Karta atleta

Export do excelu
  • Barbora Vaňková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Novotný Petr
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    400 m př. 344 1016
    akt. 06.12.2022
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - 1 -
- - - - - - 1 - - 1 - - - - -
- - - - - - - - - - 1 - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.21 h Praha - Stromovka 13.02.2019
60 m 08.21 Praha - Děkanka 09.05.2019
100 m 12.84 Praha - Juliska 20.05.2022
150 m 19.25 h Praha - Strahov 17.02.2019
150 m 19.24 Praha - Eden 29.05.2020
200 m 26.12 Praha - Eden 10.06.2020
200 m 26.31 h Ostrava 07.03.2021
300 m 41.72 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
300 m 42.11 h Praha - Strahov 17.01.2020
400 m 60.79 h Praha - Stromovka 29.01.2022
600 m 1:49.70 Praha-Strahov 09.06.2016
600 m 1:39.48 h Praha - Strahov 14.01.2022
800 m 2:38.00 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
800 m 2:25.39 Praha - Juliska 24.08.2021
60 m překážek [83,8 cm] 09.08 h Praha - Stromovka 26.02.2021
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 09.52 Praha - Eden 21.09.2017
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 09.69 h Praha - Stromovka 02.12.2017
60 m překážek [76,2cm-8,20m] 08.87 h Ostrava 02.03.2019
60 m překážek [76,2cm-8,50m] 08.69 h Ostrava 06.03.2021
100 m překážek [83,8cm] 14.72 Praha - Eden 03.07.2021
100 m překážek [76,2cm-8,20m] 14.43 Jablonec nad Nisou 25.06.2019
100 m překážek [76,2cm-8,50m] 14.23 Praha - Děkanka 28.06.2021
200 m překážek [76,2 cm] 29.22 Praha - Eden 02.05.2022
300 m překážek [76,2 cm] 42.88 Kladno 20.06.2021
400 m překážek [76,2 cm] 59.99 Ostrava - Vítkovice 19.06.2022
skok vysoký 1.35 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
skok daleký 4.94 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
skok daleký 5.47 Sušice 10.09.2022
vrh koulí 2kg 08.32 Praha - Eden 20.06.2017
vrh koulí 3kg 07.60 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
hod diskem 0,75kg 22.72 Praha - Eden 19.06.2019
hod diskem 1kg 21.07 Praha - Strahov 28.06.2022
hod oštěpem 600g 21.80 Praha - Juliska 30.08.2022
hod kriketovým míčkem 45.21 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
pohár rozhlasu 1215 Praha - Eden 10.05.2019
pětiboj 2837 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
pětiboj hala [Zky] 2866 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
sprintérský trojboj 2037 Praha - Kotlářka 26.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.53 Praha - Děkanka 02.09.2021
200 m 26.31 h Ostrava 07.03.2021
200 m 26.25 Plzeň 02.06.2021
300 m 41.87 Praha - Eden 17.05.2021
800 m 2:25.39 Praha - Juliska 24.08.2021
60 m překážek [83,8 cm] 09.08 h Praha - Stromovka 26.02.2021
60 m překážek [76,2cm-8,50m] 08.69 h Ostrava 06.03.2021
100 m překážek [83,8cm] 14.72 Praha - Eden 03.07.2021
100 m překážek [76,2cm-8,50m] 14.23 Praha - Děkanka 28.06.2021
300 m překážek [76,2 cm] 42.88 Kladno 20.06.2021
400 m překážek [76,2 cm] 62.32 Praha - Eden 03.07.2021
skok daleký 5.37 Praha - Juliska 24.08.2021
hod diskem 1kg 18.76 Praha - Děkanka 02.09.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2021 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Dky 12 Kolín 5.09
26.09.2021 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m překážek [76,2 cm]/Dky/B01 1 Kolín 43.83
26.09.2021 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/B01 3 Kolín 14.66
17.09.2021 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 300 m překážek [76,2 cm]/Ž Praha - Eden 45.48
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (SK Jeseniova) 300 m překážek [76,2 cm]/Dky/B01 1 Praha - Eden 44.42
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (SK Jeseniova) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/B01 6 Praha - Eden 14.67
04.09.2021 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Ž 9 Olomouc 5.18
04.09.2021 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Atletický klub Olomouc z.s.) 400 m překážek [76,2 cm]/Ž/B02 2 Olomouc 63.88
02.09.2021 3. kolo MPD juniorů a dorostu (Spartak Praha 4) hod diskem 1kg/Dky 18 Praha - Děkanka 18.76
02.09.2021 3. kolo MPD juniorů a dorostu (Spartak Praha 4) 100 m/Dky/B08 2 Praha - Děkanka 13.53
24.08.2021 2. kolo MPD juniorů a dorostu (TJ Dukla Praha) skok daleký/Dky Praha - Juliska 5.37
24.08.2021 2. kolo MPD juniorů a dorostu (TJ Dukla Praha) 800 m/Dky Praha - Juliska 2:25.39
22.08.2021 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m překážek [83,8cm]/Ž/B02 Pacov DNF
22.08.2021 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/Ž/B02 4 Pacov 26.72
14.08.2021 Mezistátní utkání ČR - Maďarsko - Polsko - Slovensko dorostenců a dorostenek (VSK Univerzita Brno) 400 m překážek [76,2 cm]/Dky 5 Brno 62.68
03.07.2021 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m překážek [76,2 cm]/Ž/B01 2 Praha - Eden 62.32
03.07.2021 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m překážek [83,8cm]/Ž/B01 4 Praha - Eden 14.72
28.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/FA Praha - Děkanka 14.23
28.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/R01 1 Praha - Děkanka 14.31
29.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 300 m překážek [76,2 cm]/Dky/B01 1 Praha - Děkanka 43.46
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/R1 2 Kladno 14.32
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 300 m překážek [76,2 cm]/Dky/R4 1 Kladno 43.11
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/F 5 Kladno 14.40
20.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 300 m překážek [76,2 cm]/Dky/FA Kladno 42.88
12.06.2021 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m překážek [76,2 cm]/Ž/B02 Praha - Eden DQ
12.06.2021 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m překážek [83,8cm]/Ž/B02 1 Praha - Eden 14.85
08.06.2021 1. kolo PPD juniorů a dorostu (ASK Slavia Praha) 300 m překážek [76,2 cm]/Dky/B01 1 Praha - Eden 43.68
08.06.2021 1. kolo PPD juniorů a dorostu (ASK Slavia Praha) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/B01 1 Praha - Eden 14.22
02.06.2021 Mítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/Ž/B2 6 Plzeň 26.25
02.06.2021 Mítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/B1 1 Plzeň 14.54
28.05.2021 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B01 5 Praha - Eden 26.39
28.05.2021 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/B01 2 Praha - Eden 14.41
17.05.2021 Měřený trénink (ASK Slavia Praha) 300 m překážek [76,2 cm]/Ž/B1 2 Praha - Eden 43.20
17.05.2021 Měřený trénink (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B1 4 Praha - Eden 41.87
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/R1 1 Ostrava 08.69
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/F Ostrava 08.76
07.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/R3 4 Ostrava 26.31
26.02.2021 4. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 60 m překážek [83,8 cm]/Jky/B01 1 Praha - Stromovka 09.08
26.02.2021 4. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 60 m překážek [83,8 cm]/Jky/B02 1 Praha - Stromovka 09.16