Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Haveldová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SK Kotlářka Praha, z.s.
  • Trenér: Krejčí Václavková Žaneta
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.86 h Praha - Strahov 31.01.2020
60 m 08.22 Praha - Děkanka 28.06.2021
100 m 13.22 Praha - Hostivař 11.06.2021
150 m 21.09 h Praha - Stromovka 20.02.2020
150 m 19.99 Pacov 17.07.2021
200 m 28.02 Praha - Podvinný mlýn 22.06.2021
300 m 50.02 h Praha - Stromovka 15.01.2020
600 m 2:26.30 Praha - Kotlářka 03.05.2017
800 m 2:55.46 h Praha-Stromovka 20.12.2018
800 m 3:02.90 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.05 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.14 h Praha-Stromovka 19.12.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 10.85 h Praha - Stromovka 20.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 16.23 Pacov 17.07.2021
200 m překážek (0.76) 32.46 Praha - Kotlářka 03.09.2021
skok vysoký 1.35 Pacov 17.07.2021
skok daleký 4.26 h Praha - Strahov 13.02.2020
skok daleký 5.09 Praha - Kotlářka 25.08.2021
vrh koulí 2kg 07.05 Praha - Kotlářka 17.06.2019
vrh koulí 2kg 06.71 h Praha-Stromovka 19.12.2019
vrh koulí 3kg 06.93 Praha - Kotlářka 28.05.2021
hod diskem 0,75kg 20.58 Roztoky 23.05.2021
hod diskem 1kg 20.39 Praha - Kotlářka 03.09.2021
hod oštěpem 500g 18.76 Praha - Kotlářka 27.08.2021
hod kriketovým míčkem 29.42 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
pětiboj 1628 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
sedmiboj [Zky] 3231 Pacov 18.07.2021
čtyřboj 1550 h Praha-Stromovka 19.12.2019
sprintérský trojboj 1825 Hradec Králové 18.08.2020
vrhačský trojboj 0825 Praha - Kotlářka 27.08.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.22 Praha - Děkanka 28.06.2021
100 m 13.22 Praha - Hostivař 11.06.2021
150 m 19.99 Pacov 17.07.2021
200 m 28.02 Praha - Podvinný mlýn 22.06.2021
800 m 3:15.98 Pacov 18.07.2021
100 m překážek (0.76/8.20) 16.23 Pacov 17.07.2021
200 m překážek (0.76) 32.46 Praha - Kotlářka 03.09.2021
skok vysoký 1.35 Pacov 17.07.2021
skok daleký 5.09 Praha - Kotlářka 25.08.2021
vrh koulí 3kg 06.93 Praha - Kotlářka 28.05.2021
hod diskem 0,75kg 20.58 Roztoky 23.05.2021
hod diskem 1kg 20.39 Praha - Kotlářka 03.09.2021
hod oštěpem 500g 18.76 Praha - Kotlářka 27.08.2021
sedmiboj [Zky] 3231 Pacov 18.07.2021
sprintérský trojboj 0729 Praha 02.06.2021
vrhačský trojboj 0825 Praha - Kotlářka 27.08.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.09.2021 Finále B Přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (SK Kotlářka Praha, z.s.) skok daleký/Žky Praha - Kotlářka 5.02
06.09.2021 Finále B Přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žky/B01 1 Praha - Kotlářka 08.37
06.09.2021 Finále B Přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (SK Kotlářka Praha, z.s.) 150 m/Žky/B01 MS Praha - Kotlářka 20.15
03.09.2021 3. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) hod diskem 1kg/Ž MS Praha - Kotlářka 20.39
03.09.2021 3. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Ž/B01 MS Praha - Kotlářka 32.46
27.08.2021 Oddílový vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrhačský trojboj/Žky Praha - Kotlářka 0825
27.08.2021 Oddílový vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod diskem 0,75kg/Žky Praha - Kotlářka 18.59
27.08.2021 Oddílový vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod oštěpem 500g/Žky Praha - Kotlářka 18.76
27.08.2021 Oddílový vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrh koulí 3kg/Žky Praha - Kotlářka 06.55
25.08.2021 Oddílový skokanský víceboj (SK Kotlářka Praha) skok daleký/Ž Praha - Kotlářka 5.09
25.08.2021 Oddílový skokanský víceboj (SK Kotlářka Praha) skok vysoký/Ž 5 Praha - Kotlářka 1.27
