Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Tkáčová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér: Feilhauerová Jana
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m 1733 976
    200 m 1625 948
    akt. 20.07.2021
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - 1 -
- - - - - - - - - 2 - - 2 1 -
- - - - - - - - - 1 - - - 1 -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Žádná medaile
Rekordy ČR
Dráha Žákyně
4 x 60 m - oddíl 29.34 Třinec 19.09.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.0 Kopřivnice 19.05.2020
60 m 07.72 Třinec 19.09.2020
60 m 07.74 h Ostrava 06.03.2021
100 m 12.08 Kladno 19.06.2021
150 m 19.17 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
150 m 18.83 Praha - Eden 24.07.2020
200 m 25.68 h Ostrava 07.03.2021
200 m 24.60 Kladno 20.06.2021
300 m 47.57 h Ostrava 14.01.2018
300 m 42.35 Brno 08.09.2020
600 m 1:56.78 Opava 18.05.2017
800 m 2:30.66 h Praha - Stromovka 07.02.2020
800 m 2:35.41 Třebíč 06.06.2021
1500 m 5:57.43 Ostrava - Vítkovice 08.10.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.17 Třinec 24.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 09.98 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 09.05 h Praha - Stromovka 07.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 14.75 Opava 09.06.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 14.57 Třebíč 05.06.2021
200 m překážek (0.76) 28.77 Třinec 20.09.2020
skok vysoký 1.66 h Brno-Olympia 14.02.2020
skok vysoký 1.59 Třebíč 05.06.2021
skok daleký 5.29 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
skok daleký 5.44 Praha - Eden 25.07.2020
vrh koulí 2kg 08.87 Třinec 28.06.2018
vrh koulí 3kg 09.13 h Praha - Stromovka 07.02.2020
vrh koulí 3kg 11.42 Třebíč 05.06.2021
hod diskem 0,75kg 21.35 Frýdek-Místek 25.09.2019
hod oštěpem 400g 25.23 Třinec 28.06.2018
hod oštěpem 500g 35.82 Třinec 27.05.2021
hod kriketovým míčkem 48.86 Kolín 03.06.2018
pohár rozhlasu 1928 Tyršův stadión, Opava 27.05.2019
hod plným míčem 2kg 09.38 Kopřivnice 19.05.2020
pětiboj 2708 Kolín 03.06.2018
pětiboj hala [Zky] 3459 h Praha - Stromovka 07.02.2020
sedmiboj [Zky] 4555 Praha - Eden 25.07.2020
sedmiboj [Dky] 4957 Třebíč 06.06.2021
čtyřboj 2250 Opava 10.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.74 h Ostrava 06.03.2021
60 m 08.00 Třinec 27.05.2021
100 m 12.08 Kladno 19.06.2021
200 m 25.68 h Ostrava 07.03.2021
200 m 24.60 Kladno 20.06.2021
800 m 2:35.41 Třebíč 06.06.2021
100 m překážek (0.76/8.50) 14.57 Třebíč 05.06.2021
skok vysoký 1.56 h Otrokovice 16.02.2021
skok vysoký 1.59 Třebíč 05.06.2021
skok daleký 5.13 h Ostrava 06.03.2021
skok daleký 5.34 Třebíč 06.06.2021
vrh koulí 3kg 11.42 Třebíč 05.06.2021
hod oštěpem 500g 35.82 Třinec 27.05.2021
sedmiboj [Dky] 4957 Třebíč 06.06.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dky/R3 2 Kladno 12.12
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dky/F Kladno 12.08
20.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dky/R3 1 Kladno 25.05
20.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dky/FA Kladno 24.60
12.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Ž/R01 1 Ostrava - Vítkovice 12.19
12.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Ž/FA Ostrava - Vítkovice 12.14
12.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Ž 6 Ostrava - Vítkovice 5.32
06.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) sedmiboj [Dky]/Dky/F Třebíč 4957
05.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 4 Třebíč 14.57
05.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Dky 6 Třebíč 1.59
06.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Dky Třebíč 5.34
05.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh koulí 3kg/Dky 5 Třebíč 11.42
06.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod oštěpem 500g/Dky 8 Třebíč 32.99
05.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/Dky/B2 1 Třebíč 24.89
06.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Dky/B2 5 Třebíč 2:35.41
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Kopřivnice - AKEZK (AKEZ Kopřivnice) skok vysoký/Dky 1= Kopřivnice 1.50
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Kopřivnice - AKEZK (AKEZ Kopřivnice) hod oštěpem 500g/Dky Kopřivnice 33.26
27.05.2021 Oddílové závody (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 500g/Dky Třinec 35.82
27.05.2021 Oddílové závody (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky Třinec 14.74
27.05.2021 Oddílové závody (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Ž Třinec 5.23
27.05.2021 Oddílové závody (TJ TŽ Třinec) 60 m/Ž/B01 1 Třinec 08.00
23.05.2021 Mítink ČAS (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B2 2 Ostrava 14.91
19.05.2021 Zlatá tretra Ostrava (Zlatý mítink WACT) (TK Plus) skok daleký/Ž 6 Ostrava 5.30
02.05.2021 LIMEETING OSTRAVA 2021 (SSK Vítkovice) 100 m/Ž/R 4 Ostrava - Vítkovice 12.40
02.05.2021 LIMEETING OSTRAVA 2021 (SSK Vítkovice) 100 m/Ž/F Ostrava - Vítkovice 12.36
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R1 2 Ostrava 07.74
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/F 4 Ostrava 07.85
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dky 10 Ostrava 5.13
07.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/R1 2 Ostrava 25.68
07.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/F 5 Ostrava 25.86
20.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R2 7 Ostrava 07.92
21.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/R1 4 Ostrava 25.78
16.02.2021 Otrokovický halový mítink (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Dky/F 5 Otrokovice 5.13
16.02.2021 Otrokovický halový mítink (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Dky/F 4 Otrokovice 1.56
14.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/R1 2 Praha - Stromovka 07.85
14.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B2 3 Praha - Stromovka 25.75
14.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/F 6 Praha - Stromovka 07.97
03.02.2021 Czech Indoor Gala (WAIT Silver) 60 m/Ž/R1 3 Ostrava 07.88
03.02.2021 Czech Indoor Gala (WAIT Silver) 60 m/Ž/F 5 Ostrava 07.91