Karta atleta

Export do excelu
  • Aneta Skaláková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ VS Tábor, z. s.
  • Trenér: Brázdová Tereza
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.36 h Praha - Strahov 28.01.2017
60 m 08.74 Nová Včelnice 17.09.2017
150 m 23.05 h Praha - Strahov 28.01.2017
150 m 21.24 Nová Včelnice 05.07.2020
200 m 28.03 Nová Včelnice 24.07.2021
300 m 48.44 Tábor 01.05.2019
300 m 47.77 h Praha - Strahov 13.02.2020
400 m 63.23 Vlašim 04.07.2021
800 m 2:40.97 Nová Včelnice 25.07.2021
60 m překážek (0.76/7.70) 12.99 h Praha - Strahov 12.02.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 11.84 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 10.97 h Praha - Strahov 16.02.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 17.68 Nová Včelnice 05.07.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 16.50 Nová Včelnice 24.07.2021
200 m překážek (0.76) 32.69 Tábor 14.07.2020
300 m překážek (0.76) 46.92 Písek 10.07.2021
skok vysoký 1.35 Nová Včelnice 04.05.2019
skok o tyči 2.70 Plzeň 06.07.2021
skok daleký 4.39 h Praha - Strahov 18.01.2020
skok daleký 4.67 Nová Včelnice 25.07.2021
vrh koulí 2kg 07.13 h Praha - Strahov 12.02.2017
vrh koulí 3kg 08.78 h Praha - Strahov 26.01.2019
vrh koulí 3kg 10.94 Plzeň 06.07.2021
vrh koulí 4kg 09.02 Vlašim 04.07.2021
hod diskem 0,75kg 20.70 Tábor 11.05.2019
hod kladivem 3kg 21.03 České Budějovice 20.06.2020
hod oštěpem 400g 17.69 Písek 04.06.2017
hod oštěpem 500g 27.00 Nová Včelnice 25.07.2021
hod kriketovým míčkem 29.59 Nová Včelnice 05.05.2018
pohár rozhlasu 0438 Tábor 16.05.2019
pětiboj 2141 Nová Včelnice 05.05.2018
sedmiboj [Zky] 3215 Nová Včelnice 05.07.2020
sedmiboj [Dky] 3705 Nová Včelnice 24.07.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 28.03 Nová Včelnice 24.07.2021
400 m 63.23 Vlašim 04.07.2021
800 m 2:40.97 Nová Včelnice 25.07.2021
100 m překážek (0.76/8.50) 16.50 Nová Včelnice 24.07.2021
300 m překážek (0.76) 46.92 Písek 10.07.2021
skok vysoký 1.31 Nová Včelnice 24.07.2021
skok o tyči 2.70 Plzeň 06.07.2021
skok daleký 4.67 Nová Včelnice 25.07.2021
vrh koulí 3kg 10.94 Plzeň 06.07.2021
vrh koulí 4kg 09.02 Vlašim 04.07.2021
hod oštěpem 500g 27.00 Nová Včelnice 25.07.2021
sedmiboj [Dky] 3705 Nová Včelnice 24.07.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (SK Jeseniova) skok o tyči/Dky 8 Praha - Eden 2.40
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (SK Jeseniova) 300 m překážek (0.76)/Dky/B01 6 Praha - Eden 50.04
24.07.2021 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 24.7.2021) (TJ Nová Včelnice, z.s.) sedmiboj [Dky]/Dky Nová Včelnice 3705
24.07.2021 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 24.7.2021) (TJ Nová Včelnice, z.s.) 200 m/Dky Nová Včelnice 28.03
25.07.2021 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 24.7.2021) (TJ Nová Včelnice, z.s.) 800 m/Dky Nová Včelnice 2:40.97
24.07.2021 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 24.7.2021) (TJ Nová Včelnice, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky Nová Včelnice 16.50
25.07.2021 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 24.7.2021) (TJ Nová Včelnice, z.s.) hod oštěpem 500g/Dky Nová Včelnice 27.00
24.07.2021 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 24.7.2021) (TJ Nová Včelnice, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Nová Včelnice 10.31
25.07.2021 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 24.7.2021) (TJ Nová Včelnice, z.s.) skok daleký/Dky Nová Včelnice 4.67
24.07.2021 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 24.7.2021) (TJ Nová Včelnice, z.s.) skok vysoký/Dky 4 Nová Včelnice 1.31
10.07.2021 Přebor Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) skok o tyči/Dky Písek 2.22
10.07.2021 Přebor Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 300 m překážek (0.76)/Dky/B01 2 Písek 46.92
10.07.2021 Přebor Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 9 Písek 10.03
06.07.2021 Mistrovství Jč., Plz. a KV. kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (AK ŠKODA Plzeň) skok o tyči/Dky Plzeň 2.70
06.07.2021 Mistrovství Jč., Plz. a KV. kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (AK ŠKODA Plzeň) 300 m překážek (0.76)/Dky/B01 4 Plzeň 47.47
06.07.2021 Mistrovství Jč., Plz. a KV. kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (AK ŠKODA Plzeň) vrh koulí 3kg/Dky 7 Plzeň 10.94
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 4kg/Ž 9 Vlašim 09.02
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok o tyči/Ž 4 Vlašim 2.45
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 400 m/Ž/B02 1 Vlašim 63.23
03.06.2021 Oddílové běžecké odpoledne (uzavřený závod) (Atletika Tábor) 300 m překážek (0.76)/Dky/B02 1 Tábor 50.00
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Oddílový závod technik a Dětská atletická liga Atletiky Tábor (uzavřený závod) (TJ VS Tábor, z.s.) skok o tyči/Dky Tábor 2.20
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Oddílový závod technik a Dětská atletická liga Atletiky Tábor (uzavřený závod) (TJ VS Tábor, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Tábor 10.39
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Oddílový závod technik a Dětská atletická liga Atletiky Tábor (uzavřený závod) (TJ VS Tábor, z.s.) hod oštěpem 500g/Dky Tábor 26.30