Karta atleta

Export do excelu
  • Eliška Červená
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Svitavy, z. s.
  • Trenér: Bouček Milan
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m př. 1465 942
    Sedmiboj 484 890
    akt. 27.09.2022
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - 2 - - 1 3 -
- - - - - - 1 1 - - 2 - 2 2 -
- - - - - - - 1 - 1 - - 2 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.91 Litomyšl 26.05.2019
60 m 07.85 h Ostrava 06.02.2022
100 m 12.54 Kolín 22.08.2020
150 m 19.79 h Ostrava 20.02.2018
150 m 18.71 Zlín 31.05.2019
200 m 25.27 Praha - Eden 24.07.2020
200 m 26.03 h Ostrava 07.03.2021
300 m 43.27 Kolín 08.05.2018
800 m 2:29.81 Třebíč 06.06.2021
800 m 2:33.81 h Praha - Stromovka 12.02.2022
60 m překážek (0.76/7.70) 10.14 Svitavy 11.06.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 08.74 h Praha - Stromovka 14.12.2019
60 m překážek (0.76/8.50) 08.66 h Ostrava 06.03.2021
60 m překážek (0.84) 08.74 h Praha - Stromovka 12.02.2022
100 m překážek (0.76/8.20) 14.22 Jablonec nad Nisou 26.06.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 13.88 Kladno 19.06.2021
100 m překážek (0.84) 14.44 Praha - Eden 04.06.2022
skok vysoký 1.70 Jihlava 17.06.2018
skok vysoký 1.67 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
skok daleký 5.65 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
skok daleký 5.79 Kolín 08.05.2019
vrh koulí 3kg 11.45 h Praha - Stromovka 07.02.2020
vrh koulí 3kg 12.19 Třebíč 05.06.2021
vrh koulí 4kg 11.05 h Praha - Stromovka 12.02.2022
vrh koulí 4kg 10.80 Praha - Eden 04.06.2022
hod oštěpem 500g 40.23 Jablonec nad Nisou 06.06.2020
hod oštěpem 600g 41.89 Praha - Eden 05.06.2022
hod kriketovým míčkem 39.12 Svitavy 29.04.2017
pohár rozhlasu 1630 Litomyšl 14.05.2019
středoškolský pohár 1473 Svitavy 24.09.2019
pětiboj 2829 Olomouc 28.05.2017
pětiboj hala [Zky] 3533 h Praha - Stromovka 08.02.2019
pětiboj hala [Dky] 3428 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
pětiboj hala [Z] 3652 h Praha - Stromovka 12.02.2022
sedmiboj [Zky] 5133 Zlín 01.06.2019
sedmiboj [Dky] 5199 Praha - Eden 25.07.2020
sedmiboj [Z] 5042 Praha - Eden 05.06.2022
čtyřboj 1166 Lovosice 19.09.2018
sprintérský trojboj 2228 Litomyšl 04.08.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.02 Moravská Třebová 25.09.2021
200 m 26.03 h Ostrava 07.03.2021
200 m 25.29 Třebíč 05.06.2021
800 m 2:36.60 h Praha - Stromovka 13.02.2021
800 m 2:29.81 Třebíč 06.06.2021
60 m překážek (0.84) 09.22 h Praha - Stromovka 13.02.2021
60 m překážek (0.76/8.50) 08.66 h Ostrava 06.03.2021
100 m překážek (0.76/8.50) 13.88 Kladno 19.06.2021
100 m překážek (0.84) 14.68 Nové Město nad Metují 21.08.2021
skok vysoký 1.59 h Praha - Stromovka 13.02.2021
skok vysoký 1.65 Moravská Třebová 25.09.2021
skok daleký 5.65 h Ostrava 06.03.2021
skok daleký 5.51 Martin 23.05.2021
vrh koulí 3kg 12.19 Třebíč 05.06.2021
vrh koulí 4kg 09.95 h Praha - Stromovka 13.02.2021
vrh koulí 4kg 10.60 Varaždin 01.05.2021
hod oštěpem 500g 38.36 Třebíč 06.06.2021
hod oštěpem 600g 39.46 Mladá Boleslav 03.07.2021
pětiboj hala [Z] 3336 h Praha - Stromovka 13.02.2021
sedmiboj [Z] 4834 Martin 23.05.2021
sedmiboj [Dky] 5194 Třebíč 06.06.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2021 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) 60 m/Ž/B4 1 Moravská Třebová 08.02
25.09.2021 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) 800 m/Ž 11 Moravská Třebová 2:42.81
25.09.2021 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) skok daleký/Ž Moravská Třebová 5.25
25.09.2021 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) vrh koulí 3kg/Dky/F Moravská Třebová 11.57
25.09.2021 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) hod oštěpem 600g/Ž/F Moravská Třebová 32.53
25.09.2021 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) skok vysoký/Ž/F Moravská Třebová 1.65
04.09.2021 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (T. J. Sokol České Budějovice) hod oštěpem 600g/Ž 8 České Budějovice 33.77
04.09.2021 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (T. J. Sokol České Budějovice) skok vysoký/Ž 4 České Budějovice 1.60
04.09.2021 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 2 České Budějovice 14.79
21.08.2021 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) hod oštěpem 600g/Ž 7 Nové Město nad Metují 36.24
21.08.2021 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) skok vysoký/Ž Nové Město nad Metují 1.65
