Karta atleta

Export do excelu
  • Kamila Brlicová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Valašské Meziříčí
  • Trenér: Hadašová Zuzana
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.36 Brno 11.09.2018
60 m 09.25 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
150 m 22.80 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
150 m 21.40 Otrokovice 22.06.2021
300 m 46.56 Brno 06.09.2021
600 m 1:56.80 Uherské Hradiště 23.05.2019
800 m 2:29.87 Třinec 02.09.2021
1000 m 3:20.21 Uherské Hradiště 30.08.2021
1500 m 5:18.13 Brno 05.09.2021
60 m překážek (0.76/7.70) 12.83 Zlín 09.05.2018
1500 m překážek 6:01.57 Frýdek-Místek 13.09.2020
skok vysoký 1.40 h Valašské Meziříčí 09.03.2019
skok vysoký 1.46 Zlín 04.09.2019
skok daleký 3.65 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
skok daleký 4.33 Frýdek-Místek 13.09.2020
hod kriketovým míčkem 35.89 Otrokovice 25.04.2019
pohár rozhlasu 1069 Uherské Hradiště 23.05.2019
pětiboj 1844 Otrokovice 25.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 21.40 Otrokovice 22.06.2021
300 m 46.56 Brno 06.09.2021
800 m 2:29.87 Třinec 02.09.2021
1000 m 3:20.21 Uherské Hradiště 30.08.2021
1500 m 5:18.13 Brno 05.09.2021
skok vysoký 1.45 Třinec 02.09.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.11.2021 Krajské přebory zlínského kraje v přespolním běhu (SKM Valašské Meziříčí) Přespolní běh/Žky Valašské Meziříčí 0:12:40
06.11.2021 Běh okolo Olešné (jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) Přespolní běh/Žky 13 Olešná 08:24
06.11.2021 Mistrovství Moravy a Slezska v přespolním běhu - Běh okolo Olešné (jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) Přespolní běh/Žky 13 Frýdek-Místek 0:08:24
05.09.2021 European Kids Athletics Games 2021 (JAC Brno) 1500 m/Žky/B2 6 Brno 5:18.13
06.09.2021 European Kids Athletics Games 2021 (JAC Brno) 300 m/Žky/B7 4 Brno 46.56
02.09.2021 Semifinále družstev žactva (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žky 5 Třinec 1.45
02.09.2021 Semifinále družstev žactva (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žky 4 Třinec 2:29.87
02.09.2021 Semifinále družstev žactva (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/B03 4 Třinec 22.29
30.08.2021 3. kolo KP staršího žactva (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok vysoký/Žky 5 Uherské Hradiště 1.39
30.08.2021 3. kolo KP staršího žactva (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 1000 m/Žky 4 Uherské Hradiště 3:20.21
30.08.2021 3. kolo KP staršího žactva (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 150 m/Žky/B01 6 Uherské Hradiště 22.54
22.06.2021 2.kolo KPD staršího žactva Zlínského kraje (TJ Jiskra otrokovice) 800 m/Žky 4 Otrokovice 2:34.34
22.06.2021 2.kolo KPD staršího žactva Zlínského kraje (TJ Jiskra otrokovice) 150 m/Žky/B02 1 Otrokovice 21.40
02.06.2021 I. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (AK Zlín) 800 m/Žky Zlín 2:31.78
02.06.2021 I. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (AK Zlín) 150 m/Žky/B02 3 Zlín 21.68