Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Dudycha
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AC Vysoké Mýto z.s.
  • Trenér: Dejdar Lukáš
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2022: ME17-800 m/1., MSJ-800 m/SF
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - 2 1 - 1 1 -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - 1 - - - - - - 1 - - - -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Mistrovství Evropy do 17 let
Jeruzalém 2022 800 m
Rekordy ČR
Dráha Dorostenci
800 m *1:48.58 Ostrava 31.05.2022
Hala Dorostenci
800 m 1:50.94 Ostrava 06.03.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.47 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
60 m 07.83 Ústí nad Orlicí 05.09.2020
150 m 20.31 h Jablonec nad Nisou 08.12.2018
150 m 17.77 Třinec 20.09.2020
200 m 25.75 Svitavy 01.09.2019
300 m 37.01 Svitavy 21.06.2020
400 m 49.82 Kolín 02.06.2021
400 m 49.52 h Ostrava 19.02.2022
800 m 1:50.94 h Ostrava 06.03.2022
800 m 1:48.58 Ostrava 31.05.2022
1000 m 3:01.64 Pardubice 21.05.2019
1000 m 2:44.59 h Praha - Stromovka 14.12.2019
1500 m 4:18.27 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
1500 m 4:06.46 Opava 15.08.2020
3000 m 09:29.26 Chrudim 28.06.2020
60 m překážek (0.76) 10.99 Kolín 03.06.2018
skok vysoký 1.56 Chrudim 28.06.2020
skok daleký 4.89 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
skok daleký 5.12 Svitavy 13.06.2020
hod diskem 1kg 16.54 Ústí nad Orlicí 05.09.2020
hod oštěpem 600g 34.46 Svitavy 13.06.2020
hod kriketovým míčkem 48.79 Ústí nad Orlicí 12.05.2018
pohár rozhlasu 1491 Pardubice 21.05.2019
středoškolský pohár 1194 Ústí nad Orlicí 22.09.2022
pětiboj 1865 Kolín 03.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 49.82 Kolín 02.06.2021
800 m 1:57.02 h Ostrava 07.03.2021
800 m 1:52.77 Zlín 26.06.2021
1500 m 4:17.53 Pardubice 11.09.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.11.2021 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (SKM Valašské Meziříčí) Přespolní běh mílaři/M 33 Valašské Meziříčí 15:34
25.09.2021 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 800 m/J/B01 10 Praha - Eden 2:09.61
25.09.2021 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 400 m/J/B02 Praha - Eden DQ
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 1500 m/J 4 Pardubice 4:17.53
03.07.2021 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 1500 m/M Mladá Boleslav DNS
03.07.2021 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 400 m/M/B01 3 Mladá Boleslav 50.58
26.06.2021 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (Atletický klub Zlín, z.s.) 400 m/M/R3 Zlín DNF
26.06.2021 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/M/R1 4 Zlín 1:52.77
27.06.2021 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/M/F 6 Zlín 1:54.88
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 400 m/Dci/R3 Kladno DNF
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Dci/R1 1 Kladno 2:01.50
20.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Dci/F Kladno 1:57.07
12.06.2021 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/M/B01 1 Stará Boleslav 49.84
07.06.2021 Memoriál Josefa Odložila (Bronzový mítink WACT) 800 m/M/B2 2 Praha 1:54.36
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Kolín - KOLIN - 67. ročník Polabských závodů (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/M/B02 2 Kolín 49.82
30.05.2021 Krajský přebor LKAS družstev juniorů (AC Mladá Boleslav z.s.) 800 m/J Mladá Boleslav 1:58.19
30.05.2021 Krajský přebor LKAS družstev juniorů (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/J/B02 1 Mladá Boleslav 23.47
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dci/R1 1 Ostrava 2:01.17
07.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dci/F Ostrava 1:57.02
26.02.2021 4. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 1500 m/M/F Praha - Stromovka DNS