Karta atleta

Export do excelu
  • Kristýna Migová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Šarapatka Petr
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.34 h Praha-Juliska 30.01.2019
60 m 08.28 Praha - Eden 17.05.2021
100 m 13.06 Praha - Eden 17.09.2021
150 m 20.78 Praha - Juliska 12.10.2019
200 m 27.07 Třebíč 05.06.2021
300 m 44.89 Praha - Eden 17.05.2021
400 m 67.11 Praha - Eden 07.08.2021
600 m 2:10.52 Praha-Juliska 12.05.2016
800 m 2:47.55 h Praha - Stromovka 08.02.2019
800 m 2:38.93 Třebíč 06.06.2021
1500 m 6:04.83 Praha - Eden 08.08.2021
60 m překážek (0.76/7.70) 10.57 Praha - Podvinný mlýn 01.06.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 09.79 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 16.92 Praha - Eden 19.06.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 15.02 Praha - Děkanka 28.06.2021
skok vysoký 1.53 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok vysoký 1.58 Praha - Jitřní 15.05.2019
skok o tyči 2.55 h Ostrava 03.03.2019
skok o tyči 3.00 Praha - Juliska 18.08.2020
skok daleký 4.86 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
skok daleký 5.01 Praha - Eden 03.10.2021
vrh koulí 2kg 10.90 Praha - Eden 21.09.2017
vrh koulí 3kg 11.45 h Praha - Stromovka 28.01.2020
vrh koulí 3kg 12.45 Martin 22.05.2021
vrh koulí 4kg 09.43 Jičín 21.08.2021
hod diskem 0,75kg 33.32 Karlovy Vary 14.09.2019
hod diskem 1kg 25.51 Praha - Juliska 14.09.2021
hod kladivem 3kg 23.23 Praha - Děkanka 02.09.2021
hod oštěpem 500g 42.22 Kladno 20.06.2021
hod oštěpem 600g 38.20 Ústí nad Orlicí 12.06.2021
hod kriketovým míčkem 44.13 Praha - Kotlářka 16.06.2016
pohár rozhlasu 1390 Praha - Jitřní 15.05.2019
pětiboj 1539 Praha - Eden 26.04.2016
pětiboj hala [Zky] 2796 h Praha - Stromovka 08.02.2019
sedmiboj [Zky] 4024 Praha - Juliska 13.10.2019
sedmiboj [Dky] 4576 Třebíč 06.06.2021
desetiboj 5169 Praha - Eden 07.08.2021
vrhačský trojboj 1548 Praha - Juliska 22.09.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.28 Praha - Eden 17.05.2021
100 m 13.06 Praha - Eden 17.09.2021
200 m 27.07 Třebíč 05.06.2021
300 m 44.89 Praha - Eden 17.05.2021
400 m 67.11 Praha - Eden 07.08.2021
800 m 2:38.93 Třebíč 06.06.2021
1500 m 6:04.83 Praha - Eden 08.08.2021
100 m překážek (0.76/8.50) 15.02 Praha - Děkanka 28.06.2021
skok vysoký 1.56 Třebíč 05.06.2021
skok o tyči 2.85 Jičín 21.08.2021
skok daleký 5.01 Praha - Eden 03.10.2021
vrh koulí 3kg 12.45 Martin 22.05.2021
vrh koulí 4kg 09.43 Jičín 21.08.2021
hod diskem 1kg 25.51 Praha - Juliska 14.09.2021
hod kladivem 3kg 23.23 Praha - Děkanka 02.09.2021
hod oštěpem 500g 42.22 Kladno 20.06.2021
hod oštěpem 600g 38.20 Ústí nad Orlicí 12.06.2021
sedmiboj [Dky] 4576 Třebíč 06.06.2021
desetiboj 5169 Praha - Eden 07.08.2021
vrhačský trojboj 1530 Praha - Juliska 14.09.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) sedmiboj [Dky]/Dky 4 Praha - Eden 4395
02.10.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky 7 Praha - Eden 27.41
03.10.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Dky 11 Praha - Eden 2:42.93
02.10.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 6 Praha - Eden 15.74
03.10.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 500g/Dky Praha - Eden 38.48
02.10.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Dky 5 Praha - Eden 11.22
03.10.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/Dky 7 Praha - Eden 5.01
02.10.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Dky 5 Praha - Eden 1.50
26.09.2021 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Dky 11 Kolín 11.00
26.09.2021 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 500g/Dky 12 Kolín 33.88
26.09.2021 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 3 Kolín 15.25
17.09.2021 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B01 5 Praha - Eden 13.06
17.09.2021 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B02 6 Praha - Eden 27.58
14.09.2021 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrhačský trojboj/Dky Praha - Juliska 1530
14.09.2021 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod diskem 1kg/Dky Praha - Juliska 25.51
14.09.2021 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod oštěpem 500g/Dky Praha - Juliska 34.76
14.09.2021 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrh koulí 3kg/Dky Praha - Juliska 10.84
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (SK Jeseniova) vrh koulí 3kg/Dky 16 Praha - Eden 11.25
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (SK Jeseniova) skok o tyči/Dky Praha - Eden NM
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (SK Jeseniova) hod oštěpem 500g/Dky 9 Praha - Eden 35.98
02.09.2021 3. kolo MPD juniorů a dorostu (Spartak Praha 4) skok o tyči/Dky Praha - Děkanka 2.70
02.09.2021 3. kolo MPD juniorů a dorostu (Spartak Praha 4) hod diskem 1kg/Dky Praha - Děkanka NM
02.09.2021 3. kolo MPD juniorů a dorostu (Spartak Praha 4) hod kladivem 3kg/Dky 14 Praha - Děkanka 23.23
24.08.2021 2. kolo MPD juniorů a dorostu (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 500g/Dky Praha - Juliska 36.28
24.08.2021 2. kolo MPD juniorů a dorostu (TJ Dukla Praha) vrh koulí 3kg/Dky 4 Praha - Juliska 11.55
24.08.2021 2. kolo MPD juniorů a dorostu (TJ Dukla Praha) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 5 Praha - Juliska 15.90
21.08.2021 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) skok o tyči/Ž 4 Jičín 2.85
21.08.2021 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) vrh koulí 4kg/Ž 7 Jičín 09.43
21.08.2021 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) hod oštěpem 600g/Ž Jičín 36.18
17.08.2021 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B03 1 Praha - Eden 13.22
17.08.2021 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B04 3 Praha - Eden 27.86
07.08.2021 T.KOP CUP 2021 (ASK Slavia Praha) desetiboj/Dky Praha - Eden 5169
08.08.2021 T.KOP CUP 2021 (ASK Slavia Praha) 1500 m/Ž 6 Praha - Eden 6:04.83
08.08.2021 T.KOP CUP 2021 (ASK Slavia Praha) skok o tyči/Ž 4 Praha - Eden 2.83
08.08.2021 T.KOP CUP 2021 (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 500g/Dky Praha - Eden 36.47
07.08.2021 T.KOP CUP 2021 (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B02 4 Praha - Eden 13.43
07.08.2021 T.KOP CUP 2021 (ASK Slavia Praha) skok daleký/Ž 6 Praha - Eden 4.84
07.08.2021 T.KOP CUP 2021 (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Dky Praha - Eden 11.53
08.08.2021 T.KOP CUP 2021 (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky Praha - Eden 15.64
07.08.2021 T.KOP CUP 2021 (ASK Slavia Praha) 400 m/Ž/B02 3 Praha - Eden 67.11
07.08.2021 T.KOP CUP 2021 (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Ž 5 Praha - Eden 1.46
08.08.2021 T.KOP CUP 2021 (ASK Slavia Praha) hod diskem 1kg/Ž Praha - Eden NM
09.07.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Jky Praha - Eden 35.22
28.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/FA 4 Praha - Děkanka 15.03
28.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) vrh koulí 3kg/Dky Praha - Děkanka 11.63
28.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R01 2 Praha - Děkanka 15.02
29.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) hod oštěpem 500g/Dky Praha - Děkanka 38.62
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R3 7 Kladno 15.46
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Dky 16 Kladno 11.44
20.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 500g/Dky 5 Kladno 42.22
12.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok o tyči/Ž 5 Ústí nad Orlicí 2.60
12.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž Ústí nad Orlicí 38.20
08.06.2021 1. kolo PPD juniorů a dorostu (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 500g/Dky Praha - Eden 40.48
08.06.2021 1. kolo PPD juniorů a dorostu (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Dky 9 Praha - Eden 11.36
06.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) sedmiboj [Dky]/Dky/F 7 Třebíč 4576
05.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B2 5 Třebíč 15.36
05.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Dky 9 Třebíč 1.56
06.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Dky 12 Třebíč 4.91
05.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh koulí 3kg/Dky 7 Třebíč 11.11
06.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod oštěpem 500g/Dky Třebíč 39.83
05.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/Dky/B2 5 Třebíč 27.07
06.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Dky/B2 6 Třebíč 2:38.93
02.06.2021 Mítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B2 2 Plzeň 16.25
28.05.2021 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B03 Praha - Eden DNS
28.05.2021 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 2 Praha - Eden 15.52
22.05.2021 Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B3 2 Martin 16.89
22.05.2021 Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok skok vysoký/Dky 8 Martin 1.46
22.05.2021 Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok vrh koulí 3kg/Dky Martin 12.45
22.05.2021 Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok 200 m/Dky/B3 1 Martin 28.16
23.05.2021 Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok skok daleký/Dky 9 Martin 4.79
23.05.2021 Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok hod oštěpem 500g/Dky Martin 40.59
23.05.2021 Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok 800 m/Dky 7 Martin 2:41.64
23.05.2021 Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok sedmiboj [Dky]/Dky 5 Martin 4231
17.05.2021 Měřený trénink (ASK Slavia Praha) 60 m/Ž/B1 5 Praha - Eden 08.28
17.05.2021 Měřený trénink (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B2 7 Praha - Eden 44.89