Karta atleta

Export do excelu
  • Matěj Šolc
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér: Pernica Jan
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - 1 1 -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - 1 - 1 - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.28 Kladno 28.04.2019
100 m 12.78 Praha - Přátelství 27.08.2020
150 m 19.01 h Praha - Strahov 13.01.2019
150 m 18.89 Beroun 01.09.2019
300 m 40.60 Kolín 27.05.2018
300 m 40.95 h Praha - Strahov 15.12.2018
400 m 52.90 Praha - Juliska 20.05.2022
600 m 1:24.21 h Praha - Strahov 14.01.2022
800 m 1:55.35 Tábor 07.09.2021
800 m 1:55.09 h Ostrava 19.02.2022
1000 m 2:55.02 h Praha - Strahov 10.12.2017
1000 m 2:40.28 Praha - Přátelství 01.06.2020
1500 m 4:07.89 h Praha - Strahov 12.02.2022
1500 m 3:57.85 Brno 27.08.2022
2000 m 6:07.16 h Praha - Strahov 10.01.2020
3000 m 09:45.22 h Praha - Stromovka 13.02.2019
60 m překážek (0.76) 11.64 Slaný 14.05.2017
1500 m překážek 4:52.33 Beroun 01.09.2019
skok daleký 4.00 Slaný 14.05.2017
hod kriketovým míčkem 52.12 Slaný 14.05.2017
středoškolský pohár 1372 Příbram 22.09.2022
pětiboj 1771 Slaný 14.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 1:55.35 Tábor 07.09.2021
1500 m 4:00.23 Pacov 22.08.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.11.2021 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (SKM Valašské Meziříčí) Přespolní běh mílaři/M 12 Valašské Meziříčí 14:10
14.09.2021 Memoriál Ludvíka Daňka (AC Turnov, z. s.) 800 m/M/B02 6 Turnov 1:56.38
07.09.2021 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána - 60. ročník (TJ VS Tábor, z. s.) 800 m/M/BB 1 Tábor 1:55.35
22.08.2021 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 1500 m/M Pacov 4:00.23
14.08.2021 Mezistátní utkání ČR - Maďarsko - Polsko - Slovensko dorostenců a dorostenek (VSK Univerzita Brno) 800 m/Dci 5 Brno 1:56.79
03.07.2021 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 1500 m/M Praha - Eden 4:05.93
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Dci/R2 1 Kladno 2:01.58
20.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Dci/F Kladno 1:58.78
12.06.2021 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 1500 m/M Praha - Eden 4:03.25
07.06.2021 Memoriál Josefa Odložila (Bronzový mítink WACT) 800 m/M/B2 8 Praha 1:56.29
02.06.2021 Mítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/M/B2 5 Plzeň 1:58.52