Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Doležal
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Velké Meziříčí
  • Trenér: Horký Jiří
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.40 Třebíč 14.09.2019
60 m 08.92 Třebíč 26.09.2021
600 m 2:08.77 Brno 11.09.2019
800 m 2:31.58 Třebíč 26.09.2021
1000 m 3:19.15 Pacov 19.06.2021
1500 m 5:23.34 Pacov 04.09.2021
60 m překážek (0.76) 10.92 Pacov 19.06.2021
skok vysoký 1.26 Havlíčkův Brod 13.06.2021
skok daleký 4.84 Pacov 26.06.2021
vrh koulí 3kg 07.40 Velké Meziříčí 30.09.2021
hod oštěpem 500g 18.13 Havlíčkův Brod 13.06.2021
hod kriketovým míčkem 35.80 Třebíč 27.09.2020
hod raketkou 34.16 Třebíč 14.09.2019
pětiboj 1489 Třebíč 26.09.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.92 Třebíč 26.09.2021
800 m 2:31.58 Třebíč 26.09.2021
1000 m 3:19.15 Pacov 19.06.2021
1500 m 5:23.34 Pacov 04.09.2021
60 m překážek (0.76) 10.92 Pacov 19.06.2021
skok vysoký 1.26 Havlíčkův Brod 13.06.2021
skok daleký 4.84 Pacov 26.06.2021
vrh koulí 3kg 07.40 Velké Meziříčí 30.09.2021
hod oštěpem 500g 18.13 Havlíčkův Brod 13.06.2021
hod kriketovým míčkem 34.47 Třebíč 26.09.2021
pětiboj 1489 Třebíč 26.09.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.10.2021 Krajský přebor v přespolním běhu (Atletika Jihlava) Přespolní běh/Žcm Jihlava 0:03:48
16.10.2021 O pohár Barchanu (Atletika Jemnice, zapsaný spolek) Přespolní běh/Žcm Jemnice 0:04:14
09.10.2021 Posázavský běh (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) Přespolní běh/Žcm Havlíčkův Brod 0:04:24
07.10.2021 Kontrolní závody I (TJ Sokol Velké Meziříčí) skok z místa/Žcm Velké Meziříčí 2.14
30.09.2021 Kontrolní závody - hody, vrhy (TJ Sokol Velké Meziříčí) vrh koulí 3kg/Žcm Velké Meziříčí 07.40
28.09.2021 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva krajů Moravskoslezského, Olomouckého, Jihomoravského, Zlínského a kraje Vysočina (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žcm 10 Olomouc 4.40
28.09.2021 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva krajů Moravskoslezského, Olomouckého, Jihomoravského, Zlínského a kraje Vysočina (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 6 Olomouc 11.23
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) pětiboj/Žcm 5 Třebíč 1489
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 6 Třebíč 11.81
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod kriketovým míčkem/Žcm/SA 8 Třebíč 34.47
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žcm/B01 6 Třebíč 08.92
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žcm/SA 4 Třebíč 4.34
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žcm/B01 2 Třebíč 2:31.58
12.09.2021 4. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Humpolec) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 3 Humpolec 11.47
12.09.2021 4. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Humpolec) skok daleký/Žcm Humpolec 4.44
12.09.2021 4. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Humpolec) 60 m/Žcm/B01 6 Humpolec 09.28
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 1500 m/Žci 10 České Budějovice 5:25.99
04.09.2021 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 1500 m/Žci 7 Pacov 5:23.34
04.09.2021 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žci 6 Pacov 4.26
26.06.2021 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, a 2.kolo KPD žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Žci/B02 Pacov DNF
26.06.2021 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, a 2.kolo KPD žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žci 5 Pacov 4.84
19.06.2021 2.kolo KPD ml.žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žcm/B01 5 Pacov 09.13
19.06.2021 2.kolo KPD ml.žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 3 Pacov 10.92
19.06.2021 2.kolo KPD ml.žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 1000 m/Žcm Pacov 3:19.15
17.06.2021 1. kolo KPD staršího žactva (Atletika Jihlava) skok daleký/Žci 7 Jihlava 4.38
13.06.2021 3. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) čtyřboj/Žcm 4 Havlíčkův Brod 0910
13.06.2021 3. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) skok vysoký/Žcm 6 Havlíčkův Brod 1.26
13.06.2021 3. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) 150 m/Žcm Havlíčkův Brod 22.04
13.06.2021 3. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) hod oštěpem 500g/Žcm/SA 5 Havlíčkův Brod 18.13
13.06.2021 3. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) vrh koulí 3kg/Žcm/SA 6 Havlíčkův Brod 06.64
29.05.2021 Mistrovství kraje Vysočina ve vícebojích starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) pětiboj/Žcm Třebíč 1410
29.05.2021 Mistrovství kraje Vysočina ve vícebojích starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 1 Třebíč 11.25
29.05.2021 Mistrovství kraje Vysočina ve vícebojích starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) hod kriketovým míčkem/Žcm 8 Třebíč 31.92
29.05.2021 Mistrovství kraje Vysočina ve vícebojích starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žcm/B01 2 Třebíč 08.98
29.05.2021 Mistrovství kraje Vysočina ve vícebojích starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žcm Třebíč 4.06
29.05.2021 Mistrovství kraje Vysočina ve vícebojích starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 800 m/Žcm Třebíč 2:39.31
11.04.2021 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ VS Tábor, z. s.) Přespolní běh/Žcm 23 Tábor 08:02