17.09 h Ostrava 03.03.2019
150 m 17.33 Slaný 24.05.2019
200 m 22.37 h Ostrava 07.03.2021
200 m 21.48 Kladno 20.06.2021
300 m 58.80 Beroun 04.09.2015
800 m 2:54.4 Slaný 14.05.2017
60 m překážek (0.76) 10.84 h Praha - Strahov 18.02.2017
60 m překážek (0.76) 09.56 Vlašim 28.09.2017
60 m překážek (0.84) 07.99 h Praha - Stromovka 14.12.2019
60 m překážek (0.91) 07.90 h Ostrava 06.03.2021
60 m překážek (0.99) 08.65 h Český Brod 20.11.2021
100 m překážek (0.84) 12.65 Jablonec nad Nisou 26.06.2019
110 m překážek (0.91) 13.61 NR Kladno 15.06.2021
200 m překážek (0.76) 25.66 Kolín 22.09.2019
300 m překážek (0.84) 40.15 Kladno 13.06.2020
skok vysoký 1.10 Blansko 16.05.2017
skok daleký 5.49 h Český Brod 24.11.2018
skok daleký 5.28 Kladno 14.05.2019
hod kriketovým míčkem 51.85 Blansko 16.05.2017
pohár rozhlasu 1216 Kladno 14.05.2019
pětiboj 1711 Slaný 14.05.2017
trojboj 1697 Kladno 17.06.2018
sprintérský trojboj 2419 Bílina 15.08.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.12 h Ostrava 06.03.2021
100 m 10.90 Brno 04.07.2021
200 m 22.37 h Ostrava 07.03.2021
200 m 21.48 Kladno 20.06.2021
60 m překážek (0.91) 07.90 h Ostrava 06.03.2021
60 m překážek (0.99) 08.65 h Český Brod 20.11.2021
110 m překážek (0.91) 13.61 Kladno 15.06.2021
300 m překážek (0.84) 40.99 Bílina 29.05.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.11.2021 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Dci/B01 1 Český Brod 07.20
20.11.2021 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.99)/J Český Brod 08.65
26.09.2021 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m překážek (0.91)/Dci/B01 1 Kolín 13.61
26.09.2021 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/FA Kolín 10.97
26.09.2021 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dci/B01 2 Kolín 22.45
26.09.2021 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/R01 1 Kolín 11.25
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (SK Jeseniova) 200 m/Dci/B01 2 Praha - Eden 21.91
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (SK Jeseniova) 100 m/Dci/R01 1 Praha - Eden 11.12
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (SK Jeseniova) 100 m/Dci/FA Praha - Eden 11.06
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (SK Jeseniova) 110 m překážek (0.91)/Dci/B01 1 Praha - Eden 13.82
05.09.2021 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B2 4 Břeclav 21.87
24.08.2021 2. kolo soutěží družstev mládeže SKAS (A. C. TEPO Kladno) 110 m překážek (0.91)/Dci Kladno 14.06
24.08.2021 2. kolo soutěží družstev mládeže SKAS (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/R01 1 Kladno 11.34
24.08.2021 2. kolo soutěží družstev mládeže SKAS (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/FA Kladno 11.12
22.08.2021 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B2 3 Praha - Juliska 21.91
14.08.2021 Mezistátní utkání ČR - Maďarsko - Polsko - Slovensko dorostenců a dorostenek (VSK Univerzita Brno) 200 m/Dci 4 Brno 22.08
14.08.2021 Mezistátní utkání ČR - Maďarsko - Polsko - Slovensko dorostenců a dorostenek (VSK Univerzita Brno) 110 m překážek (0.91)/Dci Brno DQ
14.08.2021 Mezistátní utkání ČR - Maďarsko - Polsko - Slovensko dorostenců a dorostenek (VSK Univerzita Brno) 110 m překážek (0.91)/Dci Brno 13.63
07.08.2021 24. ročník VELKÉ CENY ČEZ a.s. (ASK ELNA Počerady) 100 m/M/FA Louny 11.22
07.08.2021 24. ročník VELKÉ CENY ČEZ a.s. (ASK ELNA Počerady) 100 m/M/R02 1 Louny 11.28
11.07.2021 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m překážek (0.91)/Dci Kolín 13.79
11.07.2021 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/R01 1 Kolín 11.21
11.07.2021 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/F Kolín 11.12
04.07.2021 1. kolo extraligy mužů a žen (VSK Univerzita Brno) 100 m/M/R2 6 Brno 11.08
04.07.2021 1. kolo extraligy mužů a žen (VSK Univerzita Brno) 100 m/M/FB 4 Brno 10.90
04.07.2021 1. kolo extraligy mužů a žen (VSK Univerzita Brno) 200 m/M/B1 7 Brno 22.10
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 110 m překážek (0.91)/Dci/R1 1 Kladno 13.74
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 110 m překážek (0.91)/Dci/F Kladno 13.90
20.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/R2 1 Kladno 22.13
20.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/FA Kladno 21.48
15.06.2021 Kladno hází a Kladenské memoriály (Bronzový mítink WACT) (A. C. TEPO Kladno) 110 m překážek (0.91)/Dci Kladno 13.61
15.06.2021 Kladno hází a Kladenské memoriály (Bronzový mítink WACT) (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/B2 3 Kladno 11.01
05.06.2021 1. kolo KP Středočeského kraje družstev dorostenců a juniorů (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/B01 1 Kolín 11.07
05.06.2021 1. kolo KP Středočeského kraje družstev dorostenců a juniorů (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dci/B01 1 Kolín 22.72
02.06.2021 Mítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/M/B2 4 Plzeň 22.25
02.06.2021 Mítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 110 m překážek (0.91)/Dci Plzeň 13.88
29.05.2021 Přelez, přeskoč, nepodlez – První překážková sobota (AK Bílina) 110 m překážek (0.91)/Dci Bílina 14.40
29.05.2021 Přelez, přeskoč, nepodlez – První překážková sobota (AK Bílina) 300 m překážek (0.84)/Dci Bílina 40.99
22.05.2021 Kladenské veřejné závody (A. C. TEPO Kladno) 110 m překážek (0.91)/Dci Kladno 14.42
22.05.2021 Kladenské veřejné závody (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B01 1 Kladno 22.75
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R2 1 Ostrava 07.12
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/F Ostrava 07.13
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/R1 1 Ostrava 08.04
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/F Ostrava 07.90
07.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/R2 1 Ostrava 22.64
07.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/F Ostrava 22.37
21.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/R2 5 Ostrava 22.71
30.01.2021 2. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 200 m/M/B01 4 Praha - Stromovka 22.88