Karta atleta

Export do excelu
  • Klára Dobešová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Šumperk, z.s.
  • Trenér: Vykydalová Lucie
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Výška 1029 881
    akt. 17.05.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.28 Šumperk 18.09.2019
60 m 08.25 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
100 m 13.12 Šumperk 22.06.2019
150 m 20.73 h Ostrava 21.01.2018
150 m 19.62 Přerov 19.06.2019
200 m 26.57 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
200 m 26.06 Praha - Eden 24.07.2020
300 m 42.91 h Praha - Stromovka 14.12.2019
300 m 41.55 Přerov 16.09.2021
400 m 60.69 Olomouc 08.06.2019
400 m 61.34 h Ostrava 16.01.2022
600 m 2:04.80 Šumperk 21.09.2016
800 m 2:33.30 Praha - Eden 25.07.2020
800 m 2:35.11 h Praha - Stromovka 12.02.2022
60 m překážek (0.76/7.70) 09.95 Brno 26.06.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.14 h Olomouc 15.12.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 09.44 h Olomouc 18.12.2019
60 m překážek (0.76/8.50) 09.21 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
60 m překážek (0.84) 09.53 h Praha - Stromovka 12.02.2022
100 m překážek (0.76/8.20) 15.79 Šumperk 31.05.2018
100 m překážek (0.76/8.50) 15.18 Praha - Eden 24.07.2020
100 m překážek (0.84) 16.87 Třinec 23.08.2020
200 m překážek (0.76) 29.89 Znojmo 26.05.2019
300 m překážek (0.76) 44.11 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
400 m překážek (0.76) 67.14 Ostrava - Vítkovice 04.09.2021
skok vysoký 1.66 Šumperk 22.08.2021
skok vysoký 1.65 h Praha - Stromovka 12.02.2022
skok daleký 5.30 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
skok daleký 5.22 Třinec 28.06.2020
vrh koulí 3kg 09.33 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
vrh koulí 3kg 10.49 Přerov 16.09.2021
vrh koulí 4kg 09.27 h Praha - Stromovka 12.02.2022
hod oštěpem 500g 27.92 Praha - Eden 25.07.2020
hod kriketovým míčkem 29.39 Šumperk 29.09.2016
pohár rozhlasu 2152 Šumperk 23.05.2019
středoškolský pohár 1521 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
středoškolský pohár 2734 Praha - Eden 13.10.2021
pětiboj 1952 Šumperk 29.09.2016
pětiboj hala [Zky] 2576 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
pětiboj hala [Dky] 3212 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
pětiboj hala [Z] 3304 h Praha - Stromovka 12.02.2022
sedmiboj [Dky] 4430 Praha - Eden 25.07.2020
čtyřboj 2070 Šumperk 26.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 26.35 Šumperk 22.08.2021
300 m 41.55 Přerov 16.09.2021
800 m 2:41.21 Třebíč 06.06.2021
100 m překážek (0.76/8.50) 15.70 Třebíč 05.06.2021
300 m překážek (0.76) 45.04 Kolín 26.09.2021
400 m překážek (0.76) 67.14 Ostrava - Vítkovice 04.09.2021
skok vysoký 1.66 Přerov 16.09.2021
skok daleký 5.00 Třebíč 06.06.2021
vrh koulí 3kg 10.49 Přerov 16.09.2021
hod oštěpem 500g 27.23 Třebíč 06.06.2021
středoškolský pohár 2734 Praha - Eden 13.10.2021
sedmiboj [Dky] 4263 Třebíč 06.06.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.10.2021 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (ASK Slavia Praha) středoškolský pohár/Jky Praha - Eden 2734
13.10.2021 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Jky Praha - Eden 1.57
13.10.2021 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (ASK Slavia Praha) 200 m/Jky/B01 1 Praha - Eden 26.53
26.09.2021 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Dky 3= Kolín 1.61
26.09.2021 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m překážek (0.76)/Dky/B02 1 Kolín 45.04
23.09.2021 Středoškolské atletické hry (TJ Šumperk, z.s.) vrh koulí 3kg/Ž Šumperk 10.36
23.09.2021 Středoškolské atletické hry (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Ž Šumperk 4.90
16.09.2021 Přebory Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 300 m/Ž Přerov 41.55
16.09.2021 Přebory Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 4 Přerov 10.49
16.09.2021 Přebory Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok vysoký/Ž Přerov 1.66
11.09.2021 MMS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/Dky Břeclav 1.63
11.09.2021 MMS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m překážek (0.76)/Dky/B01 Břeclav DNF
04.09.2021 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Ž 10 Ostrava - Vítkovice 1.54
04.09.2021 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B02 2 Ostrava - Vítkovice 67.14
22.08.2021 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/Ž/B01 3 Šumperk 26.35
22.08.2021 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) skok vysoký/Ž Šumperk 1.66
22.08.2021 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Ž 11 Šumperk 4.69
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 300 m překážek (0.76)/Dky/R2 4 Kladno 45.28
20.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Dky 8 Kladno 1.62
06.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) sedmiboj [Dky]/Dky/F 12 Třebíč 4263
05.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/Dky/B1 8 Třebíč 27.07
06.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Dky/B1 4 Třebíč 2:41.21
05.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B2 7 Třebíč 15.70
05.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Dky Třebíč 1.62
06.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Dky 9 Třebíč 5.00
05.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh koulí 3kg/Dky 13 Třebíč 09.62
06.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod oštěpem 500g/Dky 11 Třebíč 27.23
23.05.2021 Mítink ČAS (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B2 Ostrava DNS
23.05.2021 Mítink ČAS (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Ž 8 Ostrava 1.60