Karta atleta

Export do excelu
  • Filip Coufal
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér: Vrzala Pavel
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.64 Olomouc 25.09.2019
60 m 08.13 h Olomouc 22.01.2022
150 m 25.29 Olomouc 26.04.2017
300 m 41.72 Olomouc 01.06.2020
600 m 1:34.95 Olomouc 20.05.2020
800 m 2:04.69 Uherské Hradiště 03.07.2021
800 m 2:05.38 h Ostrava 06.02.2022
1000 m 3:13.79 Olomouc 25.09.2019
1500 m 4:49.09 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
1500 m 4:22.01 Břeclav 21.08.2021
3000 m 09:47.74 Ostrava - Vítkovice 05.06.2022
60 m překážek (0.76) 12.76 Olomouc 21.05.2018
1500 m překážek 4:48.00 Třinec 19.09.2020
2000 m překážek (0.84) 6:39.07 Břeclav 11.09.2021
skok vysoký 1.46 Olomouc 16.05.2019
skok vysoký 1.50 h Olomouc 29.01.2020
skok daleký 2.54 Olomouc 30.05.2018
skok daleký 4.74 h Olomouc 25.01.2019
pohár rozhlasu 1232 Olomouc 16.05.2019
hod kriketovým míčkem 37.13 Olomouc 25.09.2019
pětiboj 1087 Olomouc 04.06.2018
čtyřboj 1342 Olomouc 25.09.2019
chůze dráha 3000 m 20:29.60 Praha - Eden 05.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:04.69 Uherské Hradiště 03.07.2021
1500 m 4:22.01 Břeclav 21.08.2021
2000 m překážek (0.84) 6:39.07 Břeclav 11.09.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.12.2021 39. ročník Mikulášského běhu (Atletický klub Olomouc z.s.) Přespolní běh/M 15 Olomouc 0:35:14
26.09.2021 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 2000 m překážek (0.84)/Dci Kolín 6:44.72
11.09.2021 MMS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Břeclav) 2000 m překážek (0.84)/Dci Břeclav 6:39.07
21.08.2021 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/M 11 Břeclav 4:22.01
03.07.2021 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 800 m/M/B02 2 Uherské Hradiště 2:04.69
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 2000 m překážek (0.84)/Dci Kladno DNF
12.06.2021 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (Atletický klub Olomouc z.s.) 1500 m/M 12 Olomouc 4:22.68
06.06.2021 I. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev i jednotlivců dorostu (AK Zlín) 2000 m překážek (0.84)/Dci Zlín 6:40.23
30.05.2021 Oddílové přebory Atletického klubu Olomouc (Atletický klub Olomouc z.s.) 2000 m překážek (0.84)/Dci 5 Olomouc 6:41.56
26.05.2021 Kontrolní závody Atletického klubu Olomouc (Atletický klub Olomouc z.s.) 3000 m/M Olomouc DNF
02.05.2021 LIMEETING OSTRAVA 2021 (SSK Vítkovice) 1500 m/M Ostrava - Vítkovice 4:24.94
11.04.2021 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ VS Tábor, z. s.) Přespolní běh/Dci 18 Tábor 14:30