Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Lazar
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.90 Stará Boleslav 06.10.2019
60 m 08.67 h Praha-Stromovka 07.12.2019
100 m 13.15 Praha - Podvinný mlýn 22.06.2021
150 m 24.55 Praha - Vokovice 30.05.2018
200 m 36.37 Ostrava 22.06.2017
800 m 3:11.15 Stará Boleslav 08.10.2016
1000 m 3:44.05 Stará Boleslav 06.10.2019
1000 m 3:35.75 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
60 m překážek (0.76) 15.19 Praha-Jeseniova 02.05.2016
60 m překážek (0.84) 11.19 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
100 m překážek (0.84) 19.33 Praha - Juliska 21.05.2019
200 m překážek (0.76) 31.93 Praha - Kotlářka 03.09.2021
skok vysoký 1.36 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok vysoký 1.39 Praha - Hostivař 10.06.2020
skok o tyči 2.10 Stará Boleslav 05.10.2019
skok daleký 4.80 h Praha-Stromovka 07.12.2019
skok daleký 5.56 Praha - Děkanka 29.06.2021
vrh koulí 3kg 07.67 Praha - Vokovice 30.05.2018
vrh koulí 4kg 10.02 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
vrh koulí 4kg 11.05 Praha-Hostivař 24.09.2020
vrh koulí 5kg 09.79 Praha - Juliska 24.08.2021
hod diskem 1kg 31.06 Praha-Hostivař 24.09.2020
hod oštěpem 600g 29.25 Praha - Vokovice 16.09.2020
hod oštěpem 700g 25.89 Praha - Eden 08.06.2021
hod kriketovým míčkem 35.18 Stará Boleslav 06.10.2018
pětiboj 0691 Stará Boleslav 06.10.2018
sedmiboj hala [Zci] 2127 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
devítiboj 2520 Stará Boleslav 06.10.2019
vrhačský trojboj 1269 Praha-Hostivař 24.09.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.15 Praha - Podvinný mlýn 22.06.2021
200 m překážek (0.76) 31.93 Praha - Kotlářka 03.09.2021
skok daleký 5.56 Praha - Děkanka 29.06.2021
vrh koulí 5kg 09.79 Praha - Juliska 24.08.2021
hod oštěpem 700g 25.89 Praha - Eden 08.06.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.09.2021 3. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m překážek (0.76)/M/B01 1 Praha - Kotlářka 31.93
24.08.2021 2. kolo MPD juniorů a dorostu (TJ Dukla Praha) vrh koulí 5kg/Dci 11 Praha - Juliska 09.79
24.08.2021 2. kolo MPD juniorů a dorostu (TJ Dukla Praha) skok daleký/Dci 14 Praha - Juliska 5.23
29.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) skok daleký/Dci 9 Praha - Děkanka 5.56
28.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) vrh koulí 5kg/Dci 10 Praha - Děkanka 09.62
22.06.2021 2. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) skok daleký/M 8 Praha - Podvinný mlýn 5.06
22.06.2021 2. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/M/R02 3 Praha - Podvinný mlýn 13.15
08.06.2021 1. kolo PPD juniorů a dorostu (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 700g/Dci 22 Praha - Eden 25.89
08.06.2021 1. kolo PPD juniorů a dorostu (ASK Slavia Praha) skok daleký/Dci 20 Praha - Eden 5.24
25.05.2021 Uzavřené kontrolní závody ATLETIKA HOSTIVAŘ, z.s. (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) skok daleký/Dci Praha - Hostivař 5.27
25.05.2021 Uzavřené kontrolní závody ATLETIKA HOSTIVAŘ, z.s. (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) vrh koulí 5kg/Dci Praha - Hostivař 09.32
25.05.2021 Uzavřené kontrolní závody ATLETIKA HOSTIVAŘ, z.s. (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 100 m/Dci Praha - Hostivař 13.3