Karta atleta

Export do excelu
  • Kryštof Hanek
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér: Dvořák Jan
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.23 h Ostrava 09.02.2019
60 m 08.22 Brno 27.04.2019
150 m 19.24 h Ostrava - Vítkovice 17.01.2020
150 m 18.80 Olomouc 13.09.2020
200 m 25.10 h Ostrava 16.01.2022
200 m 24.78 Vyškov 07.05.2022
300 m 41.53 Brno 11.09.2019
300 m 40.85 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
400 m 57.93 Znojmo 12.06.2022
500 m 1:15.60 Brno 15.07.2019
600 m 1:53.33 Brno 07.09.2016
600 m 1:30.50 h Ostrava 08.01.2022
800 m 2:05.98 Uherské Hradiště 03.07.2021
800 m 2:10.35 h Ostrava 16.01.2022
1000 m 3:17.2 Moravská Slávie Brno 10.05.2018
1500 m 5:19.23 Brno – Královo Pole 11.05.2017
2000 m 7:27.98 Brno 19.08.2019
3000 m 11:56.19 Brno 22.07.2019
60 m překážek (0.76) 12.36 Ústí nad Orlicí 12.05.2018
skok vysoký 1.28 Moravská Slávie Brno 10.05.2018
skok daleký 4.03 Ústí nad Orlicí 12.05.2018
skok daleký 4.59 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
vrh koulí 3kg 08.98 Brno 14.06.2018
vrh koulí 3kg 09.88 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
vrh koulí 4kg 08.60 Uherské Hradiště 15.09.2019
vrh koulí 4kg 08.52 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2019
hod oštěpem 500g 26.86 Blansko 10.05.2018
pohár rozhlasu 0743 Moravská Slávie Brno 10.05.2018
hod kriketovým míčkem 47.62 Břeclav 27.05.2018
pětiboj 1334 Ústí nad Orlicí 12.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 25.05 Zlín 06.06.2021
800 m 2:15.24 h Ostrava 06.03.2021
800 m 2:05.98 Uherské Hradiště 03.07.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.09.2021 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/M/B02 7 Ostrava - Vítkovice 2:11.23
21.08.2021 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/M 12 Břeclav 2:13.03
03.07.2021 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 800 m/M/B02 3 Uherské Hradiště 2:05.98
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Dci/R2 6 Kladno 2:06.00
12.06.2021 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/M/B02 7 Olomouc 2:10.57
06.06.2021 I. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev i jednotlivců dorostu (AK Zlín) 800 m/Dci/B01 10 Zlín 2:15.79
06.06.2021 I. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev i jednotlivců dorostu (AK Zlín) 200 m/Dci/B04 3 Zlín 25.05
30.05.2021 Uzavřený oddílový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 800 m/M/B02 4 Brno 2:10.11
11.04.2021 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ VS Tábor, z. s.) Přespolní běh/Dci 51 Tábor 16:41
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dci/R2 7 Ostrava 2:15.24