Karta atleta

Export do excelu
  • Anna Skálová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: Koštovalová Naděžda
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.44 h Praha - Stromovka 11.02.2020
60 m 08.38 Praha-Stromovka 24.08.2020
100 m 13.09 Praha - Děkanka 02.09.2021
150 m 20.79 h Praha - Stromovka 10.01.2018
150 m 20.12 Praha-Stromovka 24.08.2020
200 m 28.02 h Praha - Stromovka 02.02.2020
200 m 26.95 Praha - Eden 31.07.2020
300 m 47.15 h Praha - Strahov 13.01.2019
300 m 45.46 Domažlice 15.08.2021
400 m 64.04 Praha - Hostivař 11.06.2021
600 m 1:57.77 Praha-Jeseniova 02.05.2016
800 m 2:52.40 Praha - Stromovka 26.06.2017
800 m 2:54.74 h Praha-Strahov 22.02.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.16 Praha - Stromovka 26.06.2017
skok vysoký 1.15 Praha - Eden 31.05.2016
skok daleký 3.84 h Praha-Juliska 21.01.2016
skok daleký 4.26 Kolín 08.05.2017
vrh koulí 2kg 10.19 Praha - Juliska 18.05.2017
vrh koulí 3kg 08.61 h Praha - Strahov 20.01.2018
vrh koulí 3kg 08.75 Praha - Přátelství 30.08.2018
hod kriketovým míčkem 32.66 Praha - Stromovka 01.06.2017
pohár rozhlasu 1156 Praha - ZŠ Burešova 30.04.2019
pětiboj 2030 Praha - Stromovka 26.06.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.40 Praha - Kotlářka 22.05.2021
100 m 13.09 Praha - Děkanka 02.09.2021
200 m 27.02 Praha 02.06.2021
300 m 45.46 Domažlice 15.08.2021
400 m 64.04 Praha - Hostivař 11.06.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2021 Oddílové běžecké závody (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Jky Praha - Stromovka 09.09
22.09.2021 Oddílové běžecké závody (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Jky 5 Praha - Stromovka 13.69
03.09.2021 3. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m/Ž/B01 4 Praha - Kotlářka 27.63
03.09.2021 3. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/Ž/FA Praha - Kotlářka 13.31
03.09.2021 3. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/Ž/R01 2 Praha - Kotlářka 13.43
02.09.2021 3. kolo MPD juniorů a dorostu (Spartak Praha 4) 100 m/Dky/B03 2 Praha - Děkanka 13.09
25.08.2021 3. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) 100 m/Dky Stará Boleslav 13.53
24.08.2021 2. kolo MPD juniorů a dorostu (TJ Dukla Praha) 200 m/Dky/B02 3 Praha - Juliska 27.82
15.08.2021 56. ročník Chodské 1500 a Memoriál I. Kitzbergera na 100m, Mistrovství Plz., Jih. a Kar. kraje v běhu na 1500 m (st. žactvo - dospělí) (AC Domažlice, z. s.) 300 m/Dky/B02 3 Domažlice 45.46
14.08.2021 2. kolo KPD juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 200 m/Jky/B01 MS Jablonec nad Nisou 27.21
28.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m/Dky/R04 3 Praha - Děkanka 13.15
29.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 200 m/Dky/B02 5 Praha - Děkanka 27.46
22.06.2021 2. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m/Ž/B01 2 Praha - Podvinný mlýn 27.12
11.06.2021 1. kolo MPD mužů a žen (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 400 m/Ž/B01 3 Praha - Hostivař 64.04
08.06.2021 1. kolo PPD juniorů a dorostu (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky/B02 3 Praha - Eden 26.84
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Praha - OLYPR (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B02 1 Praha 27.02
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Praha - OLYPR (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Dky Praha 13.39
25.05.2021 Strahovské sprinty (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/Ž/B01 7 Praha - E. Rošického 13.60
22.05.2021 Otevírací mítink (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Ž Praha - Kotlářka 08.40
22.05.2021 Otevírací mítink (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m/Ž/B01 3 Praha - Kotlářka 27.40