Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Šulc
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Šimánek Jindřich
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - 1 - - - - -
- - - - - - - - - 1 - - - - -
- - - - - - - - - - 1 - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.22 h Ostrava 06.03.2021
60 m 07.22 Praha - Eden 17.05.2021
100 m 10.91 Praha - Děkanka 28.06.2021
150 m 17.74 h Praha - Stromovka 08.01.2020
150 m 16.44 Praha - Eden 17.05.2021
200 m 22.73 h Ostrava 07.03.2021
200 m 21.59 Kladno 20.06.2021
300 m 38.22 h Praha - Stromovka 21.02.2020
300 m 37.11 Praha - Eden 12.09.2020
600 m 2:06.59 Praha - Jeseniova 23.04.2018
800 m 2:51.01 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
60 m překážek (0.76) 11.12 Praha - Eden 11.05.2018
60 m překážek (0.76) 10.62 h Praha-Stromovka 01.12.2018
60 m překážek (0.84) 11.31 h Praha - Stromovka 16.01.2019
300 m překážek (0.84) 50.00 Praha - Eden 03.05.2019
skok vysoký 1.32 Praha - Pekařka 17.05.2018
skok daleký 6.09 Praha - Eden 08.06.2021
vrh koulí 3kg 06.64 Praha - Vokovice 30.05.2018
hod oštěpem 600g 18.30 Praha - Eden 03.05.2019
hod kriketovým míčkem 32.09 Praha - Eden 27.04.2018
pohár rozhlasu 0540 Praha - Eden 07.05.2019
pětiboj 1245 Praha - Eden 27.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.22 h Ostrava 06.03.2021
60 m 07.22 Praha - Eden 17.05.2021
100 m 10.91 Praha - Děkanka 28.06.2021
150 m 16.44 Praha - Eden 17.05.2021
200 m 22.73 h Ostrava 07.03.2021
200 m 21.59 Kladno 20.06.2021
skok daleký 6.09 Praha - Eden 08.06.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2021 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/FA Kolín 11.05
26.09.2021 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dci/B01 1 Kolín 22.12
26.09.2021 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/R02 1 Kolín 11.19
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (SK Jeseniova) 200 m/Dci/B01 1 Praha - Eden 21.70
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (SK Jeseniova) 100 m/Dci/FA Praha - Eden DQ
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (SK Jeseniova) 100 m/Dci/R02 1 Praha - Eden 11.17
04.09.2021 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/M/R03 2 České Budějovice 11.06
04.09.2021 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/M/FA 5 České Budějovice 11.01
04.09.2021 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/M/B01 3 České Budějovice 21.89
28.08.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/U23M/R2 6 Plzeň 11.21
29.08.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/U23M/R1 2 Plzeň 22.05
29.08.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/U23M/F 7 Plzeň 22.04
24.08.2021 2. kolo MPD juniorů a dorostu (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/B01 1 Praha - Juliska 22.39
24.08.2021 2. kolo MPD juniorů a dorostu (TJ Dukla Praha) skok daleký/Dci 8 Praha - Juliska 5.83
21.08.2021 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 100 m/M/FA 4 Turnov 11.12
21.08.2021 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 200 m/M/B01 2 Turnov 21.92
21.08.2021 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 100 m/M/R03 1 Turnov 11.47
14.08.2021 Mezistátní utkání ČR - Maďarsko - Polsko - Slovensko dorostenců a dorostenek (VSK Univerzita Brno) 100 m/Dci 6 Brno 11.22
14.08.2021 Mezistátní utkání ČR - Maďarsko - Polsko - Slovensko dorostenců a dorostenek (VSK Univerzita Brno) 200 m/Dci Brno 22.04
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/FA Bílina 11.00
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/M/B01 1 Bílina 21.91
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/R02 1 Bílina 11.21
28.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) skok vysoký/Dci Praha - Děkanka NM
28.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m/Dci/FA Praha - Děkanka 10.91
28.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m/Dci/R01 1 Praha - Děkanka 11.50
29.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) skok daleký/Dci 5 Praha - Děkanka 5.90
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/R1 1 Kladno 11.13
20.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/R1 1 Kladno 21.93
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/F Kladno 11.03
20.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/FA Kladno 21.59
13.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) 200 m/M/B01 3 Praha - Eden 22.10
13.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) 100 m/M/FA Praha - Eden 11.09
13.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) 100 m/M/R03 2 Praha - Eden 11.13
08.06.2021 1. kolo PPD juniorů a dorostu (ASK Slavia Praha) 200 m/Dci/B01 1 Praha - Eden 21.88
08.06.2021 1. kolo PPD juniorů a dorostu (ASK Slavia Praha) skok daleký/Dci 6 Praha - Eden 6.09
02.06.2021 Mítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/R2 6 Plzeň 11.33
28.05.2021 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B02 3 Praha - Eden 22.64
28.05.2021 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B02 3 Praha - Eden 11.19
17.05.2021 Měřený trénink (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B1 3 Praha - Eden 07.22
17.05.2021 Měřený trénink (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B1 1 Praha - Eden 16.44
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R2 4 Ostrava 07.24
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/F 4 Ostrava 07.22
07.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/R2 2 Ostrava 22.73
07.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/F Ostrava 22.77
03.02.2021 Czech Indoor Gala (WAIT Silver) 60 m/M/R2 7 Ostrava 07.30