Karta atleta

Export do excelu
  • Hana Maštalířová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér: Maštalířová Klára, Nejezchleba Jozef
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.35 Brno 07.09.2020
150 m 24.22 Brno 11.09.2018
150 m 23.70 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
300 m 52.24 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
300 m 48.53 Brno 08.09.2020
400 m 92.4 Frýdek-Místek 18.06.2014
500 m 1:31.90 Frýdek-Místek 17.06.2020
600 m 1:54.3 Frýdek-Místek 27.05.2020
800 m 2:47.15 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
800 m 2:45.32 Opava 13.06.2020
1500 m 6:12.96 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
1500 m 5:52.09 Brno 07.09.2020
1 anglická míle 6:44.1 Frýdek-Místek 23.06.2021
3000 m 14:49.11 Frýdek-Místek 13.11.2021
60 m překážek (0.76/7.70) 13.05 Ostrava 14.09.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.60 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
skok vysoký 1.29 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
skok vysoký 1.30 TJ Slezan Frýdek-Místek 09.05.2019
skok daleký 4.18 Brno 07.09.2020
vrh koulí 2kg 07.84 Ostrava-Martinov 20.05.2018
vrh koulí 2kg 08.18 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
vrh koulí 3kg 06.41 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
vrh koulí 3kg 08.15 Ostrava - Vítkovice 24.08.2020
hod diskem 0,75kg 22.50 Frýdek-Místek 13.09.2020
hod diskem 1kg 19.47 Zlín 06.06.2021
hod kladivem 3kg 35.22 Kolín 26.09.2021
hod kladivem 4kg 22.68 Ostrava - Vítkovice 04.09.2021
hod oštěpem 400g 20.85 Opava 28.04.2018
hod oštěpem 500g 22.62 Třinec 01.06.2019
hod kriketovým míčkem 33.42 TJ Slezan Frýdek-Místek 15.05.2018
pohár rozhlasu 0884 TJ Slezan Frýdek-Místek 09.05.2019
pětiboj 1239 Frýdek-Místek 25.04.2018
čtyřboj 0316 Třinec 19.06.2014
chůze dráha 2000 m 11:49.91 Ostrava - Poruba 30.06.2021
chůze dráha 3000 m 18:06.76 Frýdek-Místek 25.05.2020
chůze dráha 3000 m 17:57.40 h Ostrava 06.03.2021
chůze dráha 5000 m 32:40.40 Ostrava - Vítkovice 04.09.2021
chůze dráha 1000 m 5:33.9 Frýdek-Místek 21.05.2021
chůze dráha 10000 m 79:38.07 Brno 07.08.2021
3 km chůze 18:17 Olomouc 01.08.2020
5 km chůze 31:04 Olomouc 10.04.2021
10 km chůze 74:03 Milovice 18.07.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.61 Frýdek-Místek 30.05.2021
300 m 51.46 Frýdek-Místek 30.05.2021
800 m 2:53.76 Frýdek-Místek 13.11.2021
1 anglická míle 6:44.1 Frýdek-Místek 23.06.2021
3000 m 14:49.11 Frýdek-Místek 13.11.2021
vrh koulí 3kg 08.04 Frýdek-Místek 30.05.2021
hod diskem 1kg 19.47 Zlín 06.06.2021
hod kladivem 3kg 35.22 Kolín 26.09.2021
hod kladivem 4kg 22.68 Ostrava - Vítkovice 04.09.2021
hod oštěpem 500g 18.73 Frýdek-Místek 25.06.2021
chůze dráha 2000 m 11:49.91 Ostrava - Poruba 30.06.2021
chůze dráha 3000 m 17:57.40 h Ostrava 06.03.2021
chůze dráha 3000 m 18:32.21 Břeclav 11.09.2021
chůze dráha 5000 m 32:40.40 Ostrava - Vítkovice 04.09.2021
chůze dráha 1000 m 5:33.9 Frýdek-Místek 21.05.2021
chůze dráha 10000 m 79:38.07 Brno 07.08.2021
5 km chůze 31:04 Olomouc 10.04.2021
10 km chůze 74:03 Milovice 18.07.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.11.2021 Frýdecké šlápoty (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) chůze dráha 3000 m/Dky Frýdek-Místek 19:29.68
13.11.2021 Loučení s oválem (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Dky 5 Frýdek-Místek 2:53.76
13.11.2021 Loučení s oválem (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 3000 m/Ž 17 Frýdek-Místek 14:49.11
12.11.2021 Vrhačské loučení (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Frýdek-Místek 07.31
12.11.2021 Vrhačské loučení (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kladivem 3kg/Dky Frýdek-Místek 29.28
06.11.2021 Běh okolo Olešné (jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) Přespolní běh/Dky 14 Olešná 14:21
06.11.2021 Mistrovství Moravy a Slezska v přespolním běhu - Běh okolo Olešné (jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) Přespolní běh/Dky 14 Frýdek-Místek 0:14:21
08.10.2021 Podzimní házení (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod diskem 1kg/Dky Frýdek-Místek 18.53
08.10.2021 Podzimní házení (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod oštěpem 500g/Dky Frýdek-Místek 18.09
26.09.2021 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kladivem 3kg/Dky 12 Kolín 35.22
26.09.2021 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) chůze dráha 3000 m/Dky Kolín 18:42.75
22.09.2021 Slezanská hodinovka (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hodinovka běh/Jky/B 47 Frýdek-Místek 02019
11.09.2021 MMS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Břeclav) hod diskem 1kg/Dky 20 Břeclav 18.32
11.09.2021 MMS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Břeclav) chůze dráha 3000 m/Dky Břeclav 18:32.21
11.09.2021 MMS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Břeclav) hod kladivem 3kg/Dky 8 Břeclav 30.94
04.09.2021 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SSK Vítkovice, z.s.) hod kladivem 4kg/Ž 14 Ostrava - Vítkovice 22.68
04.09.2021 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SSK Vítkovice, z.s.) chůze dráha 5000 m/Ž Ostrava - Vítkovice 32:40.40
21.08.2021 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) chůze dráha 10000 m/Ž 6 Břeclav NM
07.08.2021 3. kolo chůze do I. a II. ligy mužů a žen, Mistrovství Jihomoravského kraje a Mistrovství MaS (AC Moravská Slavia Brno, spolek) chůze dráha 10000 m/Ž 19 Brno 79:38.07
18.07.2021 2. kolo chůze do extraligy, I. a II. ligy mužů a žen (Sportovní chůze Praha, z. s.) 10 km chůze/Ž 17 Milovice 74:03
03.07.2021 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 10 km chůze/Ž 7 Uherské Hradiště NM
30.06.2021 Krajský chodecký pohár mládeže MSK 2021 (Atletika Poruba z.s.) chůze dráha 2000 m/Dky Ostrava - Poruba 11:49.91
25.06.2021 Letní házení (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod diskem 1kg/Dky Frýdek-Místek 19.17
25.06.2021 Letní házení (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod oštěpem 500g/Dky 4 Frýdek-Místek 18.73
23.06.2021 Frýdecká míle (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 1 anglická míle/Jky 10 Frýdek-Místek 6:44.1
20.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) chůze dráha 5000 m/Dky 8 Kladno 32:48.93
06.06.2021 I. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev i jednotlivců dorostu (AK Zlín) hod diskem 1kg/Dky 22 Zlín 19.47
06.06.2021 I. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev i jednotlivců dorostu (AK Zlín) hod kladivem 3kg/Dky 9 Zlín 33.46
06.06.2021 I. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev i jednotlivců dorostu (AK Zlín) chůze dráha 3000 m/Dky 4 Zlín 19:27.11
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Třinec - TZTRI (TJ TŽ Třinec) hod kladivem 3kg/Dky Třinec 31.56
30.05.2021 Májové závody - 4.část (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 4 Frýdek-Místek 08.04
30.05.2021 Májové závody - 4.část (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Dky/B02 3 Frýdek-Místek 09.61
30.05.2021 Májové závody - 4.část (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Dky/B01 5 Frýdek-Místek 51.46
21.05.2021 Kontrolní závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kladivem 3kg/Dky Frýdek-Místek 31.30
21.05.2021 Kontrolní závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod oštěpem 500g/Dky Frýdek-Místek 17.02
21.05.2021 Kontrolní závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) chůze dráha 1000 m/Ž 6 Frýdek-Místek 5:33.9
10.04.2021 55. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi, Mistrovství ČR mužů a žen v chůzi na 20 km (AK Olomouc) 5 km chůze/Ž 15 Olomouc 31:04
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) chůze dráha 3000 m/Dky 7 Ostrava 17:57.40