18.07.2021 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) sedmiboj [Zky]/Žky 4 Pacov 3231
17.07.2021 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 150 m/Žky Pacov 19.99
18.07.2021 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Žky 4 Pacov 3:15.98
17.07.2021 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky Pacov 16.23
18.07.2021 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 500g/Žky 4 Pacov 17.67
17.07.2021 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 3kg/Žky 4 Pacov 06.37
18.07.2021 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žky Pacov 4.91
17.07.2021 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Žky Pacov 1.35
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) skok daleký/Ž 16 Čáslav 4.25
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 100 m/Ž/R02 3 Čáslav 13.32
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 100 m/Ž/FB Čáslav 13.31
28.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/R01 2 Praha - Děkanka 08.22
28.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/FB Praha - Děkanka 08.23
29.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 200 m překážek (0.76)/Žky/B03 3 Praha - Děkanka 32.98
29.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B02 3 Praha - Děkanka 20.59
22.06.2021 2. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Ž 6 Praha - Podvinný mlýn 4.81
22.06.2021 2. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m/Ž/B04 1 Praha - Podvinný mlýn 28.02
16.06.2021 2. kolo MPD staršího žactva, skupina C (SC Radotín Praha) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 6 Praha - Vokovice 35.69
16.06.2021 2. kolo MPD staršího žactva, skupina C (SC Radotín Praha) 60 m/Žky/B01 2 Praha - Vokovice 08.30
11.06.2021 1. kolo MPD mužů a žen (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 100 m/Ž/FA 8 Praha - Hostivař 13.29
11.06.2021 1. kolo MPD mužů a žen (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) skok daleký/Ž 8 Praha - Hostivař 4.90
11.06.2021 1. kolo MPD mužů a žen (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 100 m/Ž/R02 1 Praha - Hostivař 13.22
10.06.2021 1. kolo MPD staršího žactva, skupina C (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 4 Praha - Kotlářka 16.28
10.06.2021 1. kolo MPD staršího žactva, skupina C (SK Kotlářka Praha, z.s.) 150 m/Žky/B01 1 Praha - Kotlářka 20.24
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Praha - KOTPR (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Ž/B01 2= Praha 08.40
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Praha - KOTPR (SK Kotlářka Praha, z.s.) 150 m/Žky/B01 1 Praha 20.50
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Praha - KOTPR (SK Kotlářka Praha, z.s.) sprintérský trojboj/Ž 10 Praha 0729
02.06.2021 Mítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 200 m překážek (0.76)/Žky Plzeň 33.16
28.05.2021 Oddílové závody (SK Kotlářka Praha) skok daleký/Ž/S01 4 Praha - Kotlářka 4.77
28.05.2021 Oddílové závody (SK Kotlářka Praha) vrh koulí 3kg/Žky Praha - Kotlářka 06.93
23.05.2021 Oddílové závody II. Sokol Roztoky (Sokol Roztoky u Prahy) hod oštěpem 500g/Žky Roztoky 16.88
23.05.2021 Oddílové závody II. Sokol Roztoky (Sokol Roztoky u Prahy) skok vysoký/Žky Roztoky 1.35
23.05.2021 Oddílové závody II. Sokol Roztoky (Sokol Roztoky u Prahy) hod diskem 0,75kg/Žky Roztoky 20.58
22.05.2021 Otevírací mítink (SK Kotlářka Praha, z.s.) skok daleký/Ž Praha - Kotlářka 4.74
22.05.2021 Otevírací mítink (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky Praha - Kotlářka 32.71
22.05.2021 Otevírací mítink (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/Ž/B01 4 Praha - Kotlářka 13.56