Karta atleta

Export do excelu
  • Jáchym Blatný
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: Musil Daniel
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2027
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - 1 - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.40 h Praha - Stromovka 09.01.2019
60 m 08.24 Plzeň 11.06.2019
100 m 12.18 Praha 02.06.2021
150 m 19.46 Praha - Stromovka 19.06.2019
150 m 17.94 h Praha - Strahov 21.01.2022
200 m 24.41 Praha - Strahov 20.08.2022
300 m 39.07 Praha - Přátelství 07.09.2020
300 m 38.62 h Praha - Strahov 14.01.2022
400 m 52.92 h Praha - Strahov 13.02.2022
400 m 52.97 Praha - Eden 01.10.2022
600 m 1:46.76 Praha - Jeseniova 23.04.2018
600 m 1:27.08 h Praha - Strahov 14.01.2022
800 m 2:00.80 h Ostrava 20.02.2022
800 m 2:01.02 Domažlice 11.06.2022
1000 m 3:08.43 h Praha-Stromovka 01.12.2018
1000 m 2:56.60 Praha - Juliska 13.10.2019
1500 m 4:29.96 Praha - Eden 02.10.2022
60 m překážek [91,4 cm] 09.12 h Praha - Stromovka 05.02.2022
60 m překážek [83,8 cm] 09.29 h Praha - Stromovka 29.02.2020
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 10.99 h Praha-Strahov 01.03.2018
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 10.97 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
100 m překážek [83,8cm] 14.85 Bílina 26.09.2020
110 m překážek [91,4 cm] 15.88 Praha - Děkanka 05.06.2022
200 m překážek [76,2 cm] 28.17 Praha - Děkanka 21.06.2020
300 m překážek [83,8 cm] 39.28 Ostrava - Vítkovice 18.06.2022
1500 m překážek [76,2 cm] 4:41.66 Třinec 19.09.2020
2000 m překážek [83,8 cm] 6:31.32 České Budějovice 10.09.2022
skok vysoký 1.65 Praha - Eden 01.10.2022
skok o tyči 2.40 Praha - Eden 02.10.2022
skok daleký 5.49 h Praha - Stromovka 21.02.2020
skok daleký 5.98 Praha - Eden 01.10.2022
vrh koulí 4kg 08.92 Praha - Juliska 13.10.2019
vrh koulí 5kg 10.76 Praha - Eden 01.10.2022
hod diskem 1kg 29.03 Praha - Juliska 12.10.2019
hod diskem 1,5kg 27.27 Praha - Eden 03.10.2021
hod oštěpem 600g 26.10 Praha - Juliska 12.10.2019
hod oštěpem 700g 31.23 Praha - Eden 02.10.2022
hod kriketovým míčkem 45.34 Praha - Eden 27.04.2018
pohár rozhlasu 1157 Plzeň 11.06.2019
pětiboj 1732 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
devítiboj 3717 Praha - Juliska 13.10.2019
desetiboj [Dci] 5233 Praha - Eden 02.10.2022

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.18 Praha 02.06.2021
400 m 53.57 Praha - Eden 02.10.2021
800 m 2:05.24 Praha - Eden 13.06.2021
1500 m 4:31.35 Bílina 04.07.2021
110 m překážek [91,4 cm] 16.25 Praha - Děkanka 28.06.2021
300 m překážek [83,8 cm] 41.13 Kolín 26.09.2021
2000 m překážek [83,8 cm] 6:48.87 Praha - Eden 11.09.2021
skok vysoký 1.59 Praha - Eden 02.10.2021
skok o tyči 2.20 Praha - Eden 03.10.2021
skok daleký 5.61 Praha - Eden 02.10.2021
vrh koulí 5kg 08.98 Praha - Eden 02.10.2021
hod diskem 1,5kg 27.27 Praha - Eden 03.10.2021
hod oštěpem 700g 30.34 Praha - Eden 03.10.2021
desetiboj [Dci] 4742 Praha - Eden 03.10.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) desetiboj [Dci]/Dci 12 Praha - Eden 4742
02.10.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/B01 7 Praha - Eden 12.56
02.10.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci 6 Praha - Eden 53.57
03.10.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 110 m překážek [91,4 cm]/Dci 7 Praha - Eden 17.31
03.10.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod diskem 1,5kg/Dci 8 Praha - Eden 27.27
