Karta atleta

Export do excelu
  • Iva Gieselová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Šumperk, z.s.
  • Trenér: Vykydal Tomáš, Kostecký Jan
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    1500 m 683 951
    akt. 15.06.2021
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - 2 - 1 1 - -
- - - 1 - - - - 2 - 1 - - 1 -
- - - - - - - - - - 1 - - - -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Žádná medaile
Rekordy ČR
Hala Dorostenky
3000 m 9:46.12 Ostrava 20.02.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.48 h Olomouc 16.02.2018
60 m 08.74 Šumperk 31.05.2018
150 m 20.63 Olomouc 16.05.2018
300 m 43.85 Jihlava 17.06.2018
300 m 44.55 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
400 m 61.13 Olomouc 08.06.2019
600 m 1:45.79 Prostějov 07.09.2017
800 m 2:16.58 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
800 m 2:17.42 h Praha - Stromovka 14.12.2019
1500 m 4:31.15 Brno 25.08.2020
1500 m 4:30.29 h Ostrava 03.02.2021
2000 m 6:37.12 Ptuj 28.09.2019
3000 m 09:52.20 Šumperk 20.05.2020
3000 m 09:46.12 h Ostrava 20.02.2021
10 km silnice 37:26 Praha - Běchovice 27.09.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 13.29 h Ostrava 29.01.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 11.84 Prostějov 18.09.2016
1500 m překážek 5:07.85 Znojmo 26.05.2019
2000 m překážek (0.76) 6:48.36 Praha - Děkanka 21.06.2020
3000 m překážek 10:51.92 Ostrava 23.05.2021
skok vysoký 1.27 Šumperk 23.05.2019
skok daleký 4.50 h Olomouc 16.02.2018
skok daleký 4.36 Šumperk 09.05.2019
hod kriketovým míčkem 27.28 Šumperk 29.09.2016
pohár rozhlasu 1230 Šumperk 23.05.2019
středoškolský pohár 0774 TJ Lokomotiva Olomouc 01.10.2019
středoškolský pohár 0859 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
pětiboj 1982 Šumperk 29.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
1500 m 4:30.29 h Ostrava 03.02.2021
1500 m 4:32.89 Ostrava 19.05.2021
3000 m 09:46.12 h Ostrava 20.02.2021
3000 m 10:31.30 Olomouc 05.06.2021
3000 m překážek 10:51.92 Ostrava 23.05.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.06.2021 Vzhůru Brno - Memoriál Josefa Sečkáře 2021 (AK Olymp Brno, spolek) 1500 m/Ž 6 Brno 4:37.25
05.06.2021 1. kolo MMaS družstev juniorů a juniorek + MMaS jednotlivců juniorů a juniorek (AK Olomouc) 3000 m/Jky Olomouc 10:31.30
02.06.2021 Mítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 3000 m/Ž Plzeň DNF
23.05.2021 Mítink ČAS (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m překážek/Ž 4 Ostrava 10:51.92
19.05.2021 Zlatá tretra Ostrava (Zlatý mítink WACT) (TK Plus) 1500 m/Ž/BB 8 Ostrava 4:32.89
20.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Ž 4 Ostrava 09:46.12
21.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Ž 6 Ostrava 4:32.61
09.02.2021 3. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 3000 m/Ž/F 6 Praha - Stromovka 09:58.57
03.02.2021 Czech Indoor Gala (WAIT Silver) 1500 m/Ž 4 Ostrava 4:30.29
30.01.2021 2. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 1500 m/Ž 5 Praha - Stromovka 4:36.34