Karta atleta

Export do excelu
  • Barbora Křížová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: Halbich Michal
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m 1612 977
    200 m 864 995
    akt. 24.05.2022
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - 1 - 2 2 -
- - - - - - - - - 2 - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.76 h Ostrava 19.02.2022
60 m 07.89 Praha - Eden 02.05.2022
100 m 12.09 Kladno 19.06.2021
150 m 18.39 h Praha - Stromovka 01.03.2020
150 m 18.27 Praha - Eden 24.07.2020
200 m 24.40 Brno 14.08.2021
200 m 24.75 h Ostrava 20.02.2022
300 m 41.70 Karlovy Vary 14.09.2019
300 m 40.75 h Praha - Strahov 31.01.2020
600 m 2:00.37 Praha - Jeseniova 18.05.2017
800 m 2:42.41 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
800 m 2:39.02 Praha - Eden 25.07.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 10.07 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 09.08 h Praha - Strahov 31.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 14.58 Praha - Eden 24.07.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 15.15 Praha - Eden 02.10.2021
skok vysoký 1.48 h Nehvizdy 06.01.2019
skok vysoký 1.47 Třebíč 05.06.2021
skok daleký 5.09 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
skok daleký 5.46 Praha - Eden 25.07.2020
vrh koulí 2kg 10.81 Praha - Děkanka 11.09.2018
vrh koulí 3kg 10.00 h Praha - Stromovka 25.01.2020
vrh koulí 3kg 11.10 Praha - Eden 24.07.2020
hod oštěpem 500g 32.52 Praha - Eden 10.05.2022
hod kriketovým míčkem 45.46 Kolín 03.06.2018
pětiboj 2881 Kolín 03.06.2018
pětiboj hala [Zky] 3020 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
sedmiboj [Zky] 4708 Praha - Eden 25.07.2020
sedmiboj [Dky] 4257 Praha - Eden 03.10.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.09 Kladno 19.06.2021
200 m 24.40 Brno 14.08.2021
800 m 2:44.89 Praha - Eden 03.10.2021
100 m překážek (0.76/8.50) 15.15 Praha - Eden 02.10.2021
skok vysoký 1.47 Třebíč 05.06.2021
skok daleký 5.18 Praha - Eden 03.10.2021
vrh koulí 3kg 09.62 Praha - Eden 02.10.2021
hod oštěpem 500g 28.23 Praha - Eden 03.10.2021
sedmiboj [Dky] 4257 Praha - Eden 03.10.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) sedmiboj [Dky]/Dky 5 Praha - Eden 4257
02.10.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky Praha - Eden 25.55
03.10.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Dky 12 Praha - Eden 2:44.89
02.10.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 2 Praha - Eden 15.15
03.10.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 500g/Dky 6 Praha - Eden 28.23
02.10.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Dky 10 Praha - Eden 09.62
03.10.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/Dky Praha - Eden 5.18
02.10.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Dky 13= Praha - Eden 1.41
26.09.2021 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dky/B01 3 Kolín 25.32
26.09.2021 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/FA Kolín 12.33
26.09.2021 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/R03 2 Kolín 12.35
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (SK Jeseniova) 100 m/Dky/R01 1 Praha - Eden 12.56
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (SK Jeseniova) 200 m/Dky/B01 1 Praha - Eden 24.96
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (SK Jeseniova) 100 m/Dky/FA Praha - Eden 12.27
04.09.2021 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Ž/R01 1 České Budějovice 12.69
04.09.2021 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Ž/FA České Budějovice 12.40
04.09.2021 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/Ž/B01 1 České Budějovice 25.36
29.08.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/U23Z/R3 1 Plzeň 24.69
29.08.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/U23Z/F 4 Plzeň 24.78
24.08.2021 2. kolo MPD juniorů a dorostu (TJ Dukla Praha) skok daleký/Dky 8 Praha - Juliska 4.86
24.08.2021 2. kolo MPD juniorů a dorostu (TJ Dukla Praha) 200 m/Dky/B01 1 Praha - Juliska 25.65
21.08.2021 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 200 m/Ž/B01 Turnov DNS
21.08.2021 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 100 m/Ž/FA Turnov 12.45
21.08.2021 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 100 m/Ž/R01 1 Turnov 12.63
14.08.2021 Mezistátní utkání ČR - Maďarsko - Polsko - Slovensko dorostenců a dorostenek (VSK Univerzita Brno) 100 m/Dky Brno 12.16
14.08.2021 Mezistátní utkání ČR - Maďarsko - Polsko - Slovensko dorostenců a dorostenek (VSK Univerzita Brno) 200 m/Dky Brno 24.40
08.07.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/F Praha - Eden 12.14
08.07.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/R01 1 Praha - Eden 12.26
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/Ž/B01 1 Bílina 25.26
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/Ž/FA Bílina 12.10
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/Ž/R01 1 Bílina 12.67
28.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m/Dky/FA Praha - Děkanka 12.34
28.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m/Dky/R01 1 Praha - Děkanka 12.45
28.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R02 Praha - Děkanka DNF
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dky/R3 1 Kladno 12.10
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dky/F Kladno 12.09
20.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dky/R4 1 Kladno 24.97
20.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dky/FA Kladno 24.88
13.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) skok daleký/Ž 6 Praha - Eden 5.07
13.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) 100 m/Ž/R01 1 Praha - Eden 12.33
13.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) 100 m/Ž/FA Praha - Eden 12.27
08.06.2021 1. kolo PPD juniorů a dorostu (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky/B01 2 Praha - Eden 25.21
08.06.2021 1. kolo PPD juniorů a dorostu (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 2 Praha - Eden 14.39
06.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) sedmiboj [Dky]/Dky/F 15 Třebíč 3816
05.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/Dky/B1 1 Třebíč 25.15
06.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Dky/B1 6 Třebíč 2:46.12
05.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B2 6 Třebíč 15.37
05.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Dky 12 Třebíč 1.47
06.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Dky 8 Třebíč 5.03
05.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh koulí 3kg/Dky 14 Třebíč 09.40
06.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod oštěpem 500g/Dky Třebíč NM
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Praha - JESPR (SK Jeseniova) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 2 Praha 16.06
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Praha - JESPR (SK Jeseniova) skok vysoký/Dky Praha 1.41
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Praha - JESPR (SK Jeseniova) vrh koulí 3kg/Dky 5 Praha 08.94
26.05.2021 Oddílový závod pro dorost (SK Jeseniova) skok daleký/Ž 5 Praha - Jeseniova 4.87
26.05.2021 Oddílový závod pro dorost (SK Jeseniova) skok vysoký/Ž Praha - Jeseniova 1.44
26.05.2021 Oddílový závod pro dorost (SK Jeseniova) vrh koulí 3kg/Dky 7 Praha - Jeseniova 08.03