02.10.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 5kg/Dci 15 Praha - Eden 08.98
02.10.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/Dci 10 Praha - Eden 5.61
03.10.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok o tyči/Dci/SA 15 Praha - Eden 2.20
02.10.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Dci 13= Praha - Eden 1.59
03.10.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 700g/Dci/SB 8 Praha - Eden 30.34
03.10.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 1500 m/Dci/SB 1 Praha - Eden 4:41.96
26.09.2021 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 2000 m překážek [83,8 cm]/Dci 4 Kolín 6:49.95
26.09.2021 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m překážek [83,8 cm]/Dci/B02 3 Kolín 41.13
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (SK Jeseniova) 2000 m překážek [83,8 cm]/Dci Praha - Eden 6:48.87
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (SK Jeseniova) 300 m překážek [83,8 cm]/Dci/B02 3 Praha - Eden 41.17
04.09.2021 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (T. J. Sokol České Budějovice) 800 m/M/B02 3 České Budějovice 2:06.13
02.09.2021 3. kolo MPD juniorů a dorostu (Spartak Praha 4) 300 m překážek [83,8 cm]/Dci/B01 2 Praha - Děkanka 41.48
24.08.2021 2. kolo MPD juniorů a dorostu (TJ Dukla Praha) 110 m překážek [91,4 cm]/Dci/B01 3 Praha - Juliska 16.34
24.08.2021 2. kolo MPD juniorů a dorostu (TJ Dukla Praha) 800 m/Dci/B01 3 Praha - Juliska 2:07.18
21.08.2021 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 400 m/M/B05 3 Turnov 54.19
21.08.2021 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 200 m/M/B05 4 Turnov NM
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 1500 m/M 8 Bílina 4:31.35
29.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 300 m překážek [83,8 cm]/Dci/B01 3 Praha - Děkanka 42.30
28.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 110 m překážek [91,4 cm]/Dci/R01 4 Praha - Děkanka 16.60
29.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 800 m/Dci 7 Praha - Děkanka 2:10.49
28.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 110 m překážek [91,4 cm]/Dci/FB Praha - Děkanka 16.25
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 300 m překážek [83,8 cm]/Dci/R1 5 Kladno 41.80
13.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) 800 m/M/B02 3 Praha - Eden 2:05.24
13.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) 200 m/M/B04 1 Praha - Eden 24.58
08.06.2021 1. kolo PPD juniorů a dorostu (ASK Slavia Praha) 2000 m překážek [83,8 cm]/Dci Praha - Eden 7:03.98
08.06.2021 1. kolo PPD juniorů a dorostu (ASK Slavia Praha) 110 m překážek [91,4 cm]/Dci/B02 3 Praha - Eden 16.31
08.06.2021 1. kolo PPD juniorů a dorostu (ASK Slavia Praha) 300 m překážek [83,8 cm]/Dci/B02 1 Praha - Eden 41.53
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Praha - JESPR (SK Jeseniova) skok daleký/M Praha 5.56
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Praha - JESPR (SK Jeseniova) 100 m/Dci/B01 4 Praha 12.18
27.05.2021 Pohár JESKY oddílový závod žactvo (SK Jeseniova) skok vysoký/Dci Praha - Jeseniova 1.50
27.05.2021 Pohár JESKY oddílový závod žactvo (SK Jeseniova) skok daleký/Dci Praha - Jeseniova 5.31
27.05.2021 Pohár JESKY oddílový závod žactvo (SK Jeseniova) vrh koulí 5kg/Dci Praha - Jeseniova 08.92
11.04.2021 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ VS Tábor, z. s.) Přespolní běh/Dci 49 Tábor 16:26