Karta atleta

Export do excelu
  • Natálie Křenková
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: Atletika Jihlava z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.7 Jihlava 17.10.2019
60 m 09.72 h Praha - Stromovka 08.01.2020
60 m 08.95 Pacov 26.06.2021
150 m 23.47 Jihlava 01.06.2019
150 m 25.20 h Praha - Stromovka 08.01.2020
600 m 1:58.35 Havlíčkův Brod 14.06.2020
800 m 2:59.75 h Praha - Stromovka 08.01.2020
800 m 2:45.60 Třebíč 29.05.2021
1000 m 3:36.55 Brno 02.08.2021
1500 m 5:39.60 Jihlava 17.06.2021
3000 m 13:28.89 h Jablonec nad Nisou 15.02.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 11.32 Třebíč 26.09.2021
skok vysoký 1.10 h Jihlava 22.01.2020
skok vysoký 1.31 Pacov 26.06.2021
skok daleký 4.49 Jihlava 17.06.2021
vrh koulí 2kg 06.40 Havlíčkův Brod 13.06.2021
hod oštěpem 400g 22.12 Třebíč 29.08.2021
hod kriketovým míčkem 33.81 Třebíč 26.09.2021
pětiboj 2191 Třebíč 29.05.2021
čtyřboj 0922 Pacov 15.06.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.95 Pacov 26.06.2021
800 m 2:45.60 Třebíč 29.05.2021
1000 m 3:36.55 Brno 02.08.2021
1500 m 5:39.60 Jihlava 17.06.2021
60 m překážek (0.76/7.70) 11.32 Třebíč 26.09.2021
skok vysoký 1.31 Pacov 04.09.2021
skok daleký 4.49 Jihlava 17.06.2021
vrh koulí 2kg 06.40 Havlíčkův Brod 13.06.2021
hod oštěpem 400g 22.12 Třebíč 29.08.2021
hod kriketovým míčkem 33.81 Třebíč 26.09.2021
pětiboj 2191 Třebíč 29.05.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.11.2021 Krajský přebor Libereckého kraje v přespolním běhu (AC Mladá Boleslav z.s.) Přespolní běh/Žkm Mladá Boleslav-Štěpánka 3:23
23.10.2021 Krajský přebor v přespolním běhu (Atletika Jihlava) Přespolní běh/Žkm Jihlava 0:03:49
28.09.2021 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva krajů Moravskoslezského, Olomouckého, Jihomoravského, Zlínského a kraje Vysočina (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žkm 15 Olomouc 4.37
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) pětiboj/Žkm 6 Třebíč 2070
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B01 8 Třebíč 09.15
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žkm/B01 2 Třebíč 2:47.80
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod kriketovým míčkem/Žkm/SA 9 Třebíč 33.81
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žkm/SA 9 Třebíč 3.92
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 1 Třebíč 11.32
04.09.2021 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 1500 m/Žky Pacov 5:48.74
04.09.2021 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Žky 13 Pacov 1.31
29.08.2021 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč) 800 m/Žkm Třebíč 2:46.98
29.08.2021 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žkm Třebíč 4.38
29.08.2021 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč) hod oštěpem 400g/Žkm 6 Třebíč 22.12
02.08.2021 4. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok vysoký/Ž Brno 1.30
02.08.2021 4. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 1000 m/Ž Brno 3:36.55
26.06.2021 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, a 2.kolo KPD žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žky/B03 2 Pacov 08.95
26.06.2021 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, a 2.kolo KPD žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Žky 10 Pacov 1.31
26.06.2021 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, a 2.kolo KPD žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žky 10 Pacov 4.45
17.06.2021 1. kolo KPD staršího žactva (Atletika Jihlava) skok daleký/Žky 8 Jihlava 4.49
17.06.2021 1. kolo KPD staršího žactva (Atletika Jihlava) 1500 m/Žky 5 Jihlava 5:39.60
13.06.2021 3. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) čtyřboj/Žkm 11 Havlíčkův Brod 1477
13.06.2021 3. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) skok vysoký/Žkm 14 Havlíčkův Brod 1.23
13.06.2021 3. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) vrh koulí 2kg/Žkm/SA 11 Havlíčkův Brod 06.40
13.06.2021 3. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) hod oštěpem 400g/Žkm/SA 8 Havlíčkův Brod 19.47
13.06.2021 3. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) 150 m/Žkm Havlíčkův Brod 21.97
29.05.2021 Mistrovství kraje Vysočina ve vícebojích starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) pětiboj/Žkm 6 Třebíč 2191
29.05.2021 Mistrovství kraje Vysočina ve vícebojích starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žkm/B01 6 Třebíč 08.96
29.05.2021 Mistrovství kraje Vysočina ve vícebojích starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 800 m/Žkm/B01 4 Třebíč 2:45.60
29.05.2021 Mistrovství kraje Vysočina ve vícebojích starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) hod kriketovým míčkem/Žkm 10 Třebíč 31.13
29.05.2021 Mistrovství kraje Vysočina ve vícebojích starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žkm Třebíč 4.40
29.05.2021 Mistrovství kraje Vysočina ve vícebojích starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 2 Třebíč 11.52
28.05.2021 Oddílové závody (Atletika Jihlava) skok vysoký/Žky Jihlava 1.25
28.05.2021 Oddílové závody (Atletika Jihlava) 60 m/Mix 7 Jihlava 09.28
11.04.2021 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ VS Tábor, z. s.) Přespolní běh/Žkm 19 Tábor 08:36