Karta atleta

Export do excelu
  • Magdalena Frydrychová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér: Bahenský Petr
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.03 České Budějovice (Čtyři Dvory) 10.09.2017
60 m 08.52 h Praha - Strahov 25.01.2020
60 m 08.29 České Budějovice 26.06.2021
100 m 13.34 Praha - Eden 12.06.2021
150 m 20.02 České Budějovice - Čtyři Dvory 29.08.2021
150 m 19.94 h Praha - Strahov 18.12.2021
200 m 27.69 České Budějovice 04.07.2020
200 m 27.77 h Praha - Strahov 29.01.2022
300 m 44.22 České Budějovice 06.06.2020
300 m 44.88 h Praha - Strahov 18.12.2021
400 m 64.51 Praha - Eden 03.07.2021
400 m 64.05 h Praha - Strahov 29.01.2022
600 m 2:07.54 Nová Včelnice 10.06.2018
800 m 2:52.61 h Praha - Strahov 26.01.2019
800 m 2:36.78 Nová Včelnice 26.05.2021
1500 m 5:53.64 Nová Včelnice 16.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.62 h České Budějovice 06.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.35 Nová Včelnice 04.05.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 17.16 České Budějovice 06.06.2020
200 m překážek (0.76) 31.63 Tábor 07.09.2021
300 m překážek (0.76) 48.74 Písek 21.05.2022
400 m překážek (0.76) 68.16 Domažlice 11.06.2022
1500 m překážek 5:54.87 České Budějovice 11.09.2021
skok vysoký 1.32 České Budějovice 23.10.2019
skok daleký 4.47 Tábor 01.05.2019
skok daleký 4.43 h České Budějovice 05.01.2020
vrh koulí 2kg 08.31 h Praha - Strahov 16.02.2019
vrh koulí 2kg 07.65 České Budějovice 21.10.2019
hod oštěpem 400g 16.85 České Budějovice 21.10.2019
hod oštěpem 500g 15.66 České Budějovice 02.06.2021
pohár rozhlasu 0985 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 06.05.2019
hod kriketovým míčkem 36.36 Veselí nad Lužnicí 21.09.2019
pětiboj 2216 Veselí nad Lužnicí 21.09.2019
čtyřboj 1707 České Budějovice 09.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.29 České Budějovice 26.06.2021
100 m 13.34 Praha - Eden 12.06.2021
150 m 20.02 České Budějovice - Čtyři Dvory 29.08.2021
150 m 19.94 h Praha - Strahov 18.12.2021
200 m 27.79 Praha - Eden 12.06.2021
300 m 44.22 Pacov 10.07.2021
300 m 44.88 h Praha - Strahov 18.12.2021
400 m 64.51 Praha - Eden 03.07.2021
800 m 2:36.78 Nová Včelnice 26.05.2021
100 m překážek (0.76/8.20) 18.00 Písek 19.06.2021
200 m překážek (0.76) 31.63 Tábor 07.09.2021
1500 m překážek 5:54.87 České Budějovice 11.09.2021
hod oštěpem 500g 15.66 České Budějovice 02.06.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2021 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žky/B01 4 Praha - Strahov 19.94
18.12.2021 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žky/B02 2 Praha - Strahov 44.88
19.09.2021 Mistrovství ČR žáků a žákyň (AC Mladá Boleslav z.s.) 1500 m překážek/Žky 15 Mladá Boleslav 6:05.38
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 1500 m překážek/Žky MS České Budějovice 5:54.87
07.09.2021 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána - 60. ročník (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/BB 1 Tábor 31.63
05.09.2021 2. kolo KP družstev starších žáků a žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 1500 m překážek/Žky České Budějovice - Čtyři Dvory 6:15.25
05.09.2021 2. kolo KP družstev starších žáků a žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 60 m/Žky/B04 3 České Budějovice - Čtyři Dvory 08.21
04.09.2021 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Ž/R03 5 České Budějovice 13.46
29.08.2021 Krajský přebor jednotlivců staršího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 60 m/Žky/F České Budějovice - Čtyři Dvory 08.29
29.08.2021 Krajský přebor jednotlivců staršího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 150 m/Žky/B01 2 České Budějovice - Čtyři Dvory 20.02
29.08.2021 Krajský přebor jednotlivců staršího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 60 m/Žky/R05 1 České Budějovice - Čtyři Dvory 08.34
29.08.2021 Krajský přebor jednotlivců staršího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 2 České Budějovice - Čtyři Dvory 33.66
15.08.2021 56. ročník Chodské 1500 a Memoriál I. Kitzbergera na 100m, Mistrovství Plz., Jih. a Kar. kraje v běhu na 1500 m (st. žactvo - dospělí) (AC Domažlice, z. s.) 60 m/Žky/F 4 Domažlice 08.41
15.08.2021 56. ročník Chodské 1500 a Memoriál I. Kitzbergera na 100m, Mistrovství Plz., Jih. a Kar. kraje v běhu na 1500 m (st. žactvo - dospělí) (AC Domažlice, z. s.) 300 m/Žky/B01 2 Domažlice 44.46
15.08.2021 56. ročník Chodské 1500 a Memoriál I. Kitzbergera na 100m, Mistrovství Plz., Jih. a Kar. kraje v běhu na 1500 m (st. žactvo - dospělí) (AC Domažlice, z. s.) 60 m/Žky/R02 1 Domažlice 08.37
10.07.2021 Cena města Pacova v disku a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) 300 m/Žky Pacov 44.22
03.07.2021 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/R03 5 Praha - Eden 13.45
03.07.2021 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m/Ž/B02 6 Praha - Eden 64.51
26.06.2021 Krajská soutěž talentů JčKAS (Jihočeský krajský atletický svaz) 300 m/Žky 5 České Budějovice 44.45
26.06.2021 Krajská soutěž talentů JčKAS (Jihočeský krajský atletický svaz) 60 m/Žky 5 České Budějovice 08.29
19.06.2021 1. kolo KP družstev starších žáků a žákyň (Atletika Písek, z.s.) 300 m/Žky/B01 5 Písek 45.62
19.06.2021 1. kolo KP družstev starších žáků a žákyň (Atletika Písek, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 3 Písek 18.00
12.06.2021 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/R02 8 Praha - Eden 13.34
12.06.2021 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B03 5 Praha - Eden 27.79
06.06.2021 Oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žky/B01 4 České Budějovice 20.83
06.06.2021 Oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 3 České Budějovice 33.06
02.06.2021 ATLETI SPOLU - České Budějovice - SOKCB (T. J. Sokol České Budějovice) hod oštěpem 500g/Žky 6 České Budějovice 15.66
02.06.2021 ATLETI SPOLU - České Budějovice - SOKCB (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žky/B02 1 České Budějovice 20.2
26.05.2021 Kontrolní oddílové závody (TJ Nová Včelnice, z.s.) 800 m/Ž 6 Nová Včelnice 2:36.78