Karta atleta

Export do excelu
  • Richard Hrádocký
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: Javůrek Pavel, Svoboda Ondřej
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.42 h Praha-Stromovka 01.12.2018
60 m 07.80 Praha - Eden 02.05.2022
150 m 19.14 h Praha-Stromovka 07.12.2019
150 m 18.59 Praha - Eden 02.05.2022
200 m 24.62 Praha - Eden 10.05.2022
300 m 40.94 h Praha - Strahov 14.12.2019
300 m 38.58 Praha - Eden 06.05.2022
400 m 54.59 h Praha - Stromovka 09.01.2022
400 m 53.55 Pardubice 29.05.2022
500 m 1:20.21 Praha - Eden 07.05.2019
500 m 1:17.22 h Praha - Strahov 17.01.2020
600 m 1:58.66 Praha - Eden 20.06.2017
800 m 2:01.95 h Ostrava 19.02.2022
800 m 2:02.85 Sušice 10.09.2022
1500 m 4:25.16 Praha - Strahov 28.06.2022
3000 m 11:06.71 h Ostrava 03.03.2019
3000 m 09:54.66 Mladá Boleslav 24.09.2022
60 m překážek (0.76) 15.92 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
1500 m překážek 5:33.71 Praha - Juliska 21.05.2019
3000 m překážek 11:36.19 Praha - Eden 25.09.2021
skok daleký 3.89 Praha - Juliska 19.09.2017
vrh koulí 3kg 04.58 Praha - Stromovka 01.06.2017
hod kriketovým míčkem 23.26 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
pětiboj 0859 Praha - Juliska 06.06.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 24.63 Vlašim 04.07.2021
400 m 54.84 Praha 02.06.2021
800 m 2:05.07 Plzeň 12.06.2021
1500 m 4:30.10 Pardubice 11.09.2021
3000 m překážek 11:36.19 Praha - Eden 25.09.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.11.2021 Přebor Prahy v přespolním běhu všech kategorií (SC Radotín Praha) Přespolní běh/Dci 7 Praha - Velká Chuchle 15:33
25.09.2021 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 3000 m překážek/J 10 Praha - Eden 11:36.19
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 1500 m/J 11 Pardubice 4:30.10
02.09.2021 3. kolo MPD juniorů a dorostu (Spartak Praha 4) 1500 m/Dci 6 Praha - Děkanka 4:34.08
24.08.2021 2. kolo MPD juniorů a dorostu (TJ Dukla Praha) 800 m/Dci/B01 4 Praha - Juliska 2:08.02
21.08.2021 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 400 m/M/B02 4 Praha - Děkanka 55.70
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 400 m/M/B03 1 Vlašim 55.00
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 200 m/M/B05 2 Vlašim 24.63
29.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 800 m/Dci Praha - Děkanka 2:06.04
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Dci/R3 7 Kladno 2:06.75
12.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/M 10 Plzeň 2:05.07
08.06.2021 1. kolo PPD juniorů a dorostu (ASK Slavia Praha) 800 m/Dci/B01 5 Praha - Eden 2:08.33
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Praha - DUKPR (TJ Dukla Praha) 400 m/M Praha 54.84