21.08.2021 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 2 Nové Město nad Metují 14.68
14.08.2021 Mezistátní utkání ČR - Maďarsko - Polsko - Slovensko dorostenců a dorostenek (VSK Univerzita Brno) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky Brno 14.40
08.08.2021 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod oštěpem 600g/Ž Třebíč 36.40
08.08.2021 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky Třebíč 14.58
03.07.2021 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) hod oštěpem 600g/Ž 5 Mladá Boleslav 39.46
03.07.2021 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/Ž/B01 3= Mladá Boleslav 25.86
03.07.2021 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 3 Mladá Boleslav 14.98
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R1 1 Kladno 14.10
20.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Dky 7 Kladno 5.45
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F Kladno 13.88
20.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dky/R2 2 Kladno 25.35
20.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dky/FB Kladno DNS
12.06.2021 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž 8 Stará Boleslav 35.39
12.06.2021 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Ž 9 Stará Boleslav 5.29
12.06.2021 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 3 Stará Boleslav 15.10
06.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) sedmiboj [Dky]/Dky/F Třebíč 5194
05.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/Dky/B1 2 Třebíč 25.29
05.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 1 Třebíč 14.05
05.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Dky 5 Třebíč 1.59
06.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Dky Třebíč 5.27
05.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh koulí 3kg/Dky Třebíč 12.19
06.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod oštěpem 500g/Dky Třebíč 38.36
06.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Dky/B2 2 Třebíč 2:29.81
22.05.2021 Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok 100 m překážek (0.84)/Jky/B2 3 Martin 15.18
22.05.2021 Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok skok vysoký/Jky Martin 1.61
22.05.2021 Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok vrh koulí 4kg/Jky Martin 10.59
22.05.2021 Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok 200 m/Jky/B2 1 Martin 25.86
23.05.2021 Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok skok daleký/Jky Martin 5.51
23.05.2021 Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok hod oštěpem 600g/Jky Martin 35.97
23.05.2021 Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok 800 m/Jky Martin 2:37.77
23.05.2021 Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok sedmiboj [Z]/Jky Martin 4834
01.05.2021 Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u višebojima 100 m překážek (0.84)/Jky Varaždin 15.25
01.05.2021 Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u višebojima skok vysoký/Jky Varaždin 1.57
01.05.2021 Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u višebojima vrh koulí 4kg/Jky Varaždin 10.60
01.05.2021 Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u višebojima 200 m/Jky Varaždin 25.72
02.05.2021 Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u višebojima skok daleký/Jky Varaždin 5.52
02.05.2021 Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u višebojima hod oštěpem 600g/Jky Varaždin 36.90
02.05.2021 Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u višebojima 800 m/Jky 4 Varaždin 2:38.47
02.05.2021 Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u višebojima sedmiboj [Z]/Jky Varaždin 4806
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R2 2 Ostrava 08.82
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F Ostrava 08.66
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dky Ostrava 5.65
07.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/R3 3 Ostrava 26.03
13.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Ž/B1 7 Praha - Stromovka 2:36.60
13.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/B2 5 Praha - Stromovka 09.22
13.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Ž 10 Praha - Stromovka 1.59
13.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Ž 13 Praha - Stromovka 5.18
13.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž 11 Praha - Stromovka 09.95
13.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) pětiboj hala [Z]/Ž/F 12 Praha - Stromovka 3336