Karta atleta

Export do excelu
  • Ema Šedlbauerová
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: Atletika Jižní Město z.s.
  • Trenér: Šedlbauer Marek
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.31 h Český Brod 23.11.2019
60 m 09.30 Ostrava - Vítkovice 02.10.2021
150 m 22.68 Brno 05.09.2021
300 m 51.02 Praha - Jeseniova 17.06.2020
600 m 2:06.2 Praha - Hrabákova 26.05.2021
800 m 3:00.41 Praha - Vokovice 30.06.2021
60 m překážek (0.76/7.70) 10.81 Rudná 29.05.2021
skok vysoký 1.08 h Český Brod 18.01.2020
skok vysoký 1.18 Praha - Vinohrady 18.05.2020
skok daleký 3.92 h Český Brod 14.12.2019
skok daleký 4.42 Čelákovice 31.08.2020
vrh koulí 2kg 12.24 Praha - Eden 23.09.2021
vrh koulí 3kg 09.93 Praha - Hrabákova 29.09.2021
hod oštěpem 400g 31.51 Písek 28.09.2021
hod oštěpem 500g 29.70 Ostrava - Vítkovice 02.10.2021
hod kriketovým míčkem 52.26 Praha - Vokovice 02.06.2021
hod plným míčem 1kg 08.67 Říčany 05.10.2019
hod raketkou 33.09 Ostrava 20.06.2019
pětiboj 2177 Praha - Vokovice 30.06.2021
čtyřboj 1814 Praha - Hrabákova 26.05.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.30 Ostrava - Vítkovice 02.10.2021
150 m 22.68 Brno 05.09.2021
300 m 51.41 Praha - ZŠ Janského 30.08.2021
600 m 2:06.2 Praha - Hrabákova 26.05.2021
800 m 3:00.41 Praha - Vokovice 30.06.2021
60 m překážek (0.76/7.70) 10.81 Rudná 29.05.2021
skok daleký 4.33 Brno 05.09.2021
vrh koulí 2kg 12.24 Praha - Eden 23.09.2021
vrh koulí 3kg 09.93 Praha - Hrabákova 29.09.2021
hod oštěpem 400g 31.51 Písek 28.09.2021
hod oštěpem 500g 29.70 Ostrava - Vítkovice 02.10.2021
hod kriketovým míčkem 52.26 Praha - Vokovice 02.06.2021
pětiboj 2177 Praha - Vokovice 30.06.2021
čtyřboj 1814 Praha - Hrabákova 26.05.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2021 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R1 7 Ostrava - Vítkovice 09.30
02.10.2021 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 13 Ostrava - Vítkovice 09.50
02.10.2021 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky 13 Ostrava - Vítkovice 29.70
29.09.2021 Oddílové závody žactva (Atletika Jižní Město z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Praha - Hrabákova 09.93
29.09.2021 Oddílové závody žactva (Atletika Jižní Město z.s.) 60 m/Žky 6 Praha - Hrabákova 09.7
28.09.2021 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva Plzeňského, Karlovarského, Středočeského a Jihočeského kraje a Prahy (Atletika Písek, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 5 Písek 11.55
28.09.2021 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva Plzeňského, Karlovarského, Středočeského a Jihočeského kraje a Prahy (Atletika Písek, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm Písek 31.51
23.09.2021 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) vrh koulí 2kg/Žkm Praha - Eden 12.24
23.09.2021 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm Praha - Eden 49.30
09.09.2021 Semifinále "C" MPD mladšího žactva (Atletika Jižní Město z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Praha - Juliska 11.83
09.09.2021 Semifinále "C" MPD mladšího žactva (Atletika Jižní Město z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm Praha - Juliska 49.15
05.09.2021 European Kids Athletics Games 2021 (JAC Brno) 150 m/Žkm/R11 3 Brno 22.68
