Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Tkáčová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér: Feilhauerová Jana
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - 1 -
- - - - - - - - - - - - 2 1 -
- - - - - - - - - - - - - 1 -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Žádná medaile
Rekordy ČR
Dráha Žákyně
4 x 60 m - oddíl 29.34 Třinec 19.09.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.0 Kopřivnice 19.05.2020
60 m 07.72 Třinec 19.09.2020
60 m 07.74 h Ostrava 06.03.2021
100 m 12.36 Ostrava-Vítkovice 02.05.2021
150 m 19.17 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
150 m 18.83 Praha - Eden 24.07.2020
200 m 25.68 h Ostrava 07.03.2021
300 m 47.57 h Ostrava 14.01.2018
300 m 42.35 Brno 08.09.2020
600 m 1:56.78 Opava 18.05.2017
800 m 2:30.66 h Praha - Stromovka 07.02.2020
800 m 2:37.09 Třinec 28.06.2020
1500 m 5:57.43 Ostrava - Vítkovice 08.10.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.17 Třinec 24.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 09.98 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 09.05 h Praha - Stromovka 07.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 14.75 Opava 09.06.2020
200 m překážek (0.76) 28.77 Třinec 20.09.2020
skok vysoký 1.58 Jablonec nad Nisou 25.06.2019
skok vysoký 1.66 h Brno-Olympia 14.02.2020
skok daleký 5.29 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
skok daleký 5.44 Praha - Eden 25.07.2020
vrh koulí 2kg 08.87 Třinec 28.06.2018
vrh koulí 3kg 09.13 h Praha - Stromovka 07.02.2020
vrh koulí 3kg 09.41 Třinec 27.06.2020
hod diskem 0,75kg 21.35 Frýdek-Místek 25.09.2019
hod oštěpem 400g 25.23 Třinec 28.06.2018
hod oštěpem 500g 30.33 Praha - Eden 25.07.2020
hod kriketovým míčkem 48.86 Kolín 03.06.2018
pohár rozhlasu 1928 Tyršův stadión, Opava 27.05.2019
hod plným míčem 2kg 09.38 Kopřivnice 19.05.2020
pětiboj 2708 Kolín 03.06.2018
pětiboj hala [Zky] 3459 h Praha - Stromovka 07.02.2020
sedmiboj [Zky] 4555 Praha - Eden 25.07.2020
čtyřboj 2250 Opava 10.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.74 h Ostrava 06.03.2021
100 m 12.36 Ostrava-Vítkovice 02.05.2021
200 m 25.68 h Ostrava 07.03.2021
skok vysoký 1.56 h Otrokovice 16.02.2021
skok daleký 5.13 h Otrokovice 16.02.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.05.2021 LIMEETING OSTRAVA 2021 (SSK Vítkovice) 100 m/Ž/R 4 Ostrava-Vítkovice 12.40
02.05.2021 LIMEETING OSTRAVA 2021 (SSK Vítkovice) 100 m/Ž/F Ostrava-Vítkovice 12.36
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R1 2 Ostrava 07.74
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/F 4 Ostrava 07.85
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dky 10 Ostrava 5.13
07.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/R1 2 Ostrava 25.68
07.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/F 5 Ostrava 25.86
20.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R2 7 Ostrava 07.92
21.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/R1 4 Ostrava 25.78
16.02.2021 Otrokovický halový mítink (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Dky/F 5 Otrokovice 5.13
16.02.2021 Otrokovický halový mítink (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Dky/F 4 Otrokovice 1.56
14.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/R1 2 Praha - Stromovka 07.85
14.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B2 3 Praha - Stromovka 25.75
14.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/F 6 Praha - Stromovka 07.97
03.02.2021 Czech Indoor Gala (WAIT Silver) 60 m/Ž/R1 3 Ostrava 07.88
03.02.2021 Czech Indoor Gala (WAIT Silver) 60 m/Ž/F 5 Ostrava 07.91