Karta atleta

Export do excelu
  • Jana Piškulová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Břeclav
  • Trenér: Chlumecký Zbyněk
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.22 h Ostrava 03.02.2021
60 m 08.02 Praha - Eden 13.10.2021
100 m 12.60 Znojmo 13.06.2021
150 m 19.30 Břeclav 14.07.2021
200 m 25.36 Břeclav 29.05.2021
300 m 42.99 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
300 m 40.88 Břeclav 22.05.2021
400 m 59.39 h Ostrava 06.03.2021
400 m 56.92 Plzeň 28.08.2021
600 m 1:38.98 Břeclav 11.08.2021
800 m 2:28.63 h Praha - Stromovka 07.02.2020
800 m 2:21.69 Praha - Eden 13.10.2021
60 m překážek (0.76/8.20) 09.82 h Ostrava - Vítkovice 17.01.2020
60 m překážek (0.76/8.50) 09.03 h Ostrava 06.03.2021
100 m překážek (0.76/8.20) 14.61 Třinec 19.09.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 14.44 Kladno 19.06.2021
100 m překážek (0.84) 14.78 Břeclav 22.08.2021
200 m překážek (0.76) 29.96 Břeclav 27.09.2020
300 m překážek (0.76) 44.13 Kladno 19.06.2021
400 m překážek (0.76) 70.45 Břeclav 07.08.2021
skok vysoký 1.50 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok vysoký 1.53 Třinec 27.06.2020
skok daleký 5.19 h Praha - Stromovka 07.02.2020
skok daleký 5.50 Břeclav 11.08.2021
vrh koulí 2kg 07.45 Břeclav 15.08.2018
vrh koulí 3kg 08.33 h Praha - Stromovka 07.02.2020
vrh koulí 3kg 10.17 Břeclav 28.07.2021
hod oštěpem 500g 38.37 Olomouc 13.09.2020
pohár rozhlasu 1171 Břeclav 17.05.2019
hod kriketovým míčkem 46.84 Břeclav 19.06.2019
středoškolský pohár 1643 Praha - Eden 13.10.2021
pětiboj hala [Zky] 3068 h Praha - Stromovka 07.02.2020
sedmiboj [Zky] 4492 Třinec 27.06.2020
sedmiboj [Dky] 4914 Třinec 10.07.2021
sprintérský trojboj 2406 Břeclav 04.08.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.22 h Ostrava 03.02.2021
60 m 08.02 Praha - Eden 13.10.2021
100 m 12.60 Znojmo 13.06.2021
150 m 19.30 Břeclav 14.07.2021
200 m 25.36 Břeclav 29.05.2021
300 m 40.88 Břeclav 22.05.2021
400 m 59.39 h Ostrava 06.03.2021
400 m 56.92 Plzeň 28.08.2021
600 m 1:38.98 Břeclav 11.08.2021
800 m 2:21.69 Praha - Eden 13.10.2021
60 m překážek (0.76/8.50) 09.03 h Ostrava 06.03.2021
100 m překážek (0.76/8.50) 14.44 Kladno 19.06.2021
100 m překážek (0.84) 14.78 Břeclav 22.08.2021
200 m překážek (0.76) 30.74 Břeclav 28.07.2021
300 m překážek (0.76) 44.13 Kladno 19.06.2021
400 m překážek (0.76) 70.45 Břeclav 07.08.2021
skok vysoký 1.52 Třinec 10.07.2021
skok daleký 4.65 h Otrokovice 16.02.2021
skok daleký 5.50 Břeclav 11.08.2021
vrh koulí 3kg 10.17 Břeclav 28.07.2021
hod oštěpem 500g 35.11 Třinec 11.07.2021
středoškolský pohár 1643 Praha - Eden 13.10.2021
sedmiboj [Dky] 4914 Třinec 10.07.2021
sprintérský trojboj 2406 Břeclav 04.08.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.10.2021 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (ASK Slavia Praha) středoškolský pohár/Jky 6 Praha - Eden 1643
13.10.2021 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (ASK Slavia Praha) 60 m/Jky/B01 1 Praha - Eden 08.02
13.10.2021 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (ASK Slavia Praha) 800 m/Jky Praha - Eden 2:21.69
11.09.2021 MMS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/Dky 6 Břeclav 1.48
11.09.2021 MMS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Dky 11 Břeclav 4.96
11.09.2021 MMS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 1 Břeclav 14.55
04.09.2021 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B01 2 Ostrava - Vítkovice 25.65
04.09.2021 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/B01 3 Ostrava - Vítkovice 57.44
04.09.2021 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 2 Ostrava - Vítkovice 15.13
28.08.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/U23Z/R1 3 Plzeň 56.92
28.08.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek (0.84)/U23Z/R1 7 Plzeň 15.28
29.08.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/U23Z/F 7 Plzeň 57.06
22.08.2021 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 2 Břeclav 14.78
22.08.2021 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Ž/B01 2 Břeclav 57.28
22.08.2021 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Ž/B01 2 Břeclav 25.57
11.08.2021 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Ž/B01 3 Břeclav 08.13
11.08.2021 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 600 m/Ž Břeclav 1:38.98
11.08.2021 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Ž Břeclav 5.50
07.08.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Ž 4 Břeclav 5.15
07.08.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 1 Břeclav 70.45
07.08.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 1 Břeclav 15.09
04.08.2021 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) sprintérský trojboj/Ž Břeclav 2406
04.08.2021 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Ž/B01 3 Břeclav 08.17
04.08.2021 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/B01 3 Břeclav 12.87
04.08.2021 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Ž/B01 1 Břeclav 25.77
28.07.2021 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 3kg/Dky Břeclav 10.17
28.07.2021 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m překážek (0.76)/Ž Břeclav 30.74
28.07.2021 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Ž/B01 1 Břeclav 41.54
14.07.2021 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Ž/B01 3 Břeclav 08.09
14.07.2021 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Ž/B01 1 Břeclav 19.30
14.07.2021 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 500g/Dky Břeclav 34.83
14.07.2021 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Ž Břeclav 5.24
10.07.2021 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) sedmiboj [Dky]/Dky Třinec 4914
10.07.2021 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dky Třinec 25.38
11.07.2021 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 800 m/Dky Třinec 2:23.74
10.07.2021 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky Třinec 14.46
11.07.2021 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 500g/Dky Třinec 35.11
10.07.2021 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 3kg/Dky Třinec 10.16
11.07.2021 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Dky Třinec 5.21
10.07.2021 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Dky Třinec 1.52
03.07.2021 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 MS Uherské Hradiště 15.44
03.07.2021 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 400 m/Ž/B03 MS Uherské Hradiště 57.64
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R1 3 Kladno 14.44
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 300 m překážek (0.76)/Dky/R4 3 Kladno 44.13
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F 6 Kladno 14.50
20.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) 300 m překážek (0.76)/Dky/FB Kladno 44.31
13.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 200 m/Ž/B01 2 Znojmo 25.96
13.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/Ž/FA 5 Znojmo 12.60
13.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) skok daleký/Ž Znojmo 5.45
13.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/Ž/R04 1 Znojmo 12.60
06.06.2021 I. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev i jednotlivců dorostu (AK Zlín) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 1 Zlín 14.54
06.06.2021 I. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev i jednotlivců dorostu (AK Zlín) 300 m překážek (0.76)/Dky/B03 1 Zlín 44.76
29.05.2021 Oddílové kontrolní závody (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/B01 2 Břeclav 12.66
29.05.2021 Oddílové kontrolní závody (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Ž/B01 2 Břeclav 25.36
29.05.2021 Oddílové kontrolní závody (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Ž Břeclav 5.24
23.05.2021 Mítink ČAS (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 4 Ostrava 14.62
22.05.2021 Oddílové kontrolní závody (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 500g/Dky Břeclav 34.02
22.05.2021 Oddílové kontrolní závody (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Ž/B04 2 Břeclav 19.42
22.05.2021 Oddílové kontrolní závody (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Ž/B01 3 Břeclav 08.16
22.05.2021 Oddílové kontrolní závody (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Ž/B01 1 Břeclav 40.88
22.05.2021 Oddílové kontrolní závody (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 3kg/Dky Břeclav 09.63
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dky/R3 4 Ostrava 59.39
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R1 3 Ostrava 09.03
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F 7 Ostrava 09.05
16.02.2021 Otrokovický halový mítink (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Dky/F 10 Otrokovice 4.65
03.02.2021 Czech Indoor Gala (WAIT Silver) 60 m/Ž/R2 6 Ostrava 08.22