05.09.2021 European Kids Athletics Games 2021 (JAC Brno) skok daleký/Žkm/KB 11 Brno 4.33
06.09.2021 European Kids Athletics Games 2021 (JAC Brno) hod oštěpem 400g/Žkm/FA 9 Brno 28.93
30.08.2021 Veřejné závody žactva (SK Aktis Praha z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 4 Praha - ZŠ Janského 10.98
30.08.2021 Veřejné závody žactva (SK Aktis Praha z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Praha - ZŠ Janského 11.95
30.08.2021 Veřejné závody žactva (SK Aktis Praha z.s.) 300 m/Žky/B03 2 Praha - ZŠ Janského 51.41
20.08.2021 Oddílové závody přípravek (Atletika Jižní Město ) vrh koulí 3kg/Žkm/F Praha - Hrabákova 11.22
30.06.2021 OPEN víceboje mladšího a staršího žactva (ASK Dipoli z.s.) pětiboj/Žkm 19 Praha - Vokovice 2177
30.06.2021 OPEN víceboje mladšího a staršího žactva (ASK Dipoli z.s.) 60 m/Žkm/B03 6 Praha - Vokovice 09.34
30.06.2021 OPEN víceboje mladšího a staršího žactva (ASK Dipoli z.s.) 800 m/Žkm/B02 10 Praha - Vokovice 3:00.41
30.06.2021 OPEN víceboje mladšího a staršího žactva (ASK Dipoli z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B06 4 Praha - Vokovice 11.22
30.06.2021 OPEN víceboje mladšího a staršího žactva (ASK Dipoli z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/SB 1 Praha - Vokovice 48.21
30.06.2021 OPEN víceboje mladšího a staršího žactva (ASK Dipoli z.s.) skok daleký/Žkm/SB 5 Praha - Vokovice 4.29
24.06.2021 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Praha - Hostivař 11.84
24.06.2021 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 150 m/Žkm/B01 3 Praha - Hostivař 22.82
14.06.2021 1. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm Praha - Juliska 47.67
14.06.2021 1. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) 800 m/Žkm/B01 7 Praha - Juliska 3:01.62
07.06.2021 Memoriál Josefa Odložila - žákovské závody (TJ Dukla Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm Praha - Juliska 50.27
02.06.2021 Vrhačský dvojboj mladšího žactva - veřejné závody (VSK FTVS Praha) vrh koulí 2kg/Žkm Praha - Vokovice 11.10
02.06.2021 Vrhačský dvojboj mladšího žactva - veřejné závody (VSK FTVS Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm Praha - Vokovice 52.26
29.05.2021 1. Den sprintu a překážek (Atletik Rudná) 60 m/Žkm/B04 2 Rudná 09.32
29.05.2021 1. Den sprintu a překážek (Atletik Rudná) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 1 Rudná 10.81
29.05.2021 1. Den sprintu a překážek (Atletik Rudná) 150 m/Žkm/B04 2 Rudná 22.71
26.05.2021 Oddílový čtyřboj ml. žactva a závody žactva (Atletika Jižní Město ) čtyřboj/Žkm/F 4 Praha - Hrabákova 1814
26.05.2021 Oddílový čtyřboj ml. žactva a závody žactva (Atletika Jižní Město ) 60 m/Žkm 4 Praha - Hrabákova 08.8
26.05.2021 Oddílový čtyřboj ml. žactva a závody žactva (Atletika Jižní Město ) 600 m/Žkm 7 Praha - Hrabákova 2:06.2
26.05.2021 Oddílový čtyřboj ml. žactva a závody žactva (Atletika Jižní Město ) hod kriketovým míčkem/Žkm Praha - Hrabákova 52.12
26.05.2021 Oddílový čtyřboj ml. žactva a závody žactva (Atletika Jižní Město ) skok daleký/Žkm 4 Praha - Hrabákova 4.10
17.05.2021 Veřejné závody žactva a mladšího žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) vrh koulí 2kg/Žkm Praha - Vinohrady 11.33
17.05.2021 Veřejné závody žactva a mladšího žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) skok daleký/Žkm Praha - Vinohrady 4.28