Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Veselková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Sportovní atletický klub (SAK) Rumburk, z.s.
  • Trenér: Dušek Miloš
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - 2 - -
- - - - - - - - - - - - 1 1 -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.35 Česká Lípa 17.05.2018
150 m 23.02 Rumburk 06.06.2019
300 m 56.65 Turnov 28.09.2017
600 m 1:51.61 Rumburk 14.05.2019
800 m 2:25.93 Bílina 15.08.2020
1500 m 5:10.87 Turnov 16.06.2021
5000 m 19:01.04 Děčín 17.11.2021
skok daleký 3.14 Varnsdorf 17.05.2017
pohár rozhlasu 0639 Rumburk 14.05.2019
chůze dráha 2000 m 11:13.44 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
chůze dráha 2000 m 09:40.2 Praha - Stromovka 19.10.2019
chůze dráha 3000 m 14:43.97 h Jablonec nad Nisou 12.02.2020
chůze dráha 3000 m 14:50.05 Mladá Boleslav 18.09.2021
chůze dráha 5000 m 26:07.13 Rumburk 16.10.2021
chůze dráha 1000 m 5:50.0 Praha - Stromovka 21.10.2017
hodinovka chůze 05098 Praha - Stromovka 19.10.2019
3 km chůze 14:37 Olomouc 01.08.2020
5 km chůze 26:24 Olomouc 10.04.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
1500 m 5:10.87 Turnov 16.06.2021
5000 m 19:01.04 Děčín 17.11.2021
chůze dráha 2000 m 09:48.27 Jičín 10.06.2021
chůze dráha 3000 m 14:50.05 Mladá Boleslav 18.09.2021
chůze dráha 5000 m 26:07.13 Rumburk 16.10.2021
5 km chůze 26:24 Olomouc 10.04.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.11.2021 Běh 17. listopadu (ASK Děčín) 5000 m/Ž Děčín 19:01.04
13.11.2021 Krajský přebor Libereckého kraje v přespolním běhu (AC Mladá Boleslav z.s.) Přespolní běh/Žky Mladá Boleslav-Štěpánka 7:00
16.10.2021 SVÁTEK CHŮZE - HODINOVKA - Velká cena SMOLA CHŮZE (AC Rumburk, z.s.) chůze dráha 5000 m/Ž Rumburk 26:07.13
02.10.2021 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) chůze dráha 3000 m/Žky Ostrava - Vítkovice 14:59.40
18.09.2021 Mistrovství ČR žáků a žákyň (AC Mladá Boleslav z.s.) chůze dráha 3000 m/Žky Mladá Boleslav 14:50.05
14.09.2021 Memoriál Ludvíka Daňka (AC Turnov, z. s.) chůze dráha 3000 m/Ž 5 Turnov 15:28.39
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) chůze dráha 3000 m/Žky Jablonec nad Nisou 15:51.67
18.07.2021 2. kolo chůze do extraligy, I. a II. ligy mužů a žen (Sportovní chůze Praha, z. s.) 5 km chůze/Ž Milovice 26:42
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 5 km chůze/Ž Bílina NM
23.06.2021 2.kolo KPD starších žáků a žákyň skupina A (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 1500 m/Žky MS Jablonec nad Nisou 5:35.78
16.06.2021 II. kolo KPD - LBC kraje st. žactva (AC Turnov, z. s.) 1500 m/Žky Turnov 5:10.87
10.06.2021 Krajský přebor LKAS družstev staršího žactva (AC TJ Jičín) chůze dráha 2000 m/Žky Jičín 09:48.27
10.04.2021 55. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi, Mistrovství ČR mužů a žen v chůzi na 20 km (AK Olomouc) 5 km chůze/Ž Olomouc 26:24