Karta atleta

Export do excelu
  • Zuzana Kvasničková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SK Kotlářka Praha, z.s.
  • Trenér: Krejčí Michal
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.22 h Praha-Stromovka 20.12.2018
60 m 08.52 Praha - Děkanka 28.06.2021
100 m 13.59 Praha - Hostivař 11.06.2021
150 m 20.53 Praha - Kotlářka 10.06.2021
200 m 29.03 Praha - Kotlářka 03.09.2021
600 m 2:17.27 Praha- Stromovka 25.04.2018
800 m 3:16.02 h Praha-Stromovka 20.12.2018
800 m 3:01.33 Praha - Kotlářka 17.06.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.00 Praha - Pekařka 17.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.07 h Praha - Juliska 24.01.2019
200 m překážek (0.76) 36.20 Praha - Vokovice 16.06.2021
skok vysoký 1.41 Praha - Kotlářka 25.08.2021
skok daleký 3.92 h Praha - Juliska 24.01.2019
skok daleký 4.56 Praha - Kotlářka 25.08.2021
vrh koulí 2kg 06.84 Praha-Pekařka 21.06.2018
vrh koulí 2kg 06.50 h Praha-Stromovka 20.12.2018
vrh koulí 3kg 07.34 Praha - Kotlářka 28.05.2021
hod diskem 0,75kg 14.52 Praha - Kotlářka 27.08.2021
hod oštěpem 500g 23.16 Praha - Kotlářka 06.09.2021
pohár rozhlasu 0517 Praha- Stromovka 25.04.2018
hod kriketovým míčkem 29.59 Praha - Kotlářka 17.06.2019
vrhačský trojboj 0824 Praha - Kotlářka 27.08.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.52 Praha - Děkanka 28.06.2021
100 m 13.59 Praha - Hostivař 11.06.2021
150 m 20.53 Praha - Kotlářka 10.06.2021
200 m 29.03 Praha - Kotlářka 03.09.2021
200 m překážek (0.76) 36.20 Praha - Vokovice 16.06.2021
skok vysoký 1.41 Praha - Kotlářka 25.08.2021
skok daleký 4.56 Praha - Kotlářka 25.08.2021
vrh koulí 3kg 07.34 Praha - Kotlářka 28.05.2021
hod diskem 0,75kg 14.52 Praha - Kotlářka 27.08.2021
hod oštěpem 500g 23.16 Praha - Kotlářka 06.09.2021
vrhačský trojboj 0824 Praha - Kotlářka 27.08.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.09.2021 Finále B Přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (SK Kotlářka Praha, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky Praha - Kotlářka 23.16
06.09.2021 Finále B Přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (SK Kotlářka Praha, z.s.) 150 m/Žky/B01 3 Praha - Kotlářka 21.05
03.09.2021 3. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/Ž/FA 6 Praha - Kotlářka 13.76
03.09.2021 3. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/Ž/R01 5 Praha - Kotlářka 13.70
03.09.2021 3. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m/Ž/B03 2 Praha - Kotlářka 29.03
27.08.2021 Oddílový vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrhačský trojboj/Žky Praha - Kotlářka 0824
27.08.2021 Oddílový vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod diskem 0,75kg/Žky Praha - Kotlářka 14.52
27.08.2021 Oddílový vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod oštěpem 500g/Žky Praha - Kotlářka 20.88
27.08.2021 Oddílový vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrh koulí 3kg/Žky Praha - Kotlářka 07.04
25.08.2021 Oddílový skokanský víceboj (SK Kotlářka Praha) skok daleký/Ž 4 Praha - Kotlářka 4.56
25.08.2021 Oddílový skokanský víceboj (SK Kotlářka Praha) skok vysoký/Ž Praha - Kotlářka 1.41
28.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/R02 5 Praha - Děkanka 08.52
29.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B02 5 Praha - Děkanka 20.83
22.06.2021 2. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/Ž/FA 6 Praha - Podvinný mlýn 13.76
22.06.2021 2. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/Ž/R06 2 Praha - Podvinný mlýn 13.84
22.06.2021 2. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m/Ž/B04 5 Praha - Podvinný mlýn 29.05
16.06.2021 2. kolo MPD staršího žactva, skupina C (SC Radotín Praha) 60 m/Žky/B01 4 Praha - Vokovice 08.53
16.06.2021 2. kolo MPD staršího žactva, skupina C (SC Radotín Praha) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 6 Praha - Vokovice 36.20
11.06.2021 1. kolo MPD mužů a žen (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) skok daleký/Ž 22 Praha - Hostivař 4.24
11.06.2021 1. kolo MPD mužů a žen (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 100 m/Ž/R02 3 Praha - Hostivař 13.59
11.06.2021 1. kolo MPD mužů a žen (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 100 m/Ž/FB 5 Praha - Hostivař 13.80
10.06.2021 1. kolo MPD staršího žactva, skupina C (SK Kotlářka Praha, z.s.) 150 m/Žky/B01 3 Praha - Kotlářka 20.53
10.06.2021 1. kolo MPD staršího žactva, skupina C (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žky/B01 3 Praha - Kotlářka 08.54
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Praha - KOTPR (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/Ž/B02 1 Praha 13.74
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Praha - KOTPR (SK Kotlářka Praha, z.s.) 150 m/Žky/B01 2 Praha 20.96
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Praha - KOTPR (SK Kotlářka Praha, z.s.) sprintérský trojboj/Ž Praha DNF
28.05.2021 Oddílové závody (SK Kotlářka Praha) skok daleký/Ž/S01 12 Praha - Kotlářka 4.07
28.05.2021 Oddílové závody (SK Kotlářka Praha) vrh koulí 3kg/Žky Praha - Kotlářka 07.34
22.05.2021 Otevírací mítink (SK Kotlářka Praha, z.s.) skok daleký/Ž 7 Praha - Kotlářka 4.22
22.05.2021 Otevírací mítink (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Ž Praha - Kotlářka 08.55
22.05.2021 Otevírací mítink (SK Kotlářka Praha, z.s.) 150 m/Ž Praha - Kotlářka 20.73