Karta atleta

Export do excelu
  • Karolína Mitanová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště
  • Trenér: Ressler Ivan
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m 1847 952
    200 m 754 994
    400 m 532 1014
    akt. 30.11.2021
  • Úspěchy:
    2021: MEJ-400 m/R, 4x400 m/8., MSJ-4x400 m/5.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - 2 1 - 2 1 -
- - - - - - - - - - - - - 1 -
- - - 1 - - - - - - 1 - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.86 h Bratislava 26.01.2019
60 m 07.76 Jablonec nad Nisou 25.06.2019
100 m 12.03 Otrokovice 18.05.2021
150 m 18.62 h Ostrava 03.03.2019
150 m 18.31 Znojmo 26.05.2019
200 m 24.71 h Ostrava 03.02.2021
200 m 24.63 Uherské Hradiště 03.07.2021
300 m 38.73 Jablonec nad Nisou 26.06.2019
300 m 40.39 h Bratislava 25.01.2020
400 m 56.18 h Ostrava 20.02.2021
400 m 55.23 Kladno 20.06.2021
500 m 1:23.78 Uherské Hradiště 23.08.2017
600 m 1:42.94 Kladno 06.06.2017
800 m 2:43.45 h Ostrava 03.02.2017
800 m 2:26.91 Uherské Hradiště 23.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.27 Zlín 13.09.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 09.66 h Olomouc 18.01.2019
200 m překážek (0.76) 30.11 Uherské Hradiště 15.09.2019
300 m překážek (0.76) 43.86 Kolín 26.09.2021
skok vysoký 1.40 h Uherské Hradiště 21.12.2018
skok vysoký 1.50 Uherské Hradiště 09.05.2019
skok daleký 4.58 h Olomouc 18.01.2019
skok daleký 5.04 Uherské Hradiště 17.04.2019
hod kriketovým míčkem 35.70 Zlín 13.09.2017
pohár rozhlasu 1825 Plzeň 11.06.2019
hod plným míčem 2kg 09.12 h Uherské Hradiště 21.12.2018
pětiboj 2524 Zlín 13.09.2017
sprintérský trojboj 2632 Přerov 01.05.2019
30 m 04.35 h Uherské Hradiště 21.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.03 Otrokovice 18.05.2021
200 m 24.71 h Ostrava 03.02.2021
200 m 24.63 Uherské Hradiště 03.07.2021
400 m 56.18 h Ostrava 20.02.2021
400 m 55.23 Kladno 20.06.2021
300 m překážek (0.76) 43.86 Kolín 26.09.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2021 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dky/B01 4 Kolín 25.46
26.09.2021 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m překážek (0.76)/Dky/B01 2 Kolín 43.86
26.09.2021 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Dky/B01 1 Kolín 55.94
11.09.2021 MMS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dky/B01 1 Břeclav 12.25
11.09.2021 MMS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dky/B01 1 Břeclav 24.94
11.09.2021 MMS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m překážek (0.76)/Dky/B03 1 Břeclav 44.32
28.08.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/U23Z/R1 2 Plzeň 12.10
28.08.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/U23Z/F 5 Plzeň 12.15
29.08.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/U23Z/R1 2 Plzeň 24.94
29.08.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/U23Z/F Plzeň 24.76
15.07.2021 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ 400 m/Jky/R3 6 Tallinn (EST) 55.80
03.07.2021 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 400 m/Ž/B01 2 Uherské Hradiště 55.76
03.07.2021 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 200 m/Ž/B01 3 Uherské Hradiště 24.63
30.06.2021 Memoriál Květoslava Tichavského (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 200 m/Ž Uherské Hradiště 24.76
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 400 m/Dky/R3 1 Kladno 57.17
20.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 400 m/Dky/FA Kladno 55.23
12.06.2021 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (Atletický klub Olomouc z.s.) 400 m/Ž/B01 2 Olomouc 55.65
06.06.2021 I. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev i jednotlivců dorostu (AK Zlín) 100 m/Dky/R01 2 Zlín 12.73
06.06.2021 I. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev i jednotlivců dorostu (AK Zlín) 100 m/Dky/FA Zlín 12.75
23.05.2021 Mítink ČAS (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B2 2 Ostrava 24.90
23.05.2021 Mítink ČAS (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/B2 1 Ostrava 55.51
18.05.2021 Kontrolní závody Zlínského kraje I (TJ Jiskra Otrokovice ) 100 m/Dky Otrokovice 12.03
18.05.2021 Kontrolní závody Zlínského kraje I (TJ Jiskra Otrokovice ) 200 m/Dky Otrokovice 24.76
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dky/R3 1 Ostrava 57.73
07.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dky/F Ostrava 56.18
20.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/R1 2 Ostrava 56.18
21.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/R2 2 Ostrava 24.78
21.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/F 5 Ostrava 56.23
09.02.2021 3. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 400 m/Ž/B01 2 Praha - Stromovka 56.28
09.02.2021 3. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 200 m/Ž/B02 3 Praha - Stromovka 24.94
03.02.2021 Czech Indoor Gala (WAIT Silver) 200 m/Ž/B1 3 Ostrava 24.71