Karta atleta

Export do excelu
  • Zita Čížková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Hradec Králové
  • Trenér: Brzek Milan
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
150 m 24.03 h Jablonec nad Nisou 31.01.2016
600 m 1:59.14 Pardubice 22.05.2017
800 m 2:43.47 Svitavy 04.06.2016
skok vysoký 1.20 h Jablonec nad Nisou 31.01.2016
skok daleký 3.32 h Jablonec nad Nisou 31.01.2016
skok daleký 3.65 Chrudim 08.06.2016
vrh koulí 2kg 09.39 Pardubice 06.09.2017
vrh koulí 3kg 12.27 h Ostrava 06.03.2021
vrh koulí 3kg 12.61 Pardubice 13.06.2021
vrh koulí 4kg 10.54 h Ostrava 19.01.2022
vrh koulí 4kg 10.15 Pardubice 17.05.2022
hod diskem 0,75kg 26.26 Hradec Králové 05.09.2019
hod diskem 1kg 29.43 Mladá Boleslav 03.07.2021
hod kladivem 3kg 49.09 Kladno 19.06.2021
hod kladivem 4kg 38.80 Pardubice 21.08.2022
hod oštěpem 400g 30.02 Vlašim 28.09.2017
hod oštěpem 500g 40.55 Pardubice 05.06.2021
hod oštěpem 600g 36.83 Kolín 11.06.2022
hod břemenem 10kg 10.64 h Ostrava 19.01.2022
hod kriketovým míčkem 45.70 Pardubice 06.09.2017
pohár rozhlasu 0576 Plzeň 11.06.2019
vrhačský trojboj 1293 Pardubice 08.10.2018
vrhačský čtyřboj 1701 Pardubice 08.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 3kg 12.27 h Ostrava 06.03.2021
vrh koulí 3kg 12.61 Pardubice 13.06.2021
vrh koulí 4kg 10.05 Mladá Boleslav 03.07.2021
hod diskem 1kg 29.43 Mladá Boleslav 03.07.2021
hod kladivem 3kg 49.09 Kladno 19.06.2021
hod kladivem 4kg 38.14 Mladá Boleslav 03.07.2021
hod oštěpem 500g 40.55 Pardubice 05.06.2021
hod oštěpem 600g 33.23 Stará Boleslav 12.06.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2021 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Dky 9 Kolín 11.50
26.09.2021 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 500g/Dky 4 Kolín 39.75
26.09.2021 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kladivem 3kg/Dky Kolín 45.68
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (SK Jeseniova) vrh koulí 3kg/Dky 18 Praha - Eden 11.17
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (SK Jeseniova) hod oštěpem 500g/Dky 11 Praha - Eden 35.48
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (SK Jeseniova) hod kladivem 3kg/Dky 6 Praha - Eden 41.97
22.08.2021 III.kolo KPD dorostu a juniorů Královéhradeckého a Pardubického krajů (SK Nové Město nad Metují) hod oštěpem 500g/Dky 4 Nové Město nad Metují 37.69
22.08.2021 III.kolo KPD dorostu a juniorů Královéhradeckého a Pardubického krajů (SK Nové Město nad Metují) hod kladivem 3kg/Dky 4 Nové Město nad Metují 40.88
22.08.2021 III.kolo KPD dorostu a juniorů Královéhradeckého a Pardubického krajů (SK Nové Město nad Metují) vrh koulí 3kg/Dky Nové Město nad Metují 12.00
21.08.2021 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) vrh koulí 4kg/Ž 14 Nové Město nad Metují 09.88
21.08.2021 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) hod diskem 1kg/Ž 19 Nové Město nad Metují 24.50
21.08.2021 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) hod kladivem 4kg/Ž 14 Nové Město nad Metují 33.36
03.07.2021 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) hod kladivem 4kg/Ž 8 Mladá Boleslav 38.14
03.07.2021 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) vrh koulí 4kg/Ž 10 Mladá Boleslav 10.05
03.07.2021 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) hod diskem 1kg/Ž 12 Mladá Boleslav 29.43
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Dky 14 Kladno 12.01
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) hod kladivem 3kg/Dky 10 Kladno 49.09
20.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 500g/Dky 12 Kladno 37.32
13.06.2021 2. kolo KP družstev dorostu a juniorů (Hvězda Pardubice z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Pardubice 12.61
13.06.2021 2. kolo KP družstev dorostu a juniorů (Hvězda Pardubice z.s.) hod oštěpem 500g/Dky Pardubice 40.08
13.06.2021 2. kolo KP družstev dorostu a juniorů (Hvězda Pardubice z.s.) hod kladivem 3kg/Dky 5 Pardubice 45.53
12.06.2021 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž 11 Stará Boleslav 33.23
12.06.2021 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod kladivem 4kg/Ž 13 Stará Boleslav 35.44
05.06.2021 1. kolo KP družstev dorostu a juniorů (Hvězda Pardubice z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Pardubice 12.14
05.06.2021 1. kolo KP družstev dorostu a juniorů (Hvězda Pardubice z.s.) hod oštěpem 500g/Dky Pardubice 40.55
05.06.2021 1. kolo KP družstev dorostu a juniorů (Hvězda Pardubice z.s.) hod kladivem 3kg/Dky 5 Pardubice 43.76
01.06.2021 Oddílové závody (Hvězda Pardubice z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Pardubice 12.15
01.06.2021 Oddílové závody (Hvězda Pardubice z.s.) hod kladivem 3kg/Dky 4 Pardubice 44.38
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 5 Ostrava 12.27