Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Vlková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Větrovcová Hana, Čuříková Alena
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Dálka 617 978
    Trojskok 175 1021
    akt. 31.01.2023
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - 1 2 - 3 2 - - - -
- - - - - - - - - 1 - - - - -
- - - - - - 1 - - - 1 - 1 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.29 Kadaň 18.06.2019
60 m 08.05 h Praha - Stromovka 08.01.2023
100 m 12.96 Třebíč 26.09.2020
150 m 19.90 Kadaň 18.06.2019
150 m 20.05 h Praha-Stromovka 07.12.2019
200 m 26.91 Meziboří 13.09.2020
300 m 51.35 Stará Boleslav 29.05.2015
800 m 3:02.37 h Praha-Strahov 20.02.2016
800 m 2:43.43 Slaný 19.09.2018
50 m překážek [76,2cm-7,70m] 10.2 h Kladno 17.01.2017
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 11.48 Kladno 08.06.2016
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 12.08 h Praha - Strahov 18.02.2017
60 m překážek [76,2cm-8,50m] 09.42 h Praha - Stromovka 19.01.2020
100 m překážek [76,2cm-8,50m] 15.52 Třebíč 26.09.2020
200 m překážek [76,2 cm] 33.66 Kadaň 31.05.2018
skok vysoký 1.46 h Český Brod 16.03.2019
skok vysoký 1.63 Stará Boleslav 05.06.2021
skok daleký 5.88 Kladno 13.06.2020
skok daleký 6.02 h Praha - Stromovka 08.01.2023
trojskok 12.98 h Ostrava 20.02.2022
trojskok 12.90 Ostrava - Vítkovice 18.06.2022
hod kriketovým míčkem 33.30 Slaný 19.09.2018
pohár rozhlasu 1358 Plzeň 11.06.2019
středoškolský pohár 0666 Kladno 19.09.2019
čtyřboj 0000 Slaný 19.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.13 Kladno 24.08.2021
skok vysoký 1.63 Stará Boleslav 05.06.2021
skok daleký 5.77 h Praha - Stromovka 23.01.2021
skok daleký 5.85 Kladno 20.06.2021
trojskok 12.44 h Ostrava 06.03.2021
trojskok 12.77 Kladno 19.06.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2021 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Dky Kolín 5.81
26.09.2021 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/Dky Kolín 12.37
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (SK Jeseniova) skok daleký/Dky Praha - Eden 5.39
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (SK Jeseniova) trojskok/Dky Praha - Eden 11.34
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (SK Jeseniova) 100 m/Dky/R03 7 Praha - Eden 13.35
05.09.2021 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Ž 9 Břeclav 5.45
05.09.2021 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Ž 6 Břeclav 11.97
24.08.2021 2. kolo soutěží družstev mládeže SKAS (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Dky Kladno 1.45
24.08.2021 2. kolo soutěží družstev mládeže SKAS (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dky/R02 1 Kladno 13.13
24.08.2021 2. kolo soutěží družstev mládeže SKAS (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dky/FA Kladno 13.29
22.08.2021 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) skok daleký/Ž 14 Praha - Juliska 5.43
22.08.2021 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) trojskok/Ž 6 Praha - Juliska 11.96
14.08.2021 Mezistátní utkání ČR - Maďarsko - Polsko - Slovensko dorostenců a dorostenek (VSK Univerzita Brno) skok daleký/Dky 6 Brno 5.49
14.08.2021 Mezistátní utkání ČR - Maďarsko - Polsko - Slovensko dorostenců a dorostenek (VSK Univerzita Brno) trojskok/Dky Brno 12.17
04.07.2021 1. kolo extraligy mužů a žen (VSK Univerzita Brno) skok daleký/Ž 12 Brno 5.55
04.07.2021 1. kolo extraligy mužů a žen (VSK Univerzita Brno) trojskok/Ž 6 Brno 12.20
20.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Dky 7 Kladno 1.62
20.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Dky Kladno 5.85
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) trojskok/Dky Kladno 12.77
15.06.2021 Kladno hází a Kladenské memoriály (Bronzový mítink WACT) (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Ž Kladno DNS
05.06.2021 1. kolo KP Středočeského kraje družstev dorostenek a juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Dky Stará Boleslav 5.49
05.06.2021 1. kolo KP Středočeského kraje družstev dorostenek a juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Dky Stará Boleslav 1.63
02.06.2021 Mítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Ž 5 Plzeň 5.78
02.06.2021 Mítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) trojskok/Ž Plzeň NM
26.05.2021 Ústecké skoky - 1 (USK PROVOD Ústí n/L.) trojskok/Ž Ústí nad Labem 12.06
22.05.2021 Kladenské veřejné závody (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Ž Kladno 5.75
22.05.2021 Kladenské veřejné závody (A. C. TEPO Kladno) trojskok/Ž Kladno 12.41
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dky Ostrava 5.73
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Dky Ostrava 12.44
20.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Ž 8 Ostrava 12.29
21.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Ž 10 Ostrava 5.61
09.02.2021 3. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) skok daleký/Ž Praha - Stromovka 5.50
30.01.2021 2. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) trojskok/Ž 4 Praha - Stromovka 12.31
23.01.2021 1. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) skok daleký/Ž Praha - Stromovka